Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
24. kvě 2011

@darkwitch : tak super, to už bude v poho 🙂

darkwitch
24. kvě 2011

@cell budu verit v prednison 😀 i kdyz ty si mela nejake kacirske reci... ale me nic jineho nez vira v prednison nezbyva 😀
@pitrisek26 to udelaj imunologicky rozbor z krve...

pitrisek26
24. kvě 2011

@darkwitch aha, tak to už nám dělali, to vyšlo asi dobře, protože nám nic neříkali

cell
24. kvě 2011

@darkwitch : to jsem měla, ale proti tomu, že se ten prednison dává někde plošně, aniž by k tomu byl důvod - Ty ho tedy zjevně máš!

darkwitch
24. kvě 2011

@cell pak je to asi zbytecneho, ale me ho dali az kdyz zjistili, ze jsem alergicka na spermie i embryja...

eustoma
24. kvě 2011

Ahoj holky, konecne sa mi podarilo prihlasit 🙂. Mame krasnu cernovlasku 😉. Malinka mala pri porode 49 cm a 3620 g. Porod bol v vyborny 🙂, rychly a moc si ho nepametam. V skratke: na porodnom sale som bola iba hodku a pol. Mala bola na 3 kontrakcie vonku. Moc som nekricala a dokonca som rozosmiala doktora 😉. Mala sa narodila fialovucka a uplne vlasatucka. Az budeme doma hodim vam sem foto. Zatial sa majte.

darkwitch
24. kvě 2011

@eustoma to je krasa, jeste jednou gratuluju a je super ze si mela tak pohodovy porod

pitrisek26
24. kvě 2011

@eustoma nádhera, gratuluji 🙂

cell
24. kvě 2011

@darkwitch : naše imunoložka tvrdí, že alergie na spermie se nejlíp léčí - po chvíli prednisonu ty holky těhotněj samy 🙂 .... tak držím palce, aby to tak bylo i u vás 😵

darkwitch
24. kvě 2011

@cell dekuju 🙂 tak snad to tak bude, ja teda beru i ivf 😀

val123
autor
24. kvě 2011

@eustoma moc moc gratuluji, to je krása

alienka24
24. kvě 2011

@eustoma juuuu další černovláska mezi nás 🙂 moc a moc gratuluju a přeju jen to nejlepší pro malou a at vás brzo pustí domů 😵

asus
25. kvě 2011

@eustoma jejej další miminko tak mooc gratulujem a hodně zdravíčka přejem 😵

mirenkam
28. kvě 2011

ahoj holky 🙂občas sem na vás mrknu 😉
@darkwitch také vytvářím protilátky na spermie 😒 ..... beru teď prednison
@eustoma gratuluji 😵

darkwitch
29. kvě 2011

@mirenkam ja budu brat prednison pred ivf a ted budu brat pentomer...

alienka24
1. čer 2011

Ahoj holky, tak další očko za náma, no malá to dneska zvládla líp než minule, dala se mnohem líp utišit a od dr. jsme už odcházely s úsměvem tak jsem ráda
no a v necelých 4 měsících teda měří 63cm a váží 5750g…přibírá mi těch 20g denně, takže prej krásný…
no a dostala pochvalu za to přetáčení na bok, dneska to začala pilovat i na druhou stranu…

alice35
3. čer 2011

ahoj holky 🙂
@eustoma moc moc gratuluji!!!!!
snažilkám držím pěsti ať už to konečně vyjde ☹
Malá je super, pořád brebentí a směje se 🙂 . je teda jak šídlo, chvíli není v klidu. Jinak se v 6ti měsících sama odstavila, takže už nekojím a hlavně spíme celou noc! 😅

val123
autor
8. čer 2011

@mirenkam Ahojky, tak jak pokračujete, moc na vás myslím a držím palečky.

asus
8. čer 2011

@alice35 ahojik jee tak to se máš s tim spaním u nás zase nespíme 😝

koblizek.janinka
9. čer 2011

Ahojik holky 😵 Jak se mate??? Pekne rostete a papate a spinkate 😉 😉 😵 My zaciname o vikendu s mrkvickou k obedu 😵 Jsem zvedava a tesim se co malinky na to 😵

asus
9. čer 2011

@koblizek.janinka ahojíj taky žiješ?no u nás je už čilo malá dělá teda šou je to sranda 😀 lezeni povídáni stále se směje ,jidlot o už papáme skoro vše nechutná nám merunková přesnídávka 😝 první mrkvička si to užíte 😀 malé vubec nechutnala a brokolici tu muže 🙂

alice35
10. čer 2011

@koblizek.janinka určitě mu bude chutnat 🙂 malá naštěstí neměla vůbec problém s jídlem, jí vše co ji dám, jen teda nesnáší větší kousíčky, takže musíme mixovat 😒 ale to se podá časem😀. Problém má spíš s mlíkem vůbec ho nechce mám co dělat aby něco aspoň vypila 😖.

@asus a jak malá spinká? To je divný že je takový nespavec. Malá spí skoro stále 🙂 . V noci se sice občas budí ale je tichučko a za chvíli usne, ale budí se ráno 5:30 a to je pro mě smrtící 😝 😀 😝 většinou háže bobek do nočníku, takže musím vstát ať chci nebo ne 🤐 .

holky mějte se krásně papa a užívejte si ty naše miminečka 😅

koblizek.janinka
16. čer 2011

Ahojik holky tak mrkvicka nic moc 😀 zitra zkusime neco jineho 😉 Moc vas zdravime pa

asus
20. čer 2011

ahojik holky tak hlásím už lezeme 😀

asus
20. čer 2011

@koblizek.janinka mrkvička nám taky moc nechutnala ale už baštime vše merunky broskve melouna 😀

koblizek.janinka
21. čer 2011

teda @asus sikulky 😵 lezete ...papate 😵 😉 😉 ... to my kojime a nosime 😀 😀 😀

koblizek.janinka
21. čer 2011

Jinak malinky ma nejaky ekzem jsem z toho uz nestastna ted to ma pod bradickou, na krcku a na hrudnicku a jeste k tomu porad slinta... ach jo ..... nemuzu prijit na to z ceho... uz to mel i na celicku a tam to bylo nakonec z cepicky

asus
21. čer 2011

@koblizek.janinka jee že by alergie? 😕 raděj se zeptej doktorky

koblizek.janinka
21. čer 2011

Zitra jdu k doktorce tak uvidim ......... na tom celicku rikala ze je to detsky ekzem a dala masticku,ale zitra se nechame poslat uz k odbornikovi....snad se to zlepsi... je mi to tak lito ☹ 😢

koblizek.janinka
22. čer 2011

Ahojik holky byli jsme u dr. a mame dalsi mazani........ale zatim nepouzivame, protoze se to brouckovi uz straci,tak snad to bude dobre a mazani od dr. ani ted nepouzijeme a snad nebude zadne priste!!!!!!!!!!!!!!!!!
@asus alergie to jiste je (manzel je veliky alergik) ale pry u nekterych miminek se ten ekzem nekdy objevi a ani neni mozne najit pricinu a zase znizi, a muze to byt z cehokoliv od kosmetiky pres jidlo a u nas mozna i z plavani miminek ☹ ........ tak ted nebudeme chodit... vcera jsem uz psala instruktorce at nam to vymeni za cviceni 😉 No ale my to podle dr. nemane hrozne ,ze pry jine deti to mivaji o hodne horsi ...tak to si nedovedu predstavit jak je tem maminkam........ mi bylo do breku uz tak...........................Ale ted uz je fajn kdyz to mizi 🙂 Tak pa holky .............mejte se krasne a at vy nic takoveho nemate 😉