Výuka angičtiny pro 3 leté dítě. Má to smysl?

Myslíte,že má smysl dávat 3 a půl leté dítě na hodiny angličtiny?U nás ve městě je taková možnost v rodinném centru,pro děti od 3 do 6 let.Máte někdo zkušenost? x-)
romcatko
5. zář 2009
Ahoj Sabi, dle mého názoru záleží na tom, co od toho očekáváš. Určitě se "nenaučí mluvit". ale seznámí se s jazykem a pokud je to kvalitně vedené, tak s jaho správnou fonetickou stránkou a může k aj navázat určitý vztah - jako k zábavě. A ten pak rozvíjet. CCa do 6ti let vnímá dítějazyk jako "druhý rodný" - nemusí překládat. pak už ano. Takže dle mého názoru pokud to vnímáš takto, tak má.
mon123
12. zář 2009
Ahoj Sabi,mojemu synovi je pět,teď je poslední rok ve školce a učí se tam s nimi angličtinu.Teda ty nejzákladnější slovíčka a hlavně formou hry a písniček.Už loni před prázdninama chodil s různýma slůvkama co slyšel od těch starších a byl strašně zvědavej a chtěl po mě další slova.Tak jsem koupila anglické pexeso s těma základníma obrázkama a už umí nějaké ty barvy a slova.
Myslím si,že nejdůležitější je nenutit a nechat ho jak chce sám.Ale zatím se vždy moc těší na středu,to mají angličtinu.

Začni psát odpověď...

Odešli