• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpomínka na Elišku

28. dubna 2012 
Eliško zůstaneš v našich srdcích!
25. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádherná holčička s překrásnýma očkama,spinkej sladce sluníčko......
25. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozně nespravedlivé, držte se prosím!!!!! I u nás hoří svíčka za Vaši krásnou princeznu.... :frowning2:
25. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, pořádně svoje nejmilejší hlídej z nebíčka.. je mi to strašně líto co se stalo .. Život je nespravedlivej...posíláme do nebíčka pusinku andílku:-*
25. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, tahle svíčka u nás dneska hoří celý den jen pro Tebe. Kukačko naše, vždy na Tebe budeme s láskou vzpomínat. Posíláme pohlazení do nebíčka
25. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Eliško, andílku...odpočívej v pokoji :pensive:

Pro Tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=rg8AyoqRiSc&feature=player_embedded#!
25. dub 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercie Nádherná písnička.....:frowning2: úplně mi běhá mráz po těle ,když ji slyším...:frowning2: A je ještě z krásnějšího filmu....
25. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Eliško, beruško s krásnýma kukadlama taky na Tebe celý den myslím....Spi sladce v nebíčku a pošli sílu mamince, tatínkovi i sestřičce :frowning2: Já posílám Tobě moc pusinek i objetí...
25. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc na vás myslím, posílám mnoho sil, strašně mě to mrzí :frowning2: Elišce, andílkovi pusinku do nebíčka...
26. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinko spinkej sladce, ted uz ti je dobre..Davej pozor na maminku,tatinka a i sestricku! Moc to potrebuji! Pusinku do nebicka pro vsechny andelicky..
26. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=Sa80dHkY3Ro&feature=related
Anjelik Eliska odpocivaj v pokoji a navzdy zostanes v srdiach tych ktori ta milovali.
26. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej človíček Eliška tu navždy zůstane v srdcích těch nejbižších nikdy naní nezapomenou,už je jí dobře andělíčkovi.Soucítim a hodně sil posílám. Slova jí nenahradí.
26. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinko spinkej sladce....byla jsi ta nejstatečnější holčička,kterou jsem kdy viděla....Dávej pozor na maminku, tatínka a sestřičku....posíláme Ti s Tadeáškem pohlazení,pusinku a objemutí do nebíčka....jednou se všichni setkáte a budete jen a jen spolu...
26. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, teď už tě nic nebolí a můžeš se smát na maminku z nebíčka a s ostatníma andílkama si můžeš hrát. Moc na tebe s Eliškou myslíme a nikdy nezapomeneme a posíláme velkou pusinku.
26. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinko ,malinkaty andilecku,pusinku do nebicka a davej od tama pozor na maminku
26. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji upřímnou soustrast. Hoří nám doma pro Elišku svíčka a bude hořet celý den. Má se v nebíčku krásně Andílek a nic jí nebolí. Posíláme mnoho sil celé rodině!
26. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedině čas může zhojit takovou strašlivou a nespravedlivou ránu, hluboce s vámi cítíme. :frowning2:
26. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic není horší,než když rodič přežije své dítě :( Žádná slova nedokážou vyjádřit jak hrozně těžké je to pro rodinu...Celé rodině upřímnou soustrast a hodně sil.Věřte,že Vaší berušce už je v nebíčku dobře a se zhora na vás shlíží s úsměvem...Eliška dál žije v srdcích nás všech,kteří jsme její příběh sledovali od začátku.
26. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijměte upřímnou soustrast. :frowning2: Moc krásná holčička a statečná bojovnice.
28. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek