• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
@alienka24 video krásný ty děti rostou strašně rychle :slight_smile:
27. črc 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 my taky jeste zoubky nic :wink: a do nemocnice bych letela taky urcite
28. črc 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky kdepak všechny litáte??jak se máte??
3. srp 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj asus, my se máme dobře...Andulínka roste a snažíme si užívat léta když počasí dovolí :wink:
3. srp 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 juu tak to u nás taky jsme stále venku až na těch pár dni jak pršelo copak už umíte??
3. srp 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malá se umí přetáčet na bříško i na záda, začíná se zvedat na kolínka a plazí se a couvá, takže je poměrně napřed :slight_smile:
3. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 :grinning: to je šikovná
3. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus fotečky Isabelky jsou nádherný a malá je sluníčko!!!! Koukám, že je taky vysmátá jak ta moje, ta se probudí a hned má pusu od ucha k uchu :grinning:. A už ti v noci spinká? A co už umíte?
@alienka24 malá je moc velká šikulka, Sofi se přetočila poprvé v 6ti měsících, za to teď už se pouští v ohrádce a vydrží stát bez držení :wink: jsem zvědavá kdy zvládne první krok, ale to může ještě trvat :sweat_smile: .
Holky mějte se krásně a užívejte si, pp.
4. srp 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 ahojik je děkujem za pochvalu sluníčko je ale ted dost mrzuta jak nám rostou zoubečky , už máme dole dva,spinkáni v noci furt na nic každou hodinu sem vzhuru otestovala sem vše co se dalo ale nic nefunguje hlad nemá tak to nechápu :cry: sem totál už ko
5. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrany, my tiez dovolenkujem. stravili sme 3 tyzdne s babickami a dedmi, no poviem vam 3 tyzdne je dost vela a som rada ze sme doma sami. mala je zlatucka. moc sme nerastli, mali sme uz 5 kg a iba 53 cm, ale za tyzden sme sa vyhupli na 56 cm a 5,5 kg. takze uz to je lepsie. no oblecenie 56 vyzera ze nam este chvilku bude :wink:. dali sme uz aj prvy cyklovylet. mala ho zvladla s prehladom :wink:. dufam, ze pocasie sa umudri a bude viacej cyklovyletov, aby som sa zbavila pneumatiky, co mam na brusko po porode. pridala som do albumu zopar fotiek z cyklovyletu.
5. srp 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vránky :wink:
kde jste všechny?
My se v sobotu vrátili z dovolené a bylo krásné počasí, takže super. Malá sice byla ten týden před dovolenou nachlazená, měla horečky, takže na dovči ještě pokašlávala, ale zvládla to dobře i tu změnu prostředí, jízdu v autě no prostě šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@asus koukám, že malá ti dává zabrat :frowning2: já se u malé dozvěděla o zoubkách, až se zasmála a já tam viděla malé čárky :slight_smile: a v noci naštěstí spí už od toho 5 měsíce. Držím pěsti ať to máš brzy taky tak :sweat_smile:
22. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma já žádný fotky nevidím :frowning2: máš album jen pro "vyvolené" ?
22. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jsi tuuuu??? Mám dotaz ohledně kočáru, ale nevím jestli se nepletu...nepsala jsi, že máš Quinny Speedi? Jaký máš zkušenosti? Vleze se ti tam malá na zimu s fusakem?
30. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma díky, malá je nádherná!!!!! Cyklovýlet super :grinning:
30. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 ahojik nenen já mám royan marita a sem spokojená :dizzy_face:
31. srp 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
kdepak jste všechny stále dovolenkujete?
Netušíte co ostatní vránky - snažilky...dark, eimmy, lichtakova, pitrisek, val ...přece se to už některé muselo zadařit, ne :frowning2:
Jiank přidám nějakou fotečku z koupáku, malá byla super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 mě se zadařilo :slight_smile:
1. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy moc moc gratuluji super :sweat_smile: přála bych to už konečně všem vránkám :rolling_eyes:
1. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem koukla zpětně (taky mě to mohlo napadnout dřív) :grinning: a vidím že ještě cell má termín 11/2011.
1. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 jj i lichtaková je v očekávání :wink:
1. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
úžasné ještě bych to moc přála dark a val a vlastně všem co chtějí :sunglasses:
tak papa dobrou jdu na zoufalky :sweat_smile:
1. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alice35 ahojky, my nic a vzhledem k tomu, že jsme to prozatím vzdali,tak to asi ani jen tak brzy nebude :slight_smile:
1. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky jdu pozdravit a kouknout co noveho :slight_smile:)) My ted byli taky nemocni ale uz je to dobre v pondeli uz jdeme na kontrolu. :wink:Gratuluji novym TEHULKAM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
PS: :wink: Dala jsem do alba par fotek Riskanka,tak juknete jak rosteme :dizzy_face: :wink:
2. zář 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice35 ahoj, já jdu na první IVF-ICSI v říjnu :slight_smile:
9. zář 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJIK HOLKY JE TU NEJAK MRTVO KDEPAK SE VSECHNY TOULATE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka ahojik nijak moc nestihám jsme furt nespavky :confused:
13. zář 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrány, u nás už nějaké ptactvo intenzivně vyhlížíme, hlavně, jestli to bude bíl nebo černý pták už jsme moc zvědaví :slight_smile:
doufám, že i ostatním se brzičko zadaří
13. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus to je mi lito ze nespinkate ..musi to byt narocne ...mi maly spinka pekne v noci 11h a pres den 2x 1 a pul hodky ale taky nestiham.
@lichtakova vyhlizejte uz se tesim s vami:slight_smile:)) a jsem zvedava:slight_smile:))
13. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblizek.janinka to já už jsem taky teda dost :grinning:
13. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no to je teda síla a tušíš proč nespí? :grinning: Jako blbá otázka, ale chce jíst nebo si jen povídá, hraje???
@pitrisek26 moc držím pěsti!!!!

Máme 11měsíců, 7620g a měříme 70cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci spinkáme a papáme už vše :sweat_smile:.
20. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek