Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
24. únor 2010

ahojky zdez

zdezli
24. únor 2010

ahoj val 🙂

dark, tak to je fakt super, ze je manza na "zakrok" pripraven, urcite ne kazdy chlap se do toho zene 😔 snad se mudra konecne umoudri!!!!

darkwitch
24. únor 2010

ahoj ali ja jsem si rikala kde jses 🙂
taky doufam, ze mudra bude svolna 🙂

val123
autor
24. únor 2010

dark kdyžtak ji pohroz a bude, normálně na ni vybal všechny vědomosti odtud a bude, to bude čubrnět 😀
ahojky Ali

darkwitch
24. únor 2010

ali jinak podavam recenzi na upiri deniky, jeste teda nemam ten prvni dil docteny, ale uz si myslim, muzu hodnotit, prvni dil je hodne podobny stmivani - tedy v pojeti upira, vztah upir clovek - dokonce nektere rozhovory jsou skoro totozne (recene stejne veci, jinyma slovama), ale ten vztah tam neni tak propracovany a hlavni zapletka je jina a docela zajimava, myslim, ze dalsi dil bude mnohem lepsi, protoze se vic odkloni od stmivani, teda podle toho jak jsem koukala na data vydani se spis stmivani odkloni od tohohle... jinak je to lehka nenarocna cetba pro dospivajici divky, ktere nechybi americka kralovna skoly a fotbalovy utocnik, obrance, nebo co ma za postaveni 🙂

darkwitch
24. únor 2010

val 🙂

val123
autor
24. únor 2010

dark ale myslím to vážně, protože jen díky koníkovkám jsme nešli hned na IVF a pátrali po příčině špatného SPG u manži a začal se léčit, jinak bychom vyslechli jeho "je to nová civilizační nemoc" a šli hned na IVF

darkwitch
24. únor 2010

val a jak to s vami vlastne vypada?

val123
autor
24. únor 2010

no ještě týden má manža prášky, pak jde na kontrolní odběry a buď to bude v poho a za 3 měs. bude následovat nové SPG a nebo mu nasadí další léčbu. ☹

darkwitch
24. únor 2010

tak drzim pesti, aby to bylo v poho 🙂 a pak se zacnete zase snazit?

val123
autor
24. únor 2010

dark no uvidíme,ale dřív než za ty 3 měsíce z toho snažení taky asi nic nemůže být, dokud nedozrají a nenaberou sílu. ☹
Děkuji Dark.

darkwitch
24. únor 2010

val staci kdyz bude mit silu jedna ta spravna 😉

val123
autor
24. únor 2010

dark no kéž by se už konečně objevila ta správná, jej já bych byla šťastná ja blecha. Ale místo toho plánuji dovču na léto a vymýšlím, jaké autíko by bylo dobrý

darkwitch
24. únor 2010

val ja jsem chtela jet ted do lazni, jenze manza chce jet az na podzim, tak uvidime jak se dohodneme 🙂

val123
autor
24. únor 2010

jej to já bych jela i teď i na podzim 😀

darkwitch
24. únor 2010

tak na to zas nemam, ale mozna bych mohla jet sama ted az manza bude ve svete a na podzim jet s manzou, ale musel by si to zaplatit sam...

val123
autor
24. únor 2010

dark vidíš, ideální řešení a nebo by sis mohla udělat třeba s nějakou kamarádkou relax víkendík někde v lázních 🙂
Jj s těmi penízky to je děs. My tak hrozně moc potřebujeme autíko 😒

darkwitch
24. únor 2010

val my taky zaciname uvazovat o autiku, protoze ho mame takove orezle, ted premyslime, jestli v lete udelame novou fasadu na barak nebo si poridime auto

val123
autor
24. únor 2010

my máme autíko z 93 roku a má nalítáno 260 tis. km a je to benzín, tak už je to fakt nutnost ☹ ale jinak je dobrý, jen moc papá. A vůbec se nemůžeme dohodnout jaké autíko pořídit.

darkwitch
24. únor 2010

to my se jeste ani nedohadujeme 🙂 ja chci rozhodne rodine auto, i kdyz jako mala jsem vzdycky chtela kabriolet, protoze se mi v aute delalo spatne a kabriolet ma stahovaci strechu a me by se pak urcite spatne nedelalo kdyz bych necitila to auto, ale vitr ve tvari 😀

darkwitch
24. únor 2010

a jeste bych chtela automat 🙂 a pak jsem chtela limuzina, ta ma vzdycky ridice a ja bych nemusela ridit

val123
autor
24. únor 2010

dark jj my jsme rozhodnutý pro combi, ale každý co tak slyšíme a čteme recenze tak nadává na jinou značku a naše vytoužená Oktávka je předražená jak blázen,takže se stále díváme a díváme a nevíme a nevíme.

darkwitch
24. únor 2010

val tak uvidite, kdyz ono to vsechno asi nakonec vyjde nastejno...
kam se nam ztratila ali? jsem ji vytvorila tak krasnou recenzi a ona nikde ☹

val123
autor
24. únor 2010

dark možná vařečkuje 🙂
dark no nastejno právě ne, 😒 My už to rok zkoumáme a je to děs běs

darkwitch
24. únor 2010

val kdyz se nemuzete rozhodnout tak asi nebude zadne auto vyrazne lepsi nez ostatni...

val123
autor
24. únor 2010

dark no spíš je to o ceně víš. ☹

darkwitch
24. únor 2010

aha no ja na ne jeste nekoukam, by me asi kleplo...

pitrisek26
24. únor 2010

ahoj holky, byla jsem na utz .. dnes jsem 7DC a mám folíka 15 mm a mooooc do 9 mm, v pondělí jdu na utz znova, snad jich bude tak 5 velkých 😉

val123
autor
24. únor 2010

dark přesně tak,když chceš novější auto,tak je to děs
pit to je úžasné

val123
autor
24. únor 2010

dark nám se strašně líbí oktávka a to je tak rok 2006 za 250 😕 nebo Mondeo a to je tak 300 2007 😨