Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
22. únor 2010

😉 ja tiez mam pocita ze som tam bola vcera 😉. ale ono nie este musim dvakrat na injekcie a potom na kontrolu. mne sa rozpoli den, ked som si po obede zdriemla na hodku a pol.

darkwitch
22. únor 2010

ja bych si taky po obede zdrimla, abych nemusel pracovat

eustoma
22. únor 2010

prijemnu nocku a krasne snicky.

darkwitch
22. únor 2010

dobrou noc

pitrisek26
23. únor 2010

ahoj holky, tak jsem včera přemýšlela a ten clost si vzala, takže do pátku budu protivná, protože se to píše v negativních účincích 😀 Kdy to vidíte na to pravé snažení? 14DC mi budou píchat ten pregnyl, takže 12-16 je ideální? 😖

eustoma
23. únor 2010

krasne ranko.
pitrisku, mne nikdy nestanovili presny den dopredu azpodla ultrazvuku. pregnyl mi pichali tak pri velkosti 16-18mm folikov.
ovulka by mala dorazit do 36 hodin po pregnyle. takze idelane snazilkovat tesne pre pichnutim, ale aj po.

darkwitch
23. únor 2010

dobre rano
pit tak preju, aby to melo vysledek a zadarilo se

pitrisek26
23. únor 2010

eus, já mám 14DC vajíčko 21 mm .. předpokládám, že jich teď bude víc velkých 😉

darkwitch
23. únor 2010

venku je tak krasne 🙂

alienka24
23. únor 2010

dobré ránko holky

pitrisku...po aplikaci pregnylu proběhne ovulace do 36hodin 😉

darkwitch
23. únor 2010

ahoj ali

alienka24
23. únor 2010

holky já si připadám jak přejetá bagrem ☹ hlava mě bolí, na blití mi je no hnus, a spala sem na dnešek 1hodin a přijde mi to málo 😝

darkwitch
23. únor 2010

ali naka chripka te prepadla? nebo neco jineho?
docetla jsem vetrnou hurku a pustila se do upirich deniku, tak jsem na to zvedava, ale prijde mi, ze hlavni postava je strasna slepice...

zdezli
23. únor 2010

ahoj klari - tak jsem te nasla - uz mate zase novou diskuzi a ja nic nevim! 😅 jak jste prisly na vrany v zite??? 😀

alienka24
23. únor 2010

chřipka ne, nic mi není jako rýma nebo kašel, jen nějaká únava děsná a ta hlava mě bolí 😝
chřipku nechci, fuj

tak mi pak řekneš jak se ti to líbilo

darkwitch
23. únor 2010

ahoj zdeni, ale u tehulek jsem to poctive nahlasila, tady je videt, ze mas neomluvene absence 😀 no, protoze nehazem vrany ani capi do zita a verime, ze se zadari 😉

darkwitch
23. únor 2010

lichtakova: .... 3 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............4 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........6 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........8 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 9 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 10 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....10 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........12 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........21 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....22 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........24 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......26 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................27 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 29 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........30 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

darkwitch
23. únor 2010

ali jasne a nechci te strasit, ale pry ted radi naka strevni viroza (ale pry jen jednodeni)

alienka24
23. únor 2010

no snad to nebude ono, já mám spíš podezření na migrénu ☹ občas jí mívám a to je mi i pěkně zle od žaludku

zdezli
23. únor 2010

dark: no jo, ja tam ted moc nejak nechodim - maminky, co jsem znala uz dlouho ze snazilek to nejak postupne zabaluji, a ted stejne nemam moc cas kvuli tomu stehovani

alienka24
23. únor 2010

zdezli....máš krásnou holčičku 😵 😉

zdezli
23. únor 2010

alienka: dekuji 🙂 taky jsem na ni cekala, ale oproti vam kratce 😔

darkwitch
23. únor 2010

zdeni a jak to vypada, uz jste nastehovani? psala jsi, ze dnesska budete skladat nabytek z ikei

alienka24
23. únor 2010

no však my se taky dočkáme 😉

darkwitch
23. únor 2010

zdeni hlavne myslis jednu nejmenovanou maminku ktera je tam porad, ze?

darkwitch
23. únor 2010

ali urcite
je migrena fuj, jeste, ze na to netrpim

alienka24
23. únor 2010

tak přišel nám brown, tak jdu pracovati

val123
autor
23. únor 2010

dobré raníčko holky.
Jej dark, u vás je krásně? Já cu taky, tady je zataženo ☹ Ali, tak snad Ti bude brzy lépe, ach jo, to sou furt nějaké trampoty. Taky to můžou být, rozbouřené hormony. Mě bylo v tu sobotu večer tak zle, sem myslela, že omdlím.
pit moc moc držím palce, určitě to vyjde.
Ahojky Zdezli, Natálka je nádherná 🙂

eustoma
23. únor 2010

krasne ranko holky. ja som unavena od vcera. nejak ta unava je dlhsietrvajuca. a teraz ma tak nastvala jedna zenska, ze mam normalne pokazeny den. niektorych ludi proste nechapem....no nic, pokusim sa si naladu zlepsit.

ajkaaa
23. únor 2010

čau holky 🙂