Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
20. pro 2010

Ahoj vránky, tak jak válčíte 😀 já musím říct, že dnes teda bojujeme, jsem úplně vyfluslá ☹ malá pije chvíli a pak nechce a vypije samozřejmě strašně málo. Za chvíli chce zas a vzteká se a pořád tak dokola. Dnes kojíme po hodině a já fakt uvažuju že koupím příkrm 😠 .
jani na prdíky dáváme sabíka 😅 čili sab simplex, nám zabírá super.

tereza1980
21. pro 2010

ahoj vrány, janinko, my máme tak Sab ale moc nám nezabírá, takže jsme koupili Infacol, po něm dobře prdí a taky jsme investovali do probiotických kapek Biogaia, stojí sice 600, ale bere se jen 5 kapek jednou denně a řekla bych, že docela pomáhají, rozhodně nemáme žádné koliky,jen trochu prdy a občas si chvíli pořve.
alice- s jídlem to máme podobně, Venda jí sice docela dobře, i dost dlouho a má pak hlad, ostříkávám a dokrmujeme z lahve tak 2 krát denně, obvykle v 8 večer a jednou nad ránem, ale mlíka zase tak moc nemám, takže jsme pro jistotu už koupili nulkový sunar, aby byl v zásobě kdyby něco, přes den máme taky dny, kdy jí po hodině, v noci to je ok, to spí tak ty 3-4 hodiny, navíc začal docela blinkat 😒 včera přes den téměř nespal, v 5 odpo už jsme byla docela vyřízená a do toho přijela dcera ze školky unavená a protivná, byl to večer nervů, ale ustáli jsme to 😀 svoje děti přece milujeme 😀

alice35
21. pro 2010

@tereza1980 hm, tak to máme podobné s tím krmením, už mám celkem nervy, což taky není dobrý pro tvorbu mléka..mám pořád starost jestli má dost. Jinak já teda neodstříkávám, zkoušela jsem to a celkem to bolí.
Já mám dojem, že malá je líná prostě tahat, pokud to jde ze začátku snadno pije dobře a postupně jen cucne a konec. Dnes večer se po krmení malá posrala a měla to nazelenalé, tak mám strach, četla jsem že to mají děti, který hladoví 😒 jinde zase píšou že je to normální, tak nevím.....zítra jdu k doktorce...navíc se nám rozlezla po celé hlavičce vyrážka a vypadá to nehezky, tak jdu tahat rozumy co s tím 😠.

alienka24
22. pro 2010

ahoj holky, tak já na kontrole docela fofr, vzali mi krev, udělali stěr, hrdlo na 3/4otevřené takže vlastně furt zavřený 😉 malá roste uplně ukázkově jak by měla 😉 , bohužel mi jí nevážila ale odpovídá 34tt takže prima, další kontrola za 14dní a už i s monitorem, je hlavičkou dolů a rejdí mi kopejtkama pod žebrama 😀

koblizek.janinka
22. pro 2010

Ahojik holky dekuji za rady tak jsem koupila ty kapky Sabsimplex ,jen doktorka mi rikala ze jimi mam potrit bradavku pred kojenim, tak nevim jestli to pomuze.Jeste jsem je ale bobiskovi nedavala vcera nas prdiky moc nastesti netrapili.@asus i na te vanicce neco bude vcera po koupeli mi krasne spinkal od 21h do 00:30 😀 😵 a prdici nezlobili 😵

asus
23. pro 2010

ahojik holky 😵 nestiham čist tak Přejem krasne svatky

alienka24
24. pro 2010

Ahoj holky, tak jdu taky popřát, všem vám přeju krásné prožití vánočních svátků plné klidu a pohody, hodně dárků pod stromečkem a do nového roku 2011 hlavně zdraví, štěstí a lásku 😵 😉

darkwitch
24. pro 2010

Ahoj holky, preju krasne svatky

mirkf
24. pro 2010

Krásné prožití Vánoc

koblizek.janinka
24. pro 2010

😵 😵 😵 😵 😵 Ahoj holky 🙂 preji krasne Vanoce vsem 😵 😵 😵 😵 😵

val123
autor
25. pro 2010

Krásné a klidné svátky přeji a šťastný Nový rok 🙂

lichtakova
25. pro 2010

já taky přeju, hlavně hodně zdraví 🙂

asus
27. pro 2010

ahojik holky jak se vede?co Ali jak je?
@koblizek.janinka na prdiky sem si koupila hadičku v lekarně a prdiky tim krasně uchazeji a malou neboli tolik břiško 😵

alienka24
27. pro 2010

ahoj holky, tak hlásím, že vánoce byli prima, moc sme si to užili, taková krásná pohodička, spoustu jídla a klidu
dárečky povětšinou praktické věci, nějaké knížky, společenská hra a spoustu malých krásných drobností, no ještě nás jeden ježíšek čeká ve čtvrtek až přijede mamina 😉
jinak teda začínám každý den po o chodit spát páč sem jinak nějaká unavená, a včera jsem byla na 1,5hodiny venku se psem a nějak mě to odrovnalo 😅 😉

no a dneska jsem začala pomalinku prát věci pro mě do porodnice a už i nějaké ty pidi oblečky no a zítra má Julie )kočka) první termín porodu tak jsme v očekávání 😎

asus
27. pro 2010

@alienka24 no jo už to máš taky za pár co?budeš brzo mamina už jee se taky těšim až ukažeš mimi na fotečce 😵

tereza1980
28. pro 2010

všem přeju hezké a klidné svátky, v novém roce jenom samé šťastné dny, zdraví pro všechny vaše blízké, radosti s dětmi a pohodu doma i v práci.
Zítra slaví náš Vendelín 2 měsíční narozeniny 😵 😵

asus
28. pro 2010

@tereza1980 teda to uteklo taky to máme už za pár 😵

alienka24
28. pro 2010

no a já mám 40dní do porodu 😅

eustoma
28. pro 2010

ja 4 mesiace 😉

koblizek.janinka
28. pro 2010

Ahojik holky 😵 @asus trubicku uy taky mame ... je to vecicka k nezaplaceni 😵
My uz mame 16 dni a byli jsme se dnes fotit 😵 😵 😵

koblizek.janinka
28. pro 2010

@alienka24 😵 toto leti za chvilinku mas malinkou na svete uz se tesim na fotecky 😵 Teda ja se jeste ted vidim jak se porad tesim na porod 😵 a vidis uz jsem skoro 14 dni doma ,toto utika 😵 😵 😉

eustoma
28. pro 2010

holky ja vam milo zavidim, ze u mate prckov doma. aj ja chcem ;)

koblizek.janinka
28. pro 2010

@alice35, malinky ma tak ob den jednu stolicku taky nazelenalou ja mam teda v knizce ,ze to muze byt ,tak to jsem to nejak neresela 😉 Jinak my si uz ted udelali rezim kojeni... teda ja uz jsem nejak Risku pochopila co po me chce a papame co 3-4 hodinky po 20 -30 minutach 🙂 ,po prvnich deseti ho nechavam odrihnout ...to mi ho i probere,protoze mi usina a pak pokracujeme a je napapkany.Predtim kdyz mi usnul jsem myslela ,ze ma dost, ale pak chtel papkat casteji co 1a pul - 2hodky... ....Tak ted je to myslim lepsi a i v noci.... aspon uz se budime jen 2x 😀

koblizek.janinka
28. pro 2010

@eustoma 😵 neboj,neboj sleti to a budes mit broucka doma 😵 😵 😵 😵

koblizek.janinka
28. pro 2010

Jo a jeste ty prdiky 😉krome te trubicky jsem co jsme koupili 😉 🙂 jsem si vyradila z jidelnicku rohliky a taky piju 2 krat denne fenyklovy cajik a je to uz dost lepsi,malinky sice prdi, ale jde mu to lip samo 😉

alienka24
29. pro 2010

kuk holky, přidala jsem pupík do alba jestli chcete juknout 😉

koblizek.janinka
29. pro 2010

Ahojik holky 😵 tak co kdepak jste vsechny ,jeste porad u TV s cukrovim jako vetsinou ja 😀 😀 😀

alienka24
29. pro 2010

@koblizek.janinka ahoj jani, no zrovna se krmím cukrovím, dneska si zasloužím 🙂
umyla sem celou koupelnu, vyprala nějaký hadříky a ještě jsme byli na delší procházce 😉

koblizek.janinka
29. pro 2010

@alienka24 teda ty jsi sikulka 😵 😵 😵 My byli dnes taky na prochazce ... poprve s kocarkem 😵 Tady dnes bylo fajn a malinky krasne spinkal 😵 Jen tam pekne nahazej berusce cukrovicko 😉 divala jsem se na Tvoje brisko a je porad pekne malinke... ty se jiste vratis z porodnice a budes stejna jako pred tehu 😉 To mas super 😵 😵 😵

alienka24
29. pro 2010

@koblizek.janinka no vypadá to tak, fakt přibírám jen to nejnutnější takže by to tak mělo být 😉
jee tak první prochajda s kočárkem ju? to je pěkný 😉