Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

ajkaaa
1. únor 2010

Val a jo 😀 😀 😀 , no to už mi teda bylo hooodně divný 😀

eustoma
1. únor 2010

no val, ak by mas aj nadalej uchylku a u vas by uz bolo uklizeno, tak dojdi k nam 😉.

val123
autor
1. únor 2010

eus 😀 není problém, teda pokud vám nevadí vůně Domestosu 😀

eustoma
1. únor 2010

no kazde 3 dni to by som nemusela, ale raz za tyzden sa to zvladnut da 😉

eustoma
1. únor 2010

no inak pre zmenu mna boli iny zub. jeden prestal adruhy zacal....no som zvedva co poviem zubarke, az tam pojdem, ze vcer ma bolel jeden a predvcerom iny. bude na mna pozerat...

val123
autor
1. únor 2010

eus to je teda něco ty Tvoje zoubky

alienka24
1. únor 2010

eust....vůbec ti ty zuby nezávidím ☹

val123
autor
1. únor 2010

eus mě čeká zubařka 17.2. a mám pocit, že mám pod zubem zánět.

eustoma
1. únor 2010

ako mna zub dlho dlho nebolel a cca pred mesiacov to zacalo. to bolel jeden, teraz druhy a treti. no kebyz ste nejaka chceli vymenit bolavy zub za nebolavy - vymenim 😉. mam dva, mozte sa hlasit kto ich chce 😉 😉

val123
autor
1. únor 2010

eus téda takový směnný obchod 😀

eustoma
1. únor 2010

mozme sa dohodntu aj dva bolave za jedne nebolavy. ten jedne co bali hodne v zadu a nebude vidiet, ze tam neni 😉

eustoma
1. únor 2010

no nechci to 😉 2 za 1 😉

val123
autor
1. únor 2010

ne ne eus jen si je pěkně ne, opravené bolet nebudou

eustoma
1. únor 2010

som tak rozmyslala o porode, to musi byt sakramenska bolest. ako nechcem citat ziadne diskusie, lebo to by som sa este vylakala. ale to teda zuby asi nic proti porodu. no aj na tu bolest by som uz rada rodila 😉. viem ze si budeme musiet este pockat.

val123
autor
1. únor 2010

eus a co epidural?

alienka24
1. únor 2010

val....já bych asi do epidurálu nechtěla jít, sice to je jen takový jakože nevím jak to fakt bude ale asi nechci

eimmy
1. únor 2010

ahoj holky tak já vás hledám a vy jste se mi přejmenovaly....

alienka24
1. únor 2010

ahoj eimmy 😉 tak co jak to dopadlo s tím tvým doktorem ?

eustoma
1. únor 2010

eimy ahojky, len tak informacne uzivas nejake lieky, caje.. nieco na snazenicko? mas nejaku stimulku, alebo nieco?

a kontrola si 8 dc?

eimmy
1. únor 2010

ali: byla jsem u něj v pátek na konzultaci říkala jsem mu to s tím ultrogestanem .. říkal že se to tak první cyklus ordinuje.. a ted beru 4 den clostyl. a mám přijít v pátek tj. 12 DC na ultrazvuk a podle toho se rozhodneme kdy nasadíme ultrogestan... nicméně jsem si dělala 6 DC ovu test a byli tam // sice jedna slabší ale byla a včera byli // a obě stejné a dnes také // ale už ta jedna slábouličká takže asi byla ovu..

eimmy
1. únor 2010

eustona: beru clostylbegit a ultrogestan a ty??

eustoma
1. únor 2010

val123:...........2 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazikovanie
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC ... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC........15 DC....... cekni na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

prave to dopisujem do tabulky, ze kto ako co robi pre mimco. len sem tam pozeram ze to pisem slovensky. tak to este opravim.

eimmy
1. únor 2010

hi hi jj a beru femibion 800

alienka24
1. únor 2010

eimmy...no já nevím, já být tebou tak spolíhám spíš na ten utz než na ovu testy, podle mě nejsou vůbec spolehlivé

eustoma
1. únor 2010

mala oprava:

val123:...........2 DC......prirodzene snazilkovani - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovani - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazikovani
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia-clostylbegit,pregnyl,utrogestan-4 foliky -mojzisovka+caj-cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

tak este jedna oprava:

val123:...........2 DC......prirodzene snazilkovani - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovani - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazikovani - uziva femibion 800
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia-clostylbegit,pregnyl,utrogestan-4 foliky -mojzisovka+caj-cekame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovani - cekame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

no ja netusim s tou epidularkou, az tak daleko som svojimi uvahami nedosla. ale jasne je to jedna s moznosti. no i tak asi porod neni nic prijemne.

eimmy
1. únor 2010

ali: no uvidíme v pátek... ale dělala jsem si ovu test na základě toho že mě bolelo v podřišku jako při ovu... tak nevim... ale kdyby byli testy tak nespolehlivé tak by se všude nepropagovali.... ty si ovu testy neděláš?

alienka24
1. únor 2010

eust...ale ten výsledek stojí za to 😉