Vychytávky - Ája Agnerová

magdalenax
29. led 2016

Líbí se vám tyto nápady? Zkoušely jste něco některá?

lucienn5
30. led 2016

Já teda zatím nic nezkoušela, ale něco je podle mě opravdu vychytané a super, ráda se na to koukám 🙂

ireniq
30. led 2016

Nektere beru jako tip na rukodelne činnosti s dětmi, ale ty výrobky samotne se mi většinou nelibi, neni to muj vkus. Ted si vybavuji zdobeni sklenicek zbytky laku na nehty :-/

magdalenax
autor
31. led 2016

@ireniq tak to jsem asi neviděla, ale viděla jsem to leptání a to se mi líbilo, to jsem i zkoušela

ireniq
31. led 2016

@magdalenax zbytek laku na nehty (i ruzne barvy) se nalil na hladinu vody v misce a v tom se pak omocila sklenička nebo něco, to mě zaujalo, ale ty výsledky se mi teda nelíbily, na stul bych si to nedala. Na streamu jsou jistě všechny jeji videa. Ja si moc nepotrpim na "cerepeticky" a vytváření dekorací z čehokoli, jen aby se to vyuzilo (ted si zase vzpomínám na nastenne srdce ze špuntů od vina 😀 a ozdobné balóny z nefunkčních žárovek). Ale proti gustu žádný dišputát 🙂

magdalenax
autor
31. led 2016

@ireniq Tak to jsme dvě, já si také příliš nepotrpím na lapače prachu, čímž nechci říct, že mám prázdný nábytek a police, to určitě ne, ale ladím do barev, tudíž cokoliv, co se barevně nehodí buď putuje pryč, nebo do krabice. Jo, a to s těmi laky - to jsi mi připomněla a viděla jsem to, jak říkáš, taky bych to na stůl nedala, ale třeba na vázu by to šlo, kdyby to barevně odpovídalo tedy, ale na skleničky ani náhodou. Už jen nehledě na to, jak musí vypadat po pár umytích. Moje tchyně zbytky laků používala jako lepidlo na papír.
No, a to s těma žárovkama, to bylo přímo strašný