Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
1. lis 2010

@alice35 a o tom že mam bobajzny psat nemusim taky se bojim 😅 😕

alice35
1. lis 2010

@asus jj no tak uvidíme, kdy holky půjdou ven 😉
nic jdu uklízet, třeba ji trochu pošoupnu 😀 zatím papa

asus
1. lis 2010

@alice35 😀 tak papapa

alienka24
1. lis 2010

no tak mám prý dneska přijet, klidně hned

asus
1. lis 2010

@alienka24 tak vidiš tak šupajdi at maš klid 😉

alienka24
1. lis 2010

@asus no pojedu, jdu se oblícnout

asus
1. lis 2010

@alienka24 jj dej pak info taky se začnu chystat na kontrolu 😉

alienka24
1. lis 2010

tak jsem zpět, takže nález je v pořádku, neotvírám se a drží to jak má 🙂 malá je natočená hlavičkou nahoru takže do mě čutá a mám tím dráždivou dělohu a to způsobuje to tvrdnutí a bolení, takže už to mám i v průkajde: klidový režim! a mám brát magnesium 3x2tablety, a po tejdnu že snížíme dávku

alice35
1. lis 2010

@alienka24 tak to je super, že je vše ok. Jsi na tom stejně, jen já to měla dřív.
Tak jsem uklidila, byla venku se psem a jdu odpočívat. Zítra jdu na nehty už se těším, mám je děsný!!!!
tak papa

asus
1. lis 2010

tak koukam u vas vše ok 🙂 u mě je to horši branka je prý otevřena řekla mě že mě saha na vak už a vic nechtěla sahat by mě pry praskla voda takže to muže bejt každej den 😅 😕

alienka24
1. lis 2010

@asus tý brďo, no takže jsi další žhavej adept což?

asus
1. lis 2010

@alienka24 jojo hodně žhavej adept 😅 když mě šahala na vak teda sem si řikala že mě hrozně boli spodek

alienka24
1. lis 2010

tak a mám zařízenej živnosťák 🙂 v pátek bude i hotovej 😉

asus
1. lis 2010

@alienka24 no vidiš jak si šikovna 😉

alienka24
1. lis 2010

@asus no to jsem zvědavá kdy porodíš 😉

asus
1. lis 2010

@alienka24 no ja moc ne se booooojim už 😅

alienka24
1. lis 2010

@asus neboj, stejně se tomu nevyhneš

asus
1. lis 2010

@alienka24 to je mě jasný 😅

lichtakova
1. lis 2010

@alienka24 hlavně, že je to ok 🙂

eustoma
1. lis 2010

ahoj kocky, mne je dnes riadne blbo. si musim dat od prace pauzu, lebo zosaliem. uz mi zacina hrabat z tabuliek z cisel... no pohroma, nemam rada koniec mesiacov - vykazy a vykazy a vykazy.... zaciatky teda o nic lepsie. najlepsie je uprostred mesiaca 😉

mirkf
1. lis 2010

@tereza1980 Obrovská gratulace k synáčkovi, tak ať vám krásně roste a ať jste celá rodinka brzy pohromadě

mirkf
1. lis 2010

Ahojky, tak jsem dneska byla s malou na kontrole na uším - seděly jsem tak skoro 3 hodiny. Malá děsně hysterčila, že tam vůbec nepůjde a pak v ordinaci to byl děs. Tak ouško má v pořádku, ale má to ošklivé v krku, takže dostala ATB a příští pondělí máme jít na kontrolu k dětské. Takže už to vidím, že jí budu mít doma ještě celý příští týden - a já tolik potřebuju předělávat ložnici, což s ní půjde jen hodně těžko.

Koukám, že už jsou tu 2 žhavé adeptky na narození dalšího miminka, tak jsem zvědavá, která z vás bude první, i když prvenství už vám na "vránách" vyfoukla Ter - i když hodně neplánovaně. Já uvidím, co mně řeknou ve čtvrtek na kontrole a na rizikovce v porodnice - ale to moje mimi má ještě minimálně 4,5 týdne čas, abych byla aspoň dokončený 37tt.

val123
autor
1. lis 2010

@tereza1980 Moc moc gratuluji k malému 🙂

koblizek.janinka
2. lis 2010

Dobre ranko, teeeeeda @asus pockej na meeeee🙂

asus
2. lis 2010

@koblizek.janinka dobre ránko asi už nepočkam ma bolestui od jedne od rana po 15 minutach 😨 odešel ze mě krvavej hlen a ted už jen čekam až pojedu

koblizek.janinka
2. lis 2010

@asus jejda drzim pesticky!!!!! Myslim na VAS!!!! Ty cekas az bolesti budou castejsi?

eustoma
2. lis 2010

@asus jej uz je to tuna. drzim pestiky, nezabudni potom napisat.

asus
2. lis 2010

@koblizek.janinka jojo po 10 minutach pak se ma ject do porodky

asus
2. lis 2010

@eustoma nebojte jak to bude možne dam vědět

koblizek.janinka
2. lis 2010

@asus drz se!!! Teda ty jsi sikulka ,ze tu jeste tak pises.Ja jsem zvedava jak budu na tom ja az to prijde.... Uz se moc tesim na Tve info jak to vse probehlo🙂) a na fotecku Isabelky!!!!