• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výběr jména - anketa

10. února 2015 
Zdravím,
s přítelem se nemůžeme shodnout na jméně pro holčičku, máme vybrané 3 a všechny začínají na S. :slight_smile:
Jaké jméno se vám z těchto tří líbí nejvíce?

Samanta, Sandra, Sabrina.

Děkuji za vaše příspěvky . :slight_smile:
11. led 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra
11. led 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všechny jsou hezké,zkuste je s příjmením =) Samanta je neobvyklé,myslím,že pokud nechcete jméno,které má každá druhá slečna,je ideální =)
11. led 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sandra :slight_smile: ...
11. led 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra
11. led 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra nebo Samanta
11. led 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra
11. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Příjmení je Bursová :slight_smile: Jméno Sandra má v ČR asi 5000 žen a Samanta asi 350 :slight_smile:
11. led 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samanta nádherne meno a nema ho kazda 10 holka :dizzy_face:
11. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Přítel chce mermomocí Sandru a já se zase přikláním k Samantě :slight_smile: Tak jsem zkusila nenásilně navrhnout Sabrinu....
11. led 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra nejvíce, Sabrina nejméně.
11. led 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzhledem k příjmení s "R" bych volila Samantu.
11. led 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ilonka30 Podle mě to krásně jde i k příjmení =) Je to takové "laškovné" =)
11. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Samanta Bursová
11. led 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonka30 Já jsem chtěla Nelinku,ale také jsem chtěla,aby měla něco po babičce,ta nám hodně pomohla,moje maminka se jmenuje Marie...Až dloooouho po porodu přišla kamarádka s Marinelou,škoda,tak bych to spojila v jedno =) Zkuste se dohodnout na nějakém zajímavém spojení jmen,aby to vyhovovalo oběma =)
11. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
To jsem už také zkoušela, ale bohužel ani u našich maminek ani u nás to nešlo :slight_smile: Ilona a Jan . Docela se to povedlo bratránkovi s manželkou. On je Marek a ona Corina, tak mají měsíc starou Marinu :slight_smile:
11. led 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sandra
11. led 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra :wink:
11. led 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož máte české příjmení, dala bych asi Sandru... kdybychom my s manželem spojili svá jména, tak bychom měli buď Blixu, Blalixu, Flanku nebo Felanku :grinning: Tak jsme radši dali jméno Sofía :slight_smile: Jinak Samanta byla na mém seznamu...
11. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zalezi na prijmeni - kdyz uz Samanta, tak bych volila variantu Samantha. Bez toho H mi to prijde malinko jako Santa :sweat_smile: :grinning: Sabrina mi evokuje malou carodejnici, takze nejspis bych volila Sandru. Ale jak pise @blannie tak Sofie je pro me hezci...
11. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě se nelíbí mco ani jedno, ale nejlepší mi přijde Sabrina Bursová :slight_smile: pak Sandra Bursová, samanta vůbec
11. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím, Sofia byla také na mém seznamu( mám ráda Sofii Loren) a ještě Vanessa. Ale teď se ta jména moc rozmohla a proto bych chtěla zvolit takové, které není v současné době tak "in" :slight_smile: A je pravda, že Sabrina je podle malé čarodějnice :grinning:
Blixa není špatná :grinning: Takže Blanka a Felix? :grinning:
11. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabrina
11. led 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madormi Chápu a děkuji za názor.... já zase nemůžu vystát klasická česká jména jako Maruška, Anička atd :slight_smile: a ta jsou teď tak moderní :slight_smile:
11. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě Sabrina. Když si řeknu nahlas celé jméno, tak mi to nejvíce pasuje a nejlépe se to řekne s příjmením. :slight_smile:
11. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonka30 no ta klasická česká se mi též nelíbí, Janička maruška, anička,,anežka :slight_smile: ono je fakt problém vybrat jméno, každopádně je super, že těch jmen je tolik a každý si vybere dle svého gusta :slight_smile:
11. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sandra se mi moc nelíbí jelikož nesnáším tohoto jména přezdívky jako je Saša...Takže za mě Samanta :slight_smile: to se mi moc líbí :slight_smile:
11. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabrina je nejhezčí a nejjemnější varianta. Sandra a Samanta znějí tvrdě.
11. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc děkuji za vaše názory.....také hlavně přemýšlím, jak prckovi pak budu říkat zdrobněle.
Já myslím, že Saša je spíš Alexandra, ne? :slight_smile:
U Sandry je to docela problém, jedině snad Sandřička nebo Sandruška. Samanta - tak asi Sam , Samík , Samantík a u Sabriny to jde zase nejlépe Sabrinka :slight_smile:
11. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@olasek jj, to máš pravdu :slight_smile: Příjmení je samo o sobě dost tvrdé, takže bych spíš potřebovala nějakou něžnou variantu... :slight_smile:
11. led 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonka30 Jojo, přesně tak :sunglasses: Taky mi vadí, že je tolik "Sofinek", ale máme španělské příjmení a chtěli jsme dát něco, co se k němu bude hodit, ale nebude to až moc cizokrajné, aby se jí děti nesmály. Jinak bychom dali asi Belén, ale to by v Čechách opravdu neprošlo :grinning: Okolí se moc netvářilo právě ani na Samantu, někdo dokonce utrousil na toto jméno rasistickou poznámku :confounded:
11. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek