Vrány v žitě 😃

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic 😞 uzavřená kapitola :-N
koblizek.janinka
19. lis 2010
Dobre ranko vsem x-)
koblizek.janinka
19. lis 2010
@mirkf tak co jak jsi dopadla na kontrole?????
asus
19. lis 2010
dobre ránko holky 🙂
@koblizek.janinka tak co zatim žadný mimi?
koblizek.janinka
19. lis 2010
@asus ahojik ,jak pak jste se vyspinkali? x-)
.......... jak zadny .................V BRUSKU JEDNO MAM!!!!x-) x-) x-)
.... ne vazne 😉 asi mam jeste cas ,ale musim se Ti pochlubit vcera vecer u NAS byli zrejme poslicci x-) a BRISKO mi uz od vikendu jak se zda taky klesa x-)
asus
19. lis 2010
@koblizek.janinka no jo však je na čase už taky posličci už byli jak čtu tak už to brzo bude.no jinak spani u nas stale po třech hodinach buzeni :-N :-N
koblizek.janinka
19. lis 2010
@asus takze nejsimoc vyspana co?A mas problem po kojeni hned zase usnout....nejsi moc rozebrana?
asus
19. lis 2010
@koblizek.janinka no to teda ne usnu jak dřevo zas 😃 😃 😃
koblizek.janinka
19. lis 2010
@asus tak jeste ,ze tak x-)Ja bych to taky tak brala jak to mas ty x-) a nebo bych brala v noci i o kousek vetsi interval x-),ale na buzeni co dve hodky jsem zvykla od ted,protoze tak nektere noci chodim na WC 🙂)
asus
19. lis 2010
@koblizek.janinka to znam moc dobře :-N
koblizek.janinka
19. lis 2010
@asus co dela malinka ted...spinka?
asus
19. lis 2010
@koblizek.janinka nenen jdem kojit pak 😉 a na nakup tak zatim papapa
koblizek.janinka
19. lis 2010
@asus jste sikulky ....tak se mejte pekne x-) papa x-)
asus
19. lis 2010
@koblizek.janinka ty taky pa a nezapomen dat info až porodiš x-)
alice35
19. lis 2010
Ahojky,
tak včera v poradně ok, jen musíme zajít příští týden na krev, pže má pořád trošku žloutenku. Pokud to bude v krvi, musí chodit pod lampu 🙂 . Snažím se ji dávat na světlo, ale v tomto počasí to moc nejde!
Jinak dnešní noc taky síla o půlnoci jsem nakojila a do 2 do rána nechtěla zabrat :-|. Pak spinkala a po dalším kojení o půl 9 nespala do 12:30 :-S...naštěstí ale nebrečí, to bych asi zbláznila :-N, zatím se to ale dá, nějak velkou únavu necítím, přes den bych asi ani neusla.
Holkyyy já jsem tak šťastná, že ji mám, jsem z ní fáákt hotová 😃 😃 😃.
alice35
19. lis 2010
@tereza1980 ve fotoblogu mám lahvičku Lovi je samosterilizační a antikoliková. My ji vyzkoušenou nemáme, ale psala tam nějaká holka, že je super, že je měkká, že se scucne dudlík jak bradavka, tak můžete zkusit tuto.
koblizek.janinka
19. lis 2010
ahoj alice x-) Teda ty se mas jak uz si malinkou uzivas... verim,zejsi sni hotova to ja taky x-) a neni moje x-) a vidim ji jen z fotky x-)Jsem zvedava na to nase miminko x-) od vcera uz se neco se mnou zacina dit ....moje mami rika ze to bude uplne hned ze zacatku prosince a ja uz si to taky myslim.... me fantazirovani o tom ze to bude za dyl bere za sve x-)
koblizek.janinka
19. lis 2010
Ahojik holky kdepak jste vsechny =-) Ja jsem pridala dnesniho pupika x-)
asus
20. lis 2010
ahojik holky jeee tady to vazne =-) copak u vas noveho kočky? 🙂
alienka24
21. lis 2010
ahoj holky, no je tu nějak mrtvo koukám 😞 ale je fakt že já ted taky moc času nemám tak sem jen nakukuju :-N
přeju všem pěknou neděli
koblizek.janinka
21. lis 2010
ahoj holky jdu jen pozdravit x-)
asus
22. lis 2010
dobre ranko holky teeda fakt nikde nikdo nijake novoty co Dark a Val?? co noveho Ali a co ty jak roste břiško? 😉
@koblizek.janinka ještě nerodíš?
koblizek.janinka
22. lis 2010
dobre ranko holky x-)
koblizek.janinka
22. lis 2010
@asus ahojiiiik x-) dej pokoj jeste neeee,nejdrive rodim az v patek jooo x-) x-) x-)
alienka24
22. lis 2010
dobré ránko holky, to je dneska spací počasí, teda alespoň u nás je hnusně :-p
asus
22. lis 2010
@koblizek.janinka no prosim tě ty sis to nijak naplanovala 😃
asus
22. lis 2010
@alienka24 no počasi je hnus to maš pravdu :-|
koblizek.janinka
22. lis 2010
U nas je taky skarede... no jo podzim uz to lepsi nebude ....za chvili uz ma pry zacit snezit...ja se ale tesim na snih,lepsi nez dest...teda 😉
A kdyz je tak skarede muzeme kecat na koniku ....neeee x-)..... nejak to tu ted vazlo ,tak to musime napravit !!!!!x-)
Co je u vas noveho ali a asus????????????????
@asus co malicka dneska,jak se ma???? x-) x-) x-)
koblizek.janinka
22. lis 2010
@asus joooo mam takovy plan ,protoze ted by to nebylo pro me dobre .... jsem zase cely tyden sama.......chjo ,
tak tak spis radeji doufam.....vis
koblizek.janinka
22. lis 2010
@mirkf myslim na Tebe.... snad je vse v poradku.
alienka24
22. lis 2010
@koblizek.janinka no já se ted plně věnuju malování, přislo mi prázdné hedvábí tak mě to zas uplně pohltilo a blbnu si s barvičkama 😉 já to tak mám, holt dokud mám nápady a jde mi to tak toho musím využít a navíc je to prima relax 😉