Výběr jména - anketa

ilonka30
11. led 2013

Zdravím,
s přítelem se nemůžeme shodnout na jméně pro holčičku, máme vybrané 3 a všechny začínají na S. 🙂
Jaké jméno se vám z těchto tří líbí nejvíce?

Samanta, Sandra, Sabrina.

Děkuji za vaše příspěvky . 🙂

kristi
11. led 2013

Sandra

veronikanel
11. led 2013

Všechny jsou hezké,zkuste je s příjmením =) Samanta je neobvyklé,myslím,že pokud nechcete jméno,které má každá druhá slečna,je ideální =)

sendoska
11. led 2013

Sandra 🙂 ...

jaja01k
11. led 2013

Sandra

rasha
11. led 2013

Sandra nebo Samanta

andelka
11. led 2013

Sandra

ilonka30
autor
11. led 2013

Příjmení je Bursová 🙂 Jméno Sandra má v ČR asi 5000 žen a Samanta asi 350 🙂

maciatko248
11. led 2013

Samanta nádherne meno a nema ho kazda 10 holka 😵

ilonka30
autor
11. led 2013

Přítel chce mermomocí Sandru a já se zase přikláním k Samantě 🙂 Tak jsem zkusila nenásilně navrhnout Sabrinu....

ladenka
11. led 2013

Sandra nejvíce, Sabrina nejméně.

baca
11. led 2013

Vzhledem k příjmení s "R" bych volila Samantu.

veronikanel
11. led 2013

@ilonka30 Podle mě to krásně jde i k příjmení =) Je to takové "laškovné" =)

kkklarka
11. led 2013

Samanta Bursová

veronikanel
11. led 2013

@ilonka30 Já jsem chtěla Nelinku,ale také jsem chtěla,aby měla něco po babičce,ta nám hodně pomohla,moje maminka se jmenuje Marie...Až dloooouho po porodu přišla kamarádka s Marinelou,škoda,tak bych to spojila v jedno =) Zkuste se dohodnout na nějakém zajímavém spojení jmen,aby to vyhovovalo oběma =)

ilonka30
autor
11. led 2013

To jsem už také zkoušela, ale bohužel ani u našich maminek ani u nás to nešlo 🙂 Ilona a Jan . Docela se to povedlo bratránkovi s manželkou. On je Marek a ona Corina, tak mají měsíc starou Marinu 🙂

alamo
11. led 2013

Sandra

katcha21
11. led 2013

Sandra 😉

blannie
11. led 2013

Jelikož máte české příjmení, dala bych asi Sandru... kdybychom my s manželem spojili svá jména, tak bychom měli buď Blixu, Blalixu, Flanku nebo Felanku 😀 Tak jsme radši dali jméno Sofía 🙂 Jinak Samanta byla na mém seznamu...

cadeau
11. led 2013

zalezi na prijmeni - kdyz uz Samanta, tak bych volila variantu Samantha. Bez toho H mi to prijde malinko jako Santa 😅 😀 Sabrina mi evokuje malou carodejnici, takze nejspis bych volila Sandru. Ale jak pise @blannie tak Sofie je pro me hezci...

madormi
11. led 2013

mě se nelíbí mco ani jedno, ale nejlepší mi přijde Sabrina Bursová 🙂 pak Sandra Bursová, samanta vůbec

ilonka30
autor
11. led 2013

Já vím, Sofia byla také na mém seznamu( mám ráda Sofii Loren) a ještě Vanessa. Ale teď se ta jména moc rozmohla a proto bych chtěla zvolit takové, které není v současné době tak "in" 🙂 A je pravda, že Sabrina je podle malé čarodějnice 😀
Blixa není špatná 😀 Takže Blanka a Felix? 😀

jaskrob
11. led 2013

Sabrina

ilonka30
autor
11. led 2013

@madormi Chápu a děkuji za názor.... já zase nemůžu vystát klasická česká jména jako Maruška, Anička atd 🙂 a ta jsou teď tak moderní 🙂

littleturtle
11. led 2013

Za mě Sabrina. Když si řeknu nahlas celé jméno, tak mi to nejvíce pasuje a nejlépe se to řekne s příjmením. 🙂

madormi
11. led 2013

@ilonka30 no ta klasická česká se mi též nelíbí, Janička maruška, anička,,anežka 🙂 ono je fakt problém vybrat jméno, každopádně je super, že těch jmen je tolik a každý si vybere dle svého gusta 🙂

ajina17
11. led 2013

Sandra se mi moc nelíbí jelikož nesnáším tohoto jména přezdívky jako je Saša...Takže za mě Samanta 🙂 to se mi moc líbí 🙂

olasek
11. led 2013

Sabrina je nejhezčí a nejjemnější varianta. Sandra a Samanta znějí tvrdě.

ilonka30
autor
11. led 2013

Moc děkuji za vaše názory.....také hlavně přemýšlím, jak prckovi pak budu říkat zdrobněle.
Já myslím, že Saša je spíš Alexandra, ne? 🙂
U Sandry je to docela problém, jedině snad Sandřička nebo Sandruška. Samanta - tak asi Sam , Samík , Samantík a u Sabriny to jde zase nejlépe Sabrinka 🙂

ilonka30
autor
11. led 2013

@olasek jj, to máš pravdu 🙂 Příjmení je samo o sobě dost tvrdé, takže bych spíš potřebovala nějakou něžnou variantu... 🙂

blannie
11. led 2013

@ilonka30 Jojo, přesně tak 😎 Taky mi vadí, že je tolik "Sofinek", ale máme španělské příjmení a chtěli jsme dát něco, co se k němu bude hodit, ale nebude to až moc cizokrajné, aby se jí děti nesmály. Jinak bychom dali asi Belén, ale to by v Čechách opravdu neprošlo 😀 Okolí se moc netvářilo právě ani na Samantu, někdo dokonce utrousil na toto jméno rasistickou poznámku 😖