• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
Dobre ranko vsem :dizzy_face:
19. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf tak co jak jsi dopadla na kontrole?????
19. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ránko holky :slight_smile:
@koblizek.janinka tak co zatim žadný mimi?
19. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahojik ,jak pak jste se vyspinkali? :dizzy_face:
.......... jak zadny .................V BRUSKU JEDNO MAM!!!!:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.... ne vazne :wink: asi mam jeste cas ,ale musim se Ti pochlubit vcera vecer u NAS byli zrejme poslicci :dizzy_face: a BRISKO mi uz od vikendu jak se zda taky klesa :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka no jo však je na čase už taky posličci už byli jak čtu tak už to brzo bude.no jinak spani u nas stale po třech hodinach buzeni :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus takze nejsimoc vyspana co?A mas problem po kojeni hned zase usnout....nejsi moc rozebrana?
19. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka no to teda ne usnu jak dřevo zas :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus tak jeste ,ze tak :dizzy_face:Ja bych to taky tak brala jak to mas ty :dizzy_face: a nebo bych brala v noci i o kousek vetsi interval :dizzy_face:,ale na buzeni co dve hodky jsem zvykla od ted,protoze tak nektere noci chodim na WC :slight_smile:)
19. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka to znam moc dobře :sweat_smile:
19. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus co dela malinka ted...spinka?
19. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka nenen jdem kojit pak :wink: a na nakup tak zatim papapa
19. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jste sikulky ....tak se mejte pekne :dizzy_face: papa :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ty taky pa a nezapomen dat info až porodiš :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak včera v poradně ok, jen musíme zajít příští týden na krev, pže má pořád trošku žloutenku. Pokud to bude v krvi, musí chodit pod lampu :slight_smile: . Snažím se ji dávat na světlo, ale v tomto počasí to moc nejde!
Jinak dnešní noc taky síla o půlnoci jsem nakojila a do 2 do rána nechtěla zabrat :unamused:. Pak spinkala a po dalším kojení o půl 9 nespala do 12:30 :confounded:...naštěstí ale nebrečí, to bych asi zbláznila :sweat_smile:, zatím se to ale dá, nějak velkou únavu necítím, přes den bych asi ani neusla.
Holkyyy já jsem tak šťastná, že ji mám, jsem z ní fáákt hotová :grinning: :grinning: :grinning:.
19. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 ve fotoblogu mám lahvičku Lovi je samosterilizační a antikoliková. My ji vyzkoušenou nemáme, ale psala tam nějaká holka, že je super, že je měkká, že se scucne dudlík jak bradavka, tak můžete zkusit tuto.
19. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alice :dizzy_face: Teda ty se mas jak uz si malinkou uzivas... verim,zejsi sni hotova to ja taky :dizzy_face: a neni moje :dizzy_face: a vidim ji jen z fotky :dizzy_face:Jsem zvedava na to nase miminko :dizzy_face: od vcera uz se neco se mnou zacina dit ....moje mami rika ze to bude uplne hned ze zacatku prosince a ja uz si to taky myslim.... me fantazirovani o tom ze to bude za dyl bere za sve :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky kdepak jste vsechny :confused: Ja jsem pridala dnesniho pupika :dizzy_face:
19. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky jeee tady to vazne :confused: copak u vas noveho kočky? :slight_smile:
20. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no je tu nějak mrtvo koukám :frowning2: ale je fakt že já ted taky moc času nemám tak sem jen nakukuju :sweat_smile:
přeju všem pěknou neděli
21. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu jen pozdravit :dizzy_face:
21. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky teeda fakt nikde nikdo nijake novoty co Dark a Val?? co noveho Ali a co ty jak roste břiško? :wink:
@koblizek.janinka ještě nerodíš?
22. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky :dizzy_face:
22. lis 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahojiiiik :dizzy_face: dej pokoj jeste neeee,nejdrive rodim az v patek jooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, to je dneska spací počasí, teda alespoň u nás je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka no prosim tě ty sis to nijak naplanovala :grinning:
22. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no počasi je hnus to maš pravdu :unamused:
22. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je taky skarede... no jo podzim uz to lepsi nebude ....za chvili uz ma pry zacit snezit...ja se ale tesim na snih,lepsi nez dest...teda :wink:
A kdyz je tak skarede muzeme kecat na koniku ....neeee :dizzy_face:..... nejak to tu ted vazlo ,tak to musime napravit !!!!!:dizzy_face:
Co je u vas noveho ali a asus????????????????
@asus co malicka dneska,jak se ma???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus joooo mam takovy plan ,protoze ted by to nebylo pro me dobre .... jsem zase cely tyden sama.......chjo ,
tak tak spis radeji doufam.....vis
22. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkf myslim na Tebe.... snad je vse v poradku.
22. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka no já se ted plně věnuju malování, přislo mi prázdné hedvábí tak mě to zas uplně pohltilo a blbnu si s barvičkama :wink: já to tak mám, holt dokud mám nápady a jde mi to tak toho musím využít a navíc je to prima relax :wink:
22. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek