Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
25. únor 2010

teraz sa trosku krotime. ale zvladame to 😉

bonifac
25. únor 2010

Ahoj, omlouvám se ale nějak se sem nezvladám dostávat 🙂 Dočíst vám už oprav du nezvládnu 😀 Ale mám asi ovu.. já už sme takovej magor že to na sobě normálně poznám ... a je super že je přesně v daném termínu... no mám radůstu.. moje tělo je funkční 😎
Co je tady nového?

eustoma
25. únor 2010

ahoj bonifac, moc ta nepoznam a neviem odkedy sledujes/nesledujes diskusiu. ale par stranok spet je stav holiek, ako sa snazime a co poprotim uzivame, co mame naplanovane a tak.

bonifac
25. únor 2010

tabilka? ok ja se kouknu 🙂 já uř se v tom plácám rok... začínala sme na foru snažímě se první měsíc 😅 pak sem se musela odmlčet v zájmu zacování zdravého rozumu ;)

eustoma
25. únor 2010

trosku som sa zaktualizoavala:

eimmy:..........1 DC.. uziva femibion 800 (5 DC ultrazvuk a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya )
mysycka:........3 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 5 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............6 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........8 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........10 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 11 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bude IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 12 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....12 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac........... 14 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........23 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....24 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........26 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......28 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................30 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

mirkf
25. únor 2010

Ahojky, chytré hlavičky poraďte mi zase. Budu si asi od 14DC dělat ovulační testy, až se mi ukáže ovulka, tak mám pak hned následující den už vzít ten Duphaston nebo mám ještě počkat?
Jinak vám všem, které čekáte na vývoj folíků a pak IUI, ať se zadaří a konečně tu už máme těhulky.

alienka24
25. únor 2010

ahoj holky, tak mám po mobilizaci a jsem u mámy doma budu tu i spát at se nehrkám takhle pozdě busem domů, mobilizace dobrý, lepší se to 🙂

eustoma
25. únor 2010

mirkf: ako po ovulke mozes hned brat duphaston, ale aby si mala istotu, ze ovu bola tak to kludne ber o 2 dni neskor.

alienka24
25. únor 2010

je tu někdo?

eustoma
25. únor 2010

ahoj ali, ja tu sem tam nakukujem

alienka24
25. únor 2010

a jak je? furt nad nima dumáš? nad folíkama? 😉

eustoma
25. únor 2010

no neda mi to a furt dimam, ale uz som sa ukludnila, ako teda uz nesom tak nervozna. zacinam sa presvecovat ze to proste vyjde, lebo sak musi 😉. no proste mimisek dorazi 😉.

alienka24
25. únor 2010

tak to je dobře že si se uklidnila, neboj ono se opravdu povede 🙂

eustoma
25. únor 2010

😉 co mas v plane na vikend?

alienka24
25. únor 2010

mě čeká pracovní víkend, měla jsem ted dva víkendy posobě volno takže už se mi to nevyhne

eustoma
25. únor 2010

ja mam v plane si oddychnut 😉. budem regenerovat, nech telicko v pondelok pochopi ze sa mimisek musi uchytit 😉

alienka24
25. únor 2010

no ale na zítra plánuju trampolínky pokud se mi teda po dnešní mobilizaci neudělá nějak ouvej, ale myslím že to bude cajk 🙂

eustoma
25. únor 2010

to ja zajtra planujem uprata byt 😉, teda po praci a potom vikedn oddych 😉

darkwitch
25. únor 2010

ahoj holky
tak ja mam nakoupene darecky pro synovecka a cokoladu pro sestru 🙂
sobe jsem dokoupila dalsi dily upirich deniku a ruzicku v kvetinaci - trpelivost ruze prinasi a ja uz jsem trpeliva dlouho tak jsem si prinesla ruzi, doufam, ze ta mi prinese mimco 😉 ale s mima pestitelskzma schopnostma asi moc nevydrzi...

eustoma
25. únor 2010

dark: staci nech to vydrzi, kym mimco pride. potom uz ruzicka nemusi vbydrzat 😉

darkwitch
25. únor 2010

eus bez ruzicky se obejdu, ale bez mimca tezko

eustoma
25. únor 2010

mimco bude, urcite pride, neboj. neviem kedy pride, ale pride. urcite ;)

kedy idete k lekarke?

alienka24
25. únor 2010

dark..a jak to teda vidíš ty s ms? ještě máš čas ne?

darkwitch
25. únor 2010

ja jdu az 19.3.
jasne prijde a snad brzo...

darkwitch
25. únor 2010

ali jojo jeste je cas, myslim, ze by mela dorazit v pondeli nebo tak nejak

eustoma
25. únor 2010

neda mi nemysliet na pondelok. skoda ze clovek hned nevie, ci to mimco sa zadarilo ci nie. ono sa musi cakat 14 dni a potom pride odpoved.

darkwitch
25. únor 2010

eus kdyz mas stesti tak prijde odpoved za 14 dni...

eustoma
25. únor 2010

😉 tak snad ta stastena sa do pondelka unavi a sadne na nas 😉 😉 😉

darkwitch
25. únor 2010

eus uz by to chtelo...
proc myslim na takove blbosti jako zkusit zitra testnout?

eustoma
25. únor 2010

to je vzdy na konci cyklu. este vydrz kocko.