Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
16. pro 2010

Ahojik tak koukam zda už se vratila Janinka a povi jak bylo 😉 a nikde nikdo 😒

koblizek.janinka
16. pro 2010

Ahojik holky 😵 tak jsme uz s nasim koblizkem doma 😵 Dekuji moc za gratulace 😵 Hned jak budu moci pisnu a dam fotecky 😵

asus
16. pro 2010

@koblizek.janinka jee tak to je super 😉

alienka24
16. pro 2010

ahoj holky, tak jsem doma, no focení super, strašně milej kluk a nasmáli jsme se 😀 😅 a z fotek mám dobrej pocit a co jsem vybrala tak jsem i spokojená no tak uvidíme až to upraví 😉

jeee jani vítej zpět

alienka24
17. pro 2010

holky tak mám vytvořený album z focení, ale mám to zamčené páč sou fotky hambaté 🙂 😎

kulinka29
17. pro 2010

@koblizek.janinka janicko velika gratulace i ode me 😵

asus
18. pro 2010

@alienka24 ahojik fotky jsou krasný 🙂

eustoma
18. pro 2010

ahoj kocky, som u vas dlho nebola. krasne deticky uz mate 😉. sem tam nakuknem, ale uz tu vela snaziliek nechodi, uz ste tu maminy krasnych deticiek, alebo tehulky 😉. co vlastne aj ja som tehulka 😉 😉 😉.

my sa mame zatial ok. stale mam naordinovane lezanie, hematon sice trochu zmizol, ale polovina je stale v deloze. bojim sa trochu aj chodit na diskusie, lebo holky vesinou popisuju negativne skusenosti. tak potom sa optimismus tazko naladzuje. kazdopadne mimoc rastie, ja cez brusko rastiem tiez 😉. na vahe nepriberam, mam iba o 0,5 kg viacej nez pred tehu. brusko mi zacina riadne vadit. neviem jak si lahnut, jak si sadnut... no som zvedava co to bude v neskorsich mesiacoch.

@alienka24 bola si fotit brusko? ja chcem tiez, manza slubil ze to skusi, a ked to nebude ono, tak mozem ist k nejakemu fotograffovi. som zvedvaa ako to dopadne.

koblizek.janinka
18. pro 2010

Ahojik holky 😵 Tak jsem dala fotecky naseho koblizka do sveho fotoblogu 😵 a zaroven tam popsala muj nejkrasnejsi zazitek 😵 😵 😵 Tak ktera chcete juknete 😉 Zatim papa 😵 😵 😵 😵

alienka24
18. pro 2010

@koblizek.janinka brouček je krásnej jani, a tys to parádně zvládla 😉

eustoma
18. pro 2010

@alienka24 ja mam teraz take brusko, uz moze manza trenovat 😉 😉. sa bojim ako budem vyzera v nejako 30tt, to budem ako sudok. teraz mam cez pas 105 cm. fotky su fakt skvele. naodne si skusala fotografa? alebo si mala od niekoho doporucenie? fakt skvele foto.

@koblizek.janinka jjejejej nadherny drobec 😉.

alienka24
18. pro 2010

@eustoma já mám obvod 95cm 🙂 no našla jsem si ho sama ale pak i doporučení jsem měla a hlavně se mi moc líbila jeho práce a hlavně nebyl drahej 😉

eustoma
18. pro 2010

@alienka24 a kolko si mala pred tehu?
ja som mala 80, ze nebola som ziaden hubenur.

alienka24
18. pro 2010

@eustoma hi, no tak to nevim ale asi 73cm nebo tak nějak 😅

eustoma
18. pro 2010

tak to som ta dohnala v narase. no som zvevda jaky sudok budem 😉

alienka24
18. pro 2010

@eustoma no já furt poslouchám jak mám to bříško malý, se prostě nezavděčíš tak ani tak 😀 😀

eustoma
18. pro 2010

@alienka24 mne ako nepride malinke 😉. mne sa taka velkost paci 😉.
co pripravy na mimco? ako zvladas?

koblizek.janinka
19. pro 2010

Ahojik holky 😵 Dekuji 😵 😵 😵
@asus chci se te zeptat nebo dalsich uz maminek 😵 kdy se muze jit s brouckem ven, mi doktorka rekla ,ze muzeme jit na prochazku po svatcich tj.ve dvou tydnech,kdyz bude teplota ne niz jak -5stupnu..... Kdy jste sli vy?

asus
19. pro 2010

@koblizek.janinka no ja nesměla ven s malou týden a pak to same do teploty -5 pak už nesmime ani ted 😉

koblizek.janinka
19. pro 2010

@asus dekuji...no ja uz se moc tesim az budeme moci aspon na chvilicku ven 😵 Doma me chytaji nejak moc plactive nalady asi je to sicepo porodu normalni ,ale nejradsi bych se nevidela,ze jsem takova ted citliva....chudacek muj manzel.... 😔

asus
19. pro 2010

@koblizek.janinka taky jsem cela nijaka přecitlivěla neboj to bude dobrý 😉 je toho ten na nas moc najednou to se podda 😉

koblizek.janinka
20. pro 2010

Dobre ranko holky 😵
@asus dekuji 😵 taky doufam,ze to brzy prejde 😉 Ty hormony jsou ale potvory 😝 😖 😉

asus
20. pro 2010

@koblizek.janinka to mě povidej 😀 jinak ahojik dneska sem vyřidila porodný a nijakej nakup to jsou honky fujky nestiham vubec nic 😅

mirkf
20. pro 2010

Ahojky, jsem tu jen na skok. Mám špatné zprávy - Makynku máme od 15.12. na JIPce - dostala virozu od Zuzky a při tom ještě vdechla mléko do plic. Byla v hodně kritickém stavu, teď už je stabilní, ale žádná sláva to není. Na Vánoce budeme bez ní, takže je budeme slavit jen kvůli Zuzce. Já jsem taky hodně nachcípaná - dneska za ní prvně jdu - stejně mě ale nevnímá, protože je v umělém spánku. Ozvu se, až bude lépe

Janince gratuluju k chlapečkovi.

asus
20. pro 2010

@mirkf ježiši to je mě lito 😔 😕 mala at je brzo vše v pořadku

alienka24
20. pro 2010

@mirkf ☹ achjo to jsou špatné zprávy, to je hrůza, to mě moc mrzí a malá se určitě brzo uzdraví, držte se!! ☹ ☹

koblizek.janinka
20. pro 2010

@mirkf ..... drzte se ,mrzi me to 😔 ☹ ☹

tereza1980
20. pro 2010

@mirkf to je mi strašně líto ☹ ☹ , tohle je noční můra každé mámy, u nás, které máme doma školkaře je to o to těžší, že nosí nemoci domů častěji, my měli tuhle virózu před týdnem všichni a modlili jsme se, aby to Vendelín ustál, nosili jsme doma roušky a naštěstí to zvládnul jen s rýmou, kdyby dostal virozu v plném rozsahu určitě by taky skončil v nemocnici, jako nedonošenec má na všechno větší riziko. Na JIPce se o Vaší holčičku dobře postarají, věř mi, vím to z vlastní zkušenosti. Odpočine si, nabere ve spánku síly a pak už bude všechno jen dobré. Vánoce se snažte si užít, i když je to strašně těžké být bez miminka, ale Zuzanka vás teď potřebuje. Řešila jsem stejné dilema když ležel Venda na JIP a Tonička už mě doma strašně postrádala, rozhodla jsem se na pár dní jít domů a jezdit za ním jednou denně a zvládnul to dobře a dceři to moc pomohlo.
Držte se, člověk by nevěřil, ale tyhle malí mimísci dokáží být velicí bojovníci, jednoho mám doma, jen nepřestávej věřit, jsme s tebou alespoň v myšlenkách a držíme moc palce, aby byla holčička už zase brzy s vámi doma.

koblizek.janinka
20. pro 2010

Holky prosim o radu ...nevite jak pomoct s prdiky miminku?Risanek na ne dost trpi 😔

asus
20. pro 2010

@koblizek.janinka prdiky mame taky nejde nic jen pořadně odřihavat a nebo masirovat břiško nam zabrala tepla vanička pak se vždy pokadi a je klid 😉