• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@mirkf Hcg bylo v patek 7, takze uz je to dobre a v deloze uz roste nova sliznice a dokonce uz mam i jeden folik :grinning:
16. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf Hcg bylo v patek 7, takze uz je to dobre a v deloze uz roste nova sliznice a dokonce uz mam i jeden folik :grinning:
16. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to nejak zlobi a odesila mi to prispevky dvakrat
16. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirkf my už jsme dávno byli :slight_smile: my už máme vyšetření za sebou
16. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee ahojik holky to je vas tu teeeeda dneska... parada :slight_smile: Vali special pozdrav pro Tebe :slight_smile: ,kdyz se tu ukazes jednou za uherak:slight_smile:
16. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darkwitch téda ani ses nepochlubila, to je super
autor
@koblizek.janinka ahojíčky, no jo no, v práci nemůžu a večer tady nejste no :frowning2:
@val123 ja se to dozvedela pred chvili...
16. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co Vali nakrm ucho- teda OKO......................
16. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darkwitch tak to máš tedy štěstí :slight_smile: tak to si myslím, že už by to šlo :grinning: :grinning: :grinning: to aby si Tvůj manža vzal aspoň do konce týdne dovču :grinning:
16. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblizek.janinka téda a čím ho mám nakrmit :confused: :confused: :grinning:
16. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblizek.janinka my máme za sebou vyšetření, genetiku (čekáme na výsledky) a pak se uvidí, co dál. Jestli nám kvůli genetice děti zavrhnou a nebo jestli bude IVF (prosinec-leden) :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark .... teda tobe ty foliky rostou jak hrusky na strome:slight_smile:.................. ani se nenadas a uz to bude jiste vse se zdarnym koncem a ty s veeeelikym pupikem:slight_smile:
16. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka tak ja mam foliky porad, v nich problem neni...
16. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 tak ty vysledky by meli byt kazdym dnem co??? Kdyz mozne IVF uz i v prosinci...?Tak to si jiste netrpeliva ... drzim moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc pesticky at vse je O.K. a v prosinci je v brisku darecek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jdete si pro ty vysledky nebo zavolaji????
16. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 ja myslim, ze na to budeme muset jit polehoucku...
16. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblizek.janinka výsledky příjdou poštou a trvají nejméně 6 týdnů,takže si na ně ještě tak min. 3 týdny počkáme :frowning2: no ale to už uteče jak voda :slight_smile: myslím si, že pokud budou dobré,tak by se dalo těsně před Vánoci začít stimulovat, ale vše záleží také na tom, jak budou mít v CARU otevřeno na konci prosince. Jinak pak až na konci ledna,ale neva, stejně to je za chviličku :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darkwitch víš,jak se to říká: "Odříkaného ovoce nejvíce" bych vás chtěla vidět "POLEHOUČKU" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 ja si myslim, ze jinak nez polehoucku to moc nepujde... takze zacnem jednou denne a k petkrat denne se pomalu propracujeme :grinning:
16. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblizek.janinka jůů sem koukala na váš kočárek, ten je krásný
16. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 teda takto budu muset v porodnici sehnat nekde NET at muzu hned videt ty dobre zpravy co tu napises!!!!!:slight_smile:
Dark tak tedaaaa ty toho tvoje muzku ches ztrhat asiiiii....co a neni to hoooodne 5x......????? :slight_smile:)))
16. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblizek.janinka no já to beru dost s rezervou,takže počítám spíš s tím,že si ještě počkáme a napoprvé to nevyjde :frowning2:
16. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak sem nakoukla a koukam jak to tu jede :grinning: ja přihodila svuj břuch do alba po 14 po porodu tak to ještě neni ono ale pracuje se na tom ještě 2 kg mam na vrh tak to musim sundat :grinning:
16. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 dekuji:slight_smile:)) je to takovy zlaty stred myslim:slight_smile: libi se mi na mem ,ze ma jednu z nejvetsich korbicek .... coz myslim ,ze pro nas bude super ,ocekavam totiz ,ze nebudeme mit zadne malilinkate miminko:slight_smile:))) a jeste kdyz bude zima tak se musi dat fusak... a tak to fakt je lepsi vetsi:slight_smile:
16. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@asus ahojky :slight_smile: tý jo už jen 2 kg, no to je nádhera
autor
@koblizek.janinka no je fakt nádherný, jůů
@val123 no nadhera to neni ale ty 2 kg budou asi v prslou s mlikem :grinning: sem jak chodici mlikarna :sweat_smile: :grinning:
16. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 valinko jasne,ze pocitas aspon pak clovek neni tak zklamany ,ale je parada ,ze se uz zacne neco hybat a co vis treba to vyjde i hned na poprve ... nebyli by jste prvni :slight_smile:)))Musime doufat!!!!!!!
16. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@asus není, vždy to je vážně super, kolik ženských to nemůže shodit, tohle je krása.
16. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblizek.janinka doufáme :slight_smile: ale maličko jen věříme :frowning2: hlavně aby ta genetika vyšla dobře
16. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek