• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vychytávky aneb jak ušetřit čas i peníze

4. dubna 2017 
Ahoj děvčata kazdá znás ma nejakou tu radu od babicky maminky z internetu atd. jak si doma zjednodušit život a třeba i ušetřit nějakou tu korunku. Mám na mysli třeba takové ty rady tipu: http://zena007.cz/vhcene-ubrousky-skoro-zdarma/#more-2802 pojdme se podelit o zkusenosti a nekomu treba i pomoct :slight_smile:
19. led 2013 v 00:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikimm Dneska jsem prvně vyráběla ten mýdlový sliz, to by sem asi taky pěkně zapadlo...
Jinak s těma ubrouskama moc nevím no, nějak se mi to nezdá...Neroztrhají se ty ubrousky, hlavně vespod, kudy projde víc tekutiny než tou vrchni částí, která není celou dobu ponořená?
19. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikimm Jo a pak bezplenková komunikační metoda, čas asi nešetří nijak radikálně, ale peníze jo, pokud se daří...
19. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sarkar jeste jsem nezkousela ale vyzkousim a pisnu
19. led 2013 ve 13:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dlouhou dobu jsem se chtěla objednat na brazilský keratin, nakonec jsme se s kamoškou hecly(dělá si ukadeřnický kurz) a na vixens.cz nakoupily potřebé přípravky a ejhle výsledek dopadl perfektně :grinning:
29. led 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vyzkousela udelat vlhcene ubrousy a uvidime co na to bude rikat maly :grinning:
20. únor 2013 ve 14:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od barca_ulo.
já šetřím přes Tipli.cz - tam prostě nakoupíš přes internet jako vždycky, ale vrátí ti přitom pár procent z nákupu zpět...dá se na tom ušetřit fakt dost, určitě zkuste :slight_smile:
22. pro 2016 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od cvancarka.
@barca_ulo - přesně !! ušetřila jsem tam už skoro tisícovku, tak můžu jen doporučt :slight_smile: Tipli.cz :heart:
13. bře v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terka_jurcikova.
@barca_ulo - souhlasím! :slight_smile: S cashbackem se dá ušetřit hodně, ještě když se to spojí s nějakými slevami :slight_smile:
4. dub v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek