• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@darkwitch : tak super, to už bude v poho :slight_smile:
24. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell budu verit v prednison :grinning: i kdyz ty si mela nejake kacirske reci... ale me nic jineho nez vira v prednison nezbyva :grinning:
@pitrisek26 to udelaj imunologicky rozbor z krve...
24. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aha, tak to už nám dělali, to vyšlo asi dobře, protože nám nic neříkali
24. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch : to jsem měla, ale proti tomu, že se ten prednison dává někde plošně, aniž by k tomu byl důvod - Ty ho tedy zjevně máš!
24. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell pak je to asi zbytecneho, ale me ho dali az kdyz zjistili, ze jsem alergicka na spermie i embryja...
24. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konecne sa mi podarilo prihlasit :slight_smile:. Mame krasnu cernovlasku :wink:. Malinka mala pri porode 49 cm a 3620 g. Porod bol v vyborny :slight_smile:, rychly a moc si ho nepametam. V skratke: na porodnom sale som bola iba hodku a pol. Mala bola na 3 kontrakcie vonku. Moc som nekricala a dokonca som rozosmiala doktora :wink:. Mala sa narodila fialovucka a uplne vlasatucka. Az budeme doma hodim vam sem foto. Zatial sa majte.
24. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma to je krasa, jeste jednou gratuluju a je super ze si mela tak pohodovy porod
24. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma nádhera, gratuluji :slight_smile:
24. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch : naše imunoložka tvrdí, že alergie na spermie se nejlíp léčí - po chvíli prednisonu ty holky těhotněj samy :slight_smile: .... tak držím palce, aby to tak bylo i u vás :dizzy_face:
24. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell dekuju :slight_smile: tak snad to tak bude, ja teda beru i ivf :grinning:
24. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eustoma moc moc gratuluji, to je krása
24. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma juuuu další černovláska mezi nás :slight_smile: moc a moc gratuluju a přeju jen to nejlepší pro malou a at vás brzo pustí domů :dizzy_face:
24. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma jejej další miminko tak mooc gratulujem a hodně zdravíčka přejem :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:občas sem na vás mrknu :wink:
@darkwitch také vytvářím protilátky na spermie :unamused: ..... beru teď prednison
@eustoma gratuluji :dizzy_face:
28. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirenkam ja budu brat prednison pred ivf a ted budu brat pentomer...
29. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak další očko za náma, no malá to dneska zvládla líp než minule, dala se mnohem líp utišit a od dr. jsme už odcházely s úsměvem tak jsem ráda
no a v necelých 4 měsících teda měří 63cm a váží 5750g…přibírá mi těch 20g denně, takže prej krásný…
no a dostala pochvalu za to přetáčení na bok, dneska to začala pilovat i na druhou stranu…
1. čer 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@eustoma moc moc gratuluji!!!!!
snažilkám držím pěsti ať už to konečně vyjde :frowning2:
Malá je super, pořád brebentí a směje se :slight_smile: . je teda jak šídlo, chvíli není v klidu. Jinak se v 6ti měsících sama odstavila, takže už nekojím a hlavně spíme celou noc! :sweat_smile:
3. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirenkam Ahojky, tak jak pokračujete, moc na vás myslím a držím palečky.
8. čer 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alice35 ahojik jee tak to se máš s tim spaním u nás zase nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky :dizzy_face: Jak se mate??? Pekne rostete a papate a spinkate :wink: :wink: :dizzy_face: My zaciname o vikendu s mrkvickou k obedu :dizzy_face: Jsem zvedava a tesim se co malinky na to :dizzy_face:
9. čer 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ahojíj taky žiješ?no u nás je už čilo malá dělá teda šou je to sranda :grinning: lezeni povídáni stále se směje ,jidlot o už papáme skoro vše nechutná nám merunková přesnídávka :stuck_out_tongue_closed_eyes: první mrkvička si to užíte :grinning: malé vubec nechutnala a brokolici tu muže :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka určitě mu bude chutnat :slight_smile: malá naštěstí neměla vůbec problém s jídlem, jí vše co ji dám, jen teda nesnáší větší kousíčky, takže musíme mixovat :unamused: ale to se podá časem:grinning:. Problém má spíš s mlíkem vůbec ho nechce mám co dělat aby něco aspoň vypila :confounded:.

@asus a jak malá spinká? To je divný že je takový nespavec. Malá spí skoro stále :slight_smile: . V noci se sice občas budí ale je tichučko a za chvíli usne, ale budí se ráno 5:30 a to je pro mě smrtící :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: většinou háže bobek do nočníku, takže musím vstát ať chci nebo ne :zipper_mouth: .

holky mějte se krásně papa a užívejte si ty naše miminečka :sweat_smile:
10. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky tak mrkvicka nic moc :grinning: zitra zkusime neco jineho :wink: Moc vas zdravime pa
16. čer 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak hlásím už lezeme :grinning:
20. čer 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka mrkvička nám taky moc nechutnala ale už baštime vše merunky broskve melouna :grinning:
20. čer 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda @asus sikulky :dizzy_face: lezete ...papate :dizzy_face: :wink: :wink: ... to my kojime a nosime :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak malinky ma nejaky ekzem jsem z toho uz nestastna ted to ma pod bradickou, na krcku a na hrudnicku a jeste k tomu porad slinta... ach jo ..... nemuzu prijit na to z ceho... uz to mel i na celicku a tam to bylo nakonec z cepicky
21. čer 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka jee že by alergie? :confused: raděj se zeptej doktorky
21. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra jdu k doktorce tak uvidim ......... na tom celicku rikala ze je to detsky ekzem a dala masticku,ale zitra se nechame poslat uz k odbornikovi....snad se to zlepsi... je mi to tak lito :frowning2: :cry:
21. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky byli jsme u dr. a mame dalsi mazani........ale zatim nepouzivame, protoze se to brouckovi uz straci,tak snad to bude dobre a mazani od dr. ani ted nepouzijeme a snad nebude zadne priste!!!!!!!!!!!!!!!!!
@asus alergie to jiste je (manzel je veliky alergik) ale pry u nekterych miminek se ten ekzem nekdy objevi a ani neni mozne najit pricinu a zase znizi, a muze to byt z cehokoliv od kosmetiky pres jidlo a u nas mozna i z plavani miminek :frowning2: ........ tak ted nebudeme chodit... vcera jsem uz psala instruktorce at nam to vymeni za cviceni :wink: No ale my to podle dr. nemane hrozne ,ze pry jine deti to mivaji o hodne horsi ...tak to si nedovedu predstavit jak je tem maminkam........ mi bylo do breku uz tak...........................Ale ted uz je fajn kdyz to mizi :slight_smile: Tak pa holky .............mejte se krasne a at vy nic takoveho nemate :wink:
22. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek