Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
6. pro 2010

Dobre ranko holky 😵 😵 😵 Jojo 😉 U MAMINKY JE NARAMNE DOBRE 😵 😵 😵

koblizek.janinka
6. pro 2010

Tady je nejak smutno.... nikde -nikdo 😕 Asi pecete a kupujete a balite darecky,co 😵
Ja dnes byla taky venku na mensi nakup 😵 samozrejme jsem musela navstivit detske oblecky 😵 tak jsem si udelala radost moooc peknou spouravickou pro miminko😵 Pak me po ceste domu chytla zvlastni "bolest" v krizi 😅 ,tak jsem se zacala radovat... ze by uuuuuuzzzzz 😵 😅 😵 ,ale za 5minut me to pustilo a od te doby niiiic ....hold tak dale cekam....Zitra mam opet kontrolu,tak se tesim... treba bude neco noveho 😵

alienka24
6. pro 2010

ahoj holky, mám zprávu od mirkf 🙂
v 13:25 se narodila dcerunka Markétka a má 3930g a 50cm a obě jsou v pořádku 😵 😵

koblizek.janinka
6. pro 2010

@mirkf 😵 😵 😵 Moooooc gratuluji a preji moooc zdravicka 😵 😵 😵 Jste obe sikulky!!! 😵 😵 😵

koblizek.janinka
6. pro 2010

@alienka24 .... ne ze me predbehnes i ty 😀 😉 Ted uz jsme v rade na miminko doufam MYYYYYY 😵 😵 😵 Normalne me ve frontach ted vsichni pousti 😀 😀 😀 ....ale tady jak vidim ne a jeste me vsechny predbihate vy jste ale 😀 😀 😀

alienka24
6. pro 2010

@koblizek.janinka neboj, já to fakt neplánuju 😉

darkwitch
6. pro 2010

@mirkf taky gratuluju 🙂

lichtakova
6. pro 2010

@mirkftaky moc moc gratuluju, hodně zdraví a štěstí 😵

darkwitch
6. pro 2010

@lichtakova ahoj lich 😉

lichtakova
6. pro 2010

Ahoj žížalko, tak já tady přemítám, jak moc se dneska uleju z práce, protože se sype sype....
taky jsem si dneska byla na nehtech a nechala jsem se vánočně unést, tak mám na levém malíčku vločičku, zato na palci soba Rudolfa, na druhým palci perníček jako ze Shreka a na pravým malíčku cesmínku 🙂

darkwitch
6. pro 2010

@lichtakova parada takhle se necham unest az pred vanocema ted jsem byla decentnejsi 😀 a dneska jsem si kus nehtu ustipla, coz me dost prekvapilo... tak snad mi vydrzi nez pujdu 20.12. na nove...

lichtakova
6. pro 2010

@darkwitch já jsem si právě zase říkala, že snad ještě stinhu nový nehtíky, než půjdu do tý nový práce, aby to tak nesvítilo 😀

darkwitch
6. pro 2010

@lichtakova taky jsem si je delala kvuli nove praci 🙂 aby mi to tam sluselo 😀

darkwitch
6. pro 2010

@lichtakova nejsi na fb?

asus
6. pro 2010

mirkf juu tak moc gratuluji 😵 😵 😵

tereza1980
7. pro 2010

veliká gratulace mirkf k holčičce, hlavně přeju zdravíčko 😵 😵
já jen na skok, protože mě od včera obě děti marodí, dcera má teploty, kašle a trochu rýma, klasika, ale horší je, že je nemocný i Vendelín, má rýmu, trochu už i kašel, teplotu naštěstí nemá, byli jsme u dr. na poslech jsou v pořádku. Venda je spavý, musím ho přes den budit na jídlo, v noci se budí po3 hodinách sám, nají se, ublinkne i s hlenama, pak odsajeme rýmu, vykapeme nos a spí, ale je to chudinka, pořád ho posloucháme je stli se nedusí atd. 😢 ☹
že budeme marodit v 5 týdnech by mě teda ani ve špatném snu nenapadlo ☹ tak nám držte pěsti

asus
7. pro 2010

@tereza1980 jee tak to tě lituju tak rýmu to je na pytel 😝 odsavat děs at jste brzo ok

alice35
7. pro 2010

mirkf moooc velká gratulace 😅 hodně zdravíčka tobě i holčičce

@tereza1980 tak my jsme na tom podobně, malá se hlavně v noci budí, pže nemůže pořádně dýchat, má plný nosánek...takže dáváme kapky a pak odsáváme, ale mám obyč odsavačku s tím balonkem tak to moc nejde a pak mám takovou tu kdy jsou ty dvě hadičky a tu jsem teda zatím nezkoušela, ty kapky naštěstí zatím pomáhají. Jinak mě už taky bolí v krku, tak jsem zvědavá co z toho bude 😖

koblizek.janinka
8. pro 2010

Ahojik holky... jdu jen pozdravit a podat info,ze porad ceeeekame..... Vcera kontrola v poradku miminko ma podle UTZ 3100g ,ale podle pohmatu pry 3300g 😵 Dalsi kontrolu mam v pondeli.... no snad uz tam budu muset driv!!!! 😅 😅 😉

@tereza1980 juj to je mi lito,ze je malicky nemocny ☹ 😢 .... preji at se co nedriv uzdravi a to skarede rymisko uz je pryc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lichtakova
8. pro 2010

@darkwitch ahoj, nejsem na fb, to jsem si radši neudělala 😅

darkwitch
8. pro 2010

@lichtakova skoda, jsem to jen zkousela...

lichtakova
8. pro 2010

@darkwitch já jsem byla svýho času závislá na icq, tak jsme si ho raděj nezřizovala
co v nový práci? a tý starý jsi dostala po neschopence výpověď?

darkwitch
8. pro 2010

@lichtakova jo dostala jsem po neschopence vypoved a v nove praci chodim po skoleni, ale uz si na skoleni zacinam zvykat, jen abych si pak zvykla na praci 😀

lichtakova
8. pro 2010

@darkwitch hmm, to je taky pěkně na pytel, po takový nechopence a ještě bez práce, blbci
snad tě to bude aspoň trochu bavit....

darkwitch
8. pro 2010

@lichtakova no jo, jsem si mohla vyvrat jestli pujdu hned nebo po vypovedni lhute, ale radsi jsem sla hned... a udelala jsem dobre, kdyz jsem hned dostala praci
ja si myslim, ze to bude dobre, na nejakou dobu urcite 🙂

lichtakova
8. pro 2010

@darkwitch tak to je fajn, jen jsem si myslela, že ty zakotvíš mezi nějakýma knížkama...ale třeba se taky pak něco vyskytne, lepší než sedět doma
já jsem na to taky zvědavá....ještě bych teďka mohla otěhu a bylo by taky vymalováno.....

darkwitch
8. pro 2010

@lichtakova no, ja bych knizky taky rada, ale zase tohle bude asi lepe placene a v kancelari je nas asi tricet, takze budu mezi lidma 😀
tak kdybys otehu tak to bude taky fajn... me stve, ze nepujdu ted do te laparky a cele tehotneni se posune...

asus
9. pro 2010

ahojik holky tak koukam nikde nikdo.co Janinka ještě nerodi?

koblizek.janinka
10. pro 2010

ahojik holky,co je u vas noveho 😵 ?
@asus jeste ne-e 😅.... asi sem ted prestanu chodit,uz je mi to blbe psat,ze stale cekaaame 😉 😵

asus
10. pro 2010

@koblizek.janinka žadný jen sem chod čekám jen sms že už máš mimi 😵 u nása kontrola Belinky v 6 neděli tak važime 4.73kg a měřime 53 cm 😀