Vysoká škola Karviná dálkově

delf14
11. únor 2018

Dobrý den. Ráda bych se chtěla zeptat, zda se nenajde někdo,kdo by o této škole něco věděl. Ráda bych šla studovat pedagogiku na 1.stupeň a chtěla bych zkusit tuto. Jana Amose Komenského Karviná studuje se to dálkově. Jak moc je tato škola náročná atd. Předem děkuji za odpovědi. Evča

elencze
12. únor 2018

Dobrý den, Univerzita Jana Amose Komenského měla velké problémy s akreditací, ověřila bych si tedy nejdřív, do kdy mají tento obor akreditovaný, aby se vám nestalo, že začnete studovat a oni přijdou o akreditaci a budete muset s obtížemi dostudovat jinde.

delf14
autor
12. únor 2018

Dobrý den. A nemyslíte tuto školu v Praze?Ta co vím,teda co jsem přečetla na internetu,ta měla problémy. Tahle fakulta je v Karviné.

sendano
12. únor 2018

Teda, Karviná není moc velké město, žiju tady od narození a o vysoké škole Jana Ámose Komenského jsem nikdy neslyšela 😮 Vím jen o Slezské univerzitě, která je prý dost náročná.

delf14
autor
12. únor 2018

Tady je odkaz na školu http://pedagogikakarvina.cz/

elencze
12. únor 2018

Mediálně se provařila Praha, ale ten problém měla celá UJAK. Obecně to není škola s dobrou pověsti. Platí spíš, že se titul z ní vyplatí, pokud ho aktuálně potřebujete v práci a chcete ho získat cestou nejmenšího odporu.

sendano
12. únor 2018

@delf14 Teda tak to čučím, neměla jsem ponětí, že tam něco takového je. Ta budova kde je to studijní oddělení je u Prioru. Snad někdo poradí. Jak říkám, jsem z Karviné, není to tady velké a tohle mi opravdu vůbec nic neříká 😔 Jiné školy znám, sama mám bankovní akademii tady v Karviné.

snahnah
12. únor 2018

@delf14 Jestli chcete učit na 1.stupni, stejně potřebujete Mgr. a ne Bc. Dá se studovat dálkově třeba na Ostravské.

ajronka
12. únor 2018

@delf14 ahoj, vím že tuhle školu dálkově studovala nebo studuje bývalá kolegyně z práce. Bohužel se nestýkáme, ale co vím, tak na téhle adrese je nějaká jejich informační adresa, kam vím, že jednou šla zanést nějaké papíry z práce. Jinak dojížděla do Ostravy mám pocit. Ale zkusím se zítra poptat jiné kolegyně, která s ní byla víc v kontaktu, jestli nebude vědět víc. Je to už delší dobu..

ajronka
13. únor 2018

@delf14 tak jsem se trochu informovala a ta známá teda nakonec nikam nedojížděla. Dělala tu školu na Slezské univerzitě, akorát prý za semestr platila 10 tis. Což je mazec teda.

delf14
autor
13. únor 2018

To jo peníze to jsou nemalé. Snahnah s tím počítám,že bych musela mít Mgr. Pokud mi škola půjde tak do toho půjdu. Ajronko předem děkuji za jakoukoliv informaci

viskulka
25. únor 2019

Škola ztratila akreditaci pro navazující Mgr. ,,zatím,, běží dále Bc. a obor Resocializace.

sudylichozrout
25. únor 2019

Pri vsi ucte, s UJAKem nebudes delat ani jako sekretarka, natoz ucitelka. Ta skola je spatna a ma takovou povest, ze jeji uvadeni v CV je maximalne pro ostudu. Prihlas na pedagogickou fakultu nejake normalni univerzity.

delf14
autor
26. únor 2019

@sudylichozrout asi mluvíš o ujak v Praze všechny nemůžeš házet do jednoho pytle.

martin9635
27. srp 2019

Dobrý den, jsem studentem na VŠ Karviná, nevíte, jestli jsem student cely rok nebo jeden semestr kdyz se rozhodnu "ukončit" studium?

delf14
autor
27. srp 2019

@martin9635 jeden rok se skládá ze dvou semestrů,pokud máte splněn druhý semestr,tak máte rok za sebou.

martin9635
27. srp 2019

@delf14 Aha... no treba známa je na VŠ v Opavě a tam se jen přihlasila, pak si to rozmyslela ale studentem byla celé dva semestry. Tak jak je to možné?

xxx3d
27. srp 2019

@delf14 ahoj,
nevím no, o Karviné slyším poprvé, nicméně... oni mají stoplý přihlášky pro tento akademický rok, tak to asi mluví za vše.

martin9635
27. srp 2019

@xxx3d By mě právě zajimalo, kdyz chci prestat, tak kde budu student na semestr a kde jen na dva

xxx3d
27. srp 2019

@martin9635 jestli chceš přestat, znamená to, že na té škole jsi, zeptala bych se jich přímo, sekretariát, někoho z fakulty. Já to nevím.