• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrány v žitě :-D

11. února 2013 
moj gynekolo spolupracuje s pronatalom. ale ja som sa rozhodla pre apolinara. a som tam spokojna. podla mna asi vsetky centra maju dobry pristup.
24. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím že je to vesměs jedno kam pak člověk chodí
24. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
také souhlasím jen je někde vidět že je to soukromá klinika nebo státní
24. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy ne, ty soukromý si na sebe musí vydělat a je to znát. Já jsem v Pronatalu tedy moc dobrou zkušenost neudělala, ale to už jsem tu psala
24. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell...no asi máš pravdu :wink:
24. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell a pronatal je státní či soukromý ??
24. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem ráda že s tím zkušenost nemám a snad ani mít nebudu :wink:
24. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pronatal je soukromý ..... bydlím vedle něj, chodím kolem se psem často
24. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ako vsetko ma svoje pre a proti. ano uznavam je Apolinara statna klinaka a je to vidiet na chodbe, zase na druhu stranu ma najlepsie vysledky v CR, dokonca parti medzi 3 najlepsie centra v europe. takze to pomohlo mojmu rozhodnutiu. Druha vec je cennik nehradenych ukonov. nestretla som holky, ktore v sukromnych centrach nic neplatili, ale zase v statnych ano. ak nepocitam 30 kc poplatok. takze vyska doplatkov je zase nizsia, nez v sukromnych centrach.

je jasne ze sukromne centra tiez musia mat vysledky, inak by to vobec nemohli robit. a vsetko nieco stoji.

je to rozhodnutie na kazdom jednom z nas. ja som si vybrala apolinara ale viem pochopit, ze niekto si vyberie ine centrum.
24. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no okolo asistovanej reprodukcie sa tocia dost velke peniazky.
24. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono hraje i velkou roli třeba dojíždění nebo tak, ono přeci jen jezdit třeba 100km nebo 30km je rozdíl :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu sovnat Pronatal a Apolinář a ty debaty byl úplně jiný. Zatímco v Pronatalu mě ještě ani nevyšetřili a už mluvili o IVF, což mě zarazilo, naopak u Apolináře se snaží to řešit všechno rozumně a po pořádku. Jsem fakt ráda, že jsem přešla do státního
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tiez, to ma nenapadlo. ale jasne aj dochadzanie hraje velku rolu.
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa v pronatale nepacilo ze mi lekarka bez nejakych vysetreni chcela nasadit kortikoidy (neviem ci som to dobre napisala) a pritom na ne namala dovod. takze po konzultacii s lekarkou kamoskou sme zvolili ze teda tento sposob nie a sla som tiez do apolinara.
24. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co som citala diskusie, tak vzdy sa najde niekolko ludi a pre a niekolko proti. je dolezite aby lekari pomohli tym spravnym smerom :wink: :wink: :wink: tak aby boli vsetci spokojny :wink:
24. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam chut na nieco, ani enviem na co. len tak proste na nieco :wink:
24. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady zobu arašídy s kolegyňkou :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
som dobla do ovocia a na kiwi, vino, mandarinku, baban chut nenam to uz som si dala. skusim zmrsku, mam trochu v mrazaku :wink:
24. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee no já sem taky zmrzlinová, si dám dneska k tomu rychlobruslení, stejně budu mít nerva jak to dopadne :wink: :grinning:
24. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky idem sa povenovat mazelovi. majte sa krasne, zajtra sa urcite ozvem.
24. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já nebudu hřešit, mám tu ovoce a musím se dopít, nějak přes den nebyl čas :unamused:
24. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já zas piju jako duha :wink: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si teda zrovna objednala fusekle na island z bambusovýho vlákna :slight_smile: :grinning: :wink:
24. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi ted volala sestra, ze mam synovce :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkul: gratuluju :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell :slight_smile: i kdyz presto, ze jsem vedela, ze mi vola proto, tak moje reakce byla "sakra" coz se sestry dotklo, jenze ja cekala, ze to bude holka a vsadila jsem se se setrenkou o sano :slight_smile: a navic jsem si zabouchla dvere, protoze jsem sla zrovna domu
24. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to šáňo oželela, hlavně že je klučina zdravý a že to mají za sebou :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cell vsak me je sano jedno, jen jsem myslela, ze to bude dalsi holcicka, tady je videt, ze muj odhad pohlavi je uplne vedle, jako vzdycky... a tajne jsem doufala, ze treba nez porodi zjistim, ze jsem taky tehu...
24. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kluk je lepsi budou mit parecek :wink:
24. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, beru na vědomí, že na Tvé odhady nedám :wink: :grinning:
24. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek