• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyvolávání fotek u FotoStaru. Jsou jinak velké

17. října 2009 
nainstaluj si ten desinger, doma si udelej slozku v PC tam si dej fotky co chces vyvolat a v tom programu bude ikona Vloz slozku tak to tam celou tu slozku vlozis a posles online vyvolat.. trva to par minut podle toho kolik fotek mas...
15. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska2x:nainstalovala jsem si ho ale to je jen pro kalendáře a fotoknihy :frowning2: . Tak nevím něco dělám špatně nebo jsem takový antoš!!!Taky mi to píše ře mám starou verzi a že si mám stáhnout a nainstalovat novou . A když to udělám tak mi to napíše že nejsem oprávněná bo co :frowning2:
16. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam ten program uz dlouho a bez problemu mi to jde... :fearful: ted jsem koulkala ze zrovna maji akci za 1,95 Kc zase...
16. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že mají tu akci tak to chci co nejdříve poslat jinak moc děkuji za pomoc snad to nějak zpáchám :wink:
16. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.happyfoto.cz/cz/page/76/windows-xp-klient.html
tady je navod, v tom starsim co mam ja se to dela malinko jinak ale i tohle je docela prehledne...
mrkni na to kdyby neco napis mi IP
16. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapko, stal se m podobný problém, když jsem vyvolávala fotky z Alp od různých kamarádů.. jde o to, že každý používal trochu jinak nastavený foťák, jiný formát, podle toho ty fotky vypadaly.. takže to není chyba sběrny.

jinak si nechávám vyvolat fotky u Schleckera, stáhla jsem si jejich program, doma si vše udělám a dokonce si vyberu sběrnu, kde si je chci vyzvednout. např. teď jsem si fotky poslala zdomu- v Tišicích a vyzvedla si je u našich v Ostravě. velká spokojenost. fotka stojí asi 2,5 Kč, sice mají manipulační poplatek 39 Kč, ale i tak to vychází fajn.
17. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek