• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@alienka24 :wink: to je jasne se nemužu dočkat až písneš už je na světě :dizzy_face:
3. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ja dve +pet+sedm :grinning:
@alice35 jestli to nezmizne pujdem seasi taky ukazat dr.
@alienka24 myslim na Tebe tak se drzte uz to vypada nadejne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ty jen teda dve to jsi sikulka teeeeda:slight_smile: :dizzy_face:
jinak mi porad nejdou vkladat fotky takze nemuzu dalsi pridat ....ach jooo....
3. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka jak to že nejdou fotky ja načuhuju a nic :unamused:
3. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka píše:
V noci spadla na zem hvězda, která nám snesla v uzlíčku krásnou malou holčičku. Jmenuje se Anna, narodila se v 11:40, váží 3680g a měří 50cm.

ali moc moc gratuluji a přeji hodně zdraví tobě i Aničce :sweat_smile:
5. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 zrovna sem to chtěla napsat taky ali mooc gratulujemmm :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali moc moc gratuluji :slight_smile:
5. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali taky moc gratuluju :slight_smile:
6. únor 2011 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
veliká gratulace Ali k Aničce, přejeme hodně zdraví a pohody v prvních náročných týdnech a jen samé sluníčko a radost :wink:
my vyrážíme za chvíli na 3 měsíční prohlídky, pak nahlásím váhu, ale troufnu si odhadnout, že vás holky trumfneme :dizzy_face:
7. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 moc moc gratuluji :dizzy_face:
7. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma, 58cm, váha 5450g :grinning: :grinning: očkování máme odloženo až do neurologického vyšetření na konci února, jinak máme hydrokélu, tj. vodní kýla ve varlátkách, to má od narození a taky pupeční kýlu, takže budeme přelepovat pupík, jinak je zdravý jako buk
7. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik @alienka24 veeeelika gratulace... krasaaaa :dizzy_face:
U nas nic noveho tak vas jen vsechny zdravime!!!!!
7. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 tak gratuluji krasna vaha :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza1980 a tak sme vás předběhly vážime 6kg :grinning:
8. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. únor 2011 ve 13:36 • gull
Ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu, ale zde je malá Anička od alienky24, je opravdu nádherná
8. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickosedmitecn jee nadherna :dizzy_face:
8. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sem tady :wink:
9. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ahoooj ali jak je?
9. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky jak se dari???? Ja porod na konika nemuzu vlozit nove fotecky ,tak sem dam adresu e-mimina kde mam taky album:wink: Papa pekny vecer http://www.emimino.cz/fotoalba/my-tri-4485/
9. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela jsem napsat.... porad nemuzu vlozit.... a nemuzu ani opravovat preklepy.... je to FAKT POROD :grinning: :wink:
9. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka krasne fotecky :wink:
10. únor 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ahojik holky Janinko krásný fotečky :slight_smile: tak máme 6280g a měříme58.5cm :grinning:
11. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, užívám si plně maličký tak nějak nemám čas a ani chuť být u pc :slight_smile:
malá je kouzelná, dneska i krásně spala, pěškně baští a už sme byli i na procházce dneska :wink:
jukněte do alba na fotečky jestli chcete :wink:
12. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ahojik no to je jasné taky tady moc nejsem naše sluníčka jsou přednější tak se opatrujte holky :slight_smile:
13. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit :slight_smile: mějte se moc krásně užívejte prcíků, letí to strašně rychle.
Malá má 5120g to jste nás snad předběhli už všichni :grinning: njn jídlo pro ni není to hlavní :sweat_smile:.
ali kde máš fotky malé Aničky??? :frowning2:

jinak teď už máme odrozené všechny, tak si můžeme písnout co a jak porod...nikoho tím nebudeme strašit :grinning:.
Já teda musím říct, že jsem teda už zapomněla že to tak ku*evsky bolí, ale u nás to byla rychlovka...v 20:45 jsem byla přijatá (bez bolestí, začaly až cca kolem 22h) a 0:15 byla malá venku takže supeeeer :grinning: :grinning: ale už další mimi nechci :sweat_smile:.
14. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus co malá? S ní to už musí být celkem prča, že? Sofi už se na začátku 3 měsíce začala smát nahlas a trochu chápat kravinky. Teď už se řehtá jak pominutá :grinning: a má radost z každé nové hračky. Nejvíce ji uchvátila panenka od Lamaze co má šustivé šatičky :slight_smile: joo a teda vše strká do pusy nejvíce teda své prstíky :angry: .
14. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 ahojik no to víš že je sni sranda taky se ji zamlouvaji dělat kravinky :grinning: už se přetáčí sama na bříško takže mazec je to ale užasný jak si to užívám je tak roztomiloučká :dizzy_face: nejraději ma hru na papanou :grinning: se vzajemně jako baštíme mě vždy chytne za vlasky přidrží a žužlá mě nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a řechta se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prstiky naštěsti nebaštime tak snad ani nebudem když nemáme dudlika :sweat_smile: zitra nas čekaji naušničky a ve středu vitani občanku :grinning: .to víš že už taky žadne mimi nechcem myslim že mě to stačí a na porod sem nezapoměla bolelo to ku.....y :confused: takže už nic nebude :grinning: šup šup dej taky fotečky malé at mužem mrkat na tu tvoji kočandu
14. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak už máme naušničky malá to zvládla bravurně ani moc neplakala je to šikulka :dizzy_face: fotečku dam až omejem ouška ale moooc ji sluší :dizzy_face:
15. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky jen nakukuji a jdu vas vsechny pozdravit.My byli vcera na vitani obcanku a dostali jsme detsky pribor :slight_smile:
Ja jsem prave aby malinky necucal palecek a rucicky zacla davat radeji dudlik, ale ten mi za chvili vyplivne a stejne basti rucky,kdyz ony jsou asi lepsi noooo :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak my se ucime zvedat hlavicku a past konicky:wink:
15. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek