Výběr jména - anketa

ilonka30
11. led 2013

Zdravím,
s přítelem se nemůžeme shodnout na jméně pro holčičku, máme vybrané 3 a všechny začínají na S. 🙂
Jaké jméno se vám z těchto tří líbí nejvíce?

Samanta, Sandra, Sabrina.

Děkuji za vaše příspěvky . 🙂

radka2303
11. led 2013

Samanta 😉

soniela
11. led 2013

@ilonka30 Za mě určitě Samanta!

terkaz
11. led 2013

Vsechna tri jmena jsou hezka, kdyz bych mela z nich vybrat tak asi Sabrina. I kdyz svemu diteti bych zadne z nich nedala, nevim proc, ale pusobi na me trochu lacine. 😉 Radeji bych volila Sofii, jak uz tu nekdo psal 😉

ilonka30
autor
11. led 2013

@blannie Prosím Tě, a jaká může být rasistická poznámka na Samantu? 😀 Mně zase říkala kamarádka ať z toho důvodu nedáváme Sandru 😀 Příjmení Bursa je sice české, ale na Nováka nebo Svobodu fakt nemá 😀

terunka88
11. led 2013

Sandra

ilonka30
autor
11. led 2013

@terkaz Když já právě Sofii nechci, protože už jich je plno ☹

olasek
11. led 2013

a co Sabina 🙂 ?

bronis
11. led 2013

Co Stela či Stella ? Nelíbí se? 😉

blannie
11. led 2013

@ilonka30 Tak to bude asi ten stejný případ jako se Samantou - jinak jak @olasek psala, Sabina je moc hezké jméno a k příjmení Bursová se hodí. Má i hodně možností oslovení.

ssassi
11. led 2013

haha. já jsem sandra a za svůj život jsem jich moc nepotkala:o) výhodu má tohle jméno velikou - nedá se prznit. každý mi vždycky říkal sandro a obešla jsem se bez infantilních zdrobnělin :o)

ilonka30
autor
11. led 2013

@ssassi A jak Ti říkala, když jsi byla malá? 🙂

ilonka30
autor
11. led 2013

@bronis Hezké, ale to by asi přes přítele neprošlo 😀

ilonka30
autor
11. led 2013

@blannie - těch Sabin je už také dost .... 🙂 A asi 2 znám 🙂 Další nápady? 🙂

blannie
11. led 2013

@ilonka30 Musí to začínat na S? 😎 Sylvie 😅

sendoska
11. led 2013

@ilonka30 Stella 🙂 Sofie ....

ilonka30
autor
11. led 2013

@sendoska - Sofie, jak jsem psala výše, už jich je mraky 😀 je to nějak moc in a Stella by mi neprošla ☹

terkaz
11. led 2013

Jee Sylvie je hezke 🙂 Sylvie Bursova, to je peknee 🙂

ilonka30
autor
11. led 2013

@blannie - Nemusí, ale bude sranda když bude ráčkovat nebo šišlat 😀

sendoska
11. led 2013

@ilonka30 To jsem si nevšimla že tady už jedna Stella je ☹ ale jméno je to moc hezké ...

cadeau
11. led 2013

@ilonka30 jak tu nekdo psal Stella, tak to je podle me uplne nadherne jmeno - pokud budeme mit nekdy treti a bude to holcicka, tak to bude Stella 🙂 (jeste se mi libi Valerie a Ellen, ale to neni od S 🙂 )
ted jeste premyslim o tech zdrobnelinach - je fakt ze u techle jmen jich moc nejde. Sandre muzes rikat Sandy, Sanynka (trochu divny), Samante Samy, Saminko, Samco, Sabrine Sabi, Sabrinko... ale vsechny jsou takove trochu umele 😕

sendoska
11. led 2013

@ilonka30 moje holčička se měla jmenovat Deniska ... ale budu mít nakonec kluka 😀 ... a ještě se nám Líbilo Alžběta - Bětuška

blannie
11. led 2013

@ilonka30 Já se měla jmenovat Radka, ale kvůli potencionálnímu ráčkování mi toto jméno naši nedali (naštěstí), i v příjmení jsem měla za svobodna r... a Sylvie Bursová zní moc hezky, vznešeně.

olasek
11. led 2013

tak další krásné neobvyklé jméno je Saskie nebo Saskia ! A zdrobněle Sasi.... moc krásný. Kdybychom měli holčičku tak určitě zařadíme do nejužšího výběru 😉

soleilll
11. led 2013

@ilonka30 Nejlepší z těch co uvádíš mi přijde Sandra, i když mně osobně se nelíbí ani jedno. Ovšem modli se, ať neráčkuje. 😀 A nic jinýho na "S" neprojde? Je jich docela hodně a ani nejsou moc častý.

ilonka30
autor
11. led 2013

@sendoska Deniska je také hezké, ale těch je také hodně....prostě se mi líbí trošku neobvyklá jména a co nemá každý..... 🙂

ilonka30
autor
11. led 2013

@soleilll jj, to už jsem psala výš, jestli bude ráčkovat nebo šišlat, tak bude v pr ... 😀 Přítel chce prostě Sandru a já se mu snažím najít ještě jiné varianty na S 😀

soniela
11. led 2013

A co Soňa??? 😉

blannie
11. led 2013

@ilonka30 a co třeba Soňa? To je taky fajn jméno a já žádnou neznám 🙂

ilonka30
autor
11. led 2013

Soňa ? No, tam by to zase asi neprošlo z jiných důvodu, měli jsme s jednou takovou konflikt a je fakt, že nedáte plno jmen už z toho důvodu, že někoho takového znáte a nemůžete ho vystát 😀

soniela
11. led 2013

@ilonka30 Pak už mě napadá jedině Sára?