Výhra ve Sportce. Znáte někoho?

vjem
25. lis 2019

Nedavno padl jackpot...tak si tak rikam, jestli znate nekoho, kdo vlastne vyhral kdy v loterii vyhral...?!

biedronka10
7. pro 2019

Obcas to z legrace zkusim, jednou jsem vyhrala 2000, a jinak nic. Holt mam asi stesti v rodine a to je mozna pro me dulezitejsi nejvic. Ta pravdepodobnost vyhry je tam fakt hodne vrtkava no....

rockovam
26. led 2021

Můj manžel 100 000 na svoje čísla po pěti letech co sázel každou nedeli🤔

gramar
26. led 2021

@rockovam Tak je alespoň na nule za těch pět let, to je jak stavební spoření 😂

gracelove
29. bře 2021

Ahoj, máte někdo zkušenost s online sázením? 🙂 Tedy že nemusíte na ten terminál, ale podáte ta čísla přes ten jejich web Sazky? Nevím, zda to jde i jinde než u Sazky...

gramar
29. bře 2021

@gracelove funguje to stejně jako na terminálu s tím rozdílem že nemusíš nikam chodit 🤣

gracelove
1. dub 2021

@gramar to právě je předmětem sporu skeptiků, kteří věří, že to lze zmanipulovat... Dle mne teda jde zmanipulovat i to, co je podané přes terminál 🙂

gramar
1. dub 2021

@gracelove Jak bys to chtěla manipulovat, každá sázka má "kód" ať už je online, nebo v trafice, takže zmanipulovat tiket je náročné a prakticky nemožné, takže by bylo jednoduší zmanipulovat losování, což jde, ale k tomu bys musela podmazat spoustu lidí, nefunguje to jako bingo na oslavě prababičky Mary... 😂 A další věc, pokud už by daná společnost, pro kterou to může mít likvidační následky (nebo nějaký jednotlivec z dané společnosti) chtěl něco takového udělat, tak přichází logistický oříšek buď manipuluješ jako ta společnost (tedy tak aby nikdo nevyhrál), nebo jako jednotlivec chceš aby vyhrál někdo konkrétní, takže bys musela zjistit zda jsi jediná kdo danou kombinaci vsadil a pak zajistit aby byla vytažená tato čísla, protože v jiném případě se ti to nevyplatí, no a další problém nesmí vyhrát nikdo z tvé rodiny, takže musíš najít nějakého vola co výhru převezme a je to další člověk kterému musíš zaplatit za doživotní mlčení a modlit se že bude opravdu doživotně mlčet...

Zmanipulovat například sazku by bylo tak náročné a drahé... Jako ne že by to teoreticky nešlo, ale jediná loterie u nás která by za to stála je Eurojackpot a ta je mezinárodní... Podstatně výhodnější při manipulacích s výhrou by bylo najít naprostého outsidera například v boxu, najít mu dobrého soupeře a vsadit proti tomu lepšímu, s tím že ho podmázneš aby prohrál... Když by byl dobrý kurz, tak by to bylo jistější a levnější 😂

gracelove
6. dub 2021

@gramar myslela jsem ten případ, kdy se nějak "zařídí", aby byla tažena čísla, která nikdo nevsadil... netuším, kolik lidí denně vsadí, ale věřím, že to není zanedbatelné číslo 😉 A jestli má pro ně cenu někoho podplatit/najmout na přebrání výhry, tak to mi zrovna nepřijde jako pro ně nějak drahé řešení - i kdyby jednotlivec jednou za čas přebral skutečnou výhru, skutečný jackpot, tak se to sázkové společnosti stále vyplatí :D Nicméně jsem v tom příspěvku měla na mysli celkovou manipulaci, viz teorie "zmrazené míčky" a "vygenerování kombinace čísel, která budou vylosována, která nikdo nevsadil"...apod. Jsou to spekulace, ale dle mne to zas tak nemožné není - navíc slosování je v televizi ze záznamu tuším, člověk se na to nemůže jít někam reálně podívat - může tam být střih...a to nehovořím o jiných sázkových společnostech 🙂 Ale zas v dosti diskuzích píšou, jak mají známou/známého, která/ý vyhrál(a) apod. Je fakt, že kdybych vyhrála nějakou super částku, nebudu to nikde říkat.