Výrobky Eurona. Kde kupujete?

zuzita15
20. pro 2019

Ahoj holky, kde nakupujete výrobky Eurona? Našla jsem webovky, ale přiznám se, že nemám čas studovat podmínky MLM (já prodávat nechci, tak bych se nerada k něčemu upsala). Případně uvítám tipy na alternativy odstraňovače skvrn (kromě žlučového mýdla prosím). Děkuji

berrusska
20. pro 2019

@zuzita15 Známá je poradcem má i kód na myslím 20% slevu. Vice info mozno na jeji strance https://m.facebook.com/groups/2430230620587887/

lucikf
20. pro 2019

@zuzita15 Nakupuji přímo na jejich strankách. Není potřeba někomu něco nabízet, můžete si nakupovat pouze sama pro sebe. Funguje to jako eshop. Navíc vám mohu poskytnout tzv. Heslo pro hosta, s kterým budete mít levnější ceny a budete se moci na mne kdykoli obrátit, když budete potřebovat.

zuzita15
autor
20. pro 2019

@berrusska
@lucikf
Super, moc obema dekuji 😉

filigranologie
20. pro 2019

@zuzita15 doporucuju Perkarbonat sodny, je to v podstate Agent od Eurony, jen podstatne levnejsi 🙂 Na skvrny u bileho pradla bezkonkurencni.

zuzita15
autor
20. pro 2019

@filigranologie dekuji a na barevne pradlo nemate tip?

filigranologie
20. pro 2019

@zuzita15 není zač 🙂 na skvrny u barevného používám klasicky žlučové mýdlo. Jinak si vyrábím prací prášek doma z prací sody a olivového mýdla. No a když mám hodně špinavé barevné, tak přidám trochu perkarbonátu k praní i k němu, zatím všechno drží barvu 🙂 Musí se s ním prát ale minimálně na 60°C, aby se správně rozpustil. Jde použít i při nižších teplotách, ale to je pak k němu potřeba přidat TAED.

lucluci
Autor odpověď smazal
Zobraz
kadarka
9. led 2020

Z Eurony praci prasky super,mam na barevne i bile. Jedina spatna zkusenost je s tekutym gelem do mycky. Prilis peni,opakovane vytekla mycka,opravar nenasel nic jen spoustu peny,takze mi doporucil ho nepouzivat ( z eko prostredku davam Ecofeel prasek so mycky a tablety all in one Ecover.

janaakm
19. dub 2020

@kadarka stačí dávat menší množství gelu, určitě se obraťte na svého poradce nebo můžete i na mě

kadarka
19. dub 2020

@janaakm bohuzel i polovicni davkovani udelalo stejny problem. Vicekrat zkouset vytopit kuchyn nechci riskovat, oststni vyrobky vyhovuji skvele🌞

janaakm
19. dub 2020

@kadarka tak to chápu, já tento problém neměla. Od března mají nové přípravky do myčky a jsou super, kdyby jste jim chtěla dát ještě šanci 🙂

svlenkaa
15. kvě 2020

@kadarka a můžu se zeptat, kolik jste cca dávkovala?

svlenkaa
15. kvě 2020

Holky, já jsem v lednu Euronu po dlouhým váhání a skepsi objednala a po pár týdnech jsem byla tak nadšená, že ji doporučuju kudy chodím. Nejdřív čističe všeho druhu, teď mě nadchlo i praní 👍

svlenkaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
svlenkaa
15. kvě 2020

Jen bych chtěla podotknout, že heslo pro hosta nerovná se sleva. Při nákupu na eshopu to máte vždy levnější, ať heslo zadáte nebo nezadáte. Heslem si volíte svého poradce u Eurony. Člověka na kterého se můžete obracet s dotazy i sdílet úspěchy 😉 Pokud heslo ale při první objednávce nezadáte, tak si vás někdo z poradců Eurony náhodně vylosuje v systému a pak máte někoho koho neznáte. Takže je nejlepší prostě na začátku pouvažovat koho chcete. Už to nejde měnit.
Pojďte se mrknout ke mně do skupiny: https://www.facebook.com/groups/uklidschutibezd...
Mám tam fotky a info. Nezávazně, žádné nákupy nikomu nenutím. Jen ráda poradím 😎