• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
:wink: ja tiez mam pocita ze som tam bola vcera :wink:. ale ono nie este musim dvakrat na injekcie a potom na kontrolu. mne sa rozpoli den, ked som si po obede zdriemla na hodku a pol.
22. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si taky po obede zdrimla, abych nemusel pracovat
22. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prijemnu nocku a krasne snicky.
22. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc
22. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem včera přemýšlela a ten clost si vzala, takže do pátku budu protivná, protože se to píše v negativních účincích :grinning: Kdy to vidíte na to pravé snažení? 14DC mi budou píchat ten pregnyl, takže 12-16 je ideální? :confounded:
23. únor 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko.
pitrisku, mne nikdy nestanovili presny den dopredu azpodla ultrazvuku. pregnyl mi pichali tak pri velkosti 16-18mm folikov.
ovulka by mala dorazit do 36 hodin po pregnyle. takze idelane snazilkovat tesne pre pichnutim, ale aj po.
23. únor 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
pit tak preju, aby to melo vysledek a zadarilo se
23. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eus, já mám 14DC vajíčko 21 mm .. předpokládám, že jich teď bude víc velkých :wink:
23. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je tak krasne :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky

pitrisku...po aplikaci pregnylu proběhne ovulace do 36hodin :wink:
23. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ali
23. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si připadám jak přejetá bagrem :frowning2: hlava mě bolí, na blití mi je no hnus, a spala sem na dnešek 1hodin a přijde mi to málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali naka chripka te prepadla? nebo neco jineho?
docetla jsem vetrnou hurku a pustila se do upirich deniku, tak jsem na to zvedava, ale prijde mi, ze hlavni postava je strasna slepice...
23. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klari - tak jsem te nasla - uz mate zase novou diskuzi a ja nic nevim! :sweat_smile: jak jste prisly na vrany v zite??? :grinning:
23. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chřipka ne, nic mi není jako rýma nebo kašel, jen nějaká únava děsná a ta hlava mě bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chřipku nechci, fuj

tak mi pak řekneš jak se ti to líbilo
23. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdeni, ale u tehulek jsem to poctive nahlasila, tady je videt, ze mas neomluvene absence :grinning: no, protoze nehazem vrany ani capi do zita a verime, ze se zadari :wink:
23. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lichtakova: .... 3 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............4 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........6 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........8 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 9 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 10 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....10 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........12 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........21 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....22 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........24 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......26 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................27 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 29 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........30 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?
23. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jasne a nechci te strasit, ale pry ted radi naka strevni viroza (ale pry jen jednodeni)
23. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to nebude ono, já mám spíš podezření na migrénu :frowning2: občas jí mívám a to je mi i pěkně zle od žaludku
23. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: no jo, ja tam ted moc nejak nechodim - maminky, co jsem znala uz dlouho ze snazilek to nejak postupne zabaluji, a ted stejne nemam moc cas kvuli tomu stehovani
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdezli....máš krásnou holčičku :dizzy_face: :wink:
23. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: dekuji :slight_smile: taky jsem na ni cekala, ale oproti vam kratce :pensive:
23. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni a jak to vypada, uz jste nastehovani? psala jsi, ze dnesska budete skladat nabytek z ikei
23. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však my se taky dočkáme :wink:
23. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni hlavne myslis jednu nejmenovanou maminku ktera je tam porad, ze?
23. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali urcite
je migrena fuj, jeste, ze na to netrpim
23. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přišel nám brown, tak jdu pracovati
23. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré raníčko holky.
Jej dark, u vás je krásně? Já cu taky, tady je zataženo :frowning2: Ali, tak snad Ti bude brzy lépe, ach jo, to sou furt nějaké trampoty. Taky to můžou být, rozbouřené hormony. Mě bylo v tu sobotu večer tak zle, sem myslela, že omdlím.
pit moc moc držím palce, určitě to vyjde.
Ahojky Zdezli, Natálka je nádherná :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko holky. ja som unavena od vcera. nejak ta unava je dlhsietrvajuca. a teraz ma tak nastvala jedna zenska, ze mam normalne pokazeny den. niektorych ludi proste nechapem....no nic, pokusim sa si naladu zlepsit.
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek