• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpomínka na Elišku

28. dubna 2012 
Já ani nevím co mám napsat jen se mi oči zalívají slzama,Sbohem Eliško:frowning2:
25. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Elince už je teď konečně dobře ... :pensive: Hlavně hodně sil pro celou rodinu !!!
25. dub 2012 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
25. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to smutné....mooooc...,ale už kočičku maličkou nic nebolí...a je jí dobře. Bylo toto nejstatečnější miminko ,které jsem tady na MK poznala!!! Rodince posílám sílu...a ještě jednou ze :hearts: upřímnou soustrast....:frowning2: Musí to být moooc těžké...mám 3 děti a nedokáži si to představit...asi bych se zbláznila!!! :frowning2:((((((((
25. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro Tebe Elinko, ať ti svítí na cestu do nebíčka.
25. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Rodině ještě jednou upřímnou soustrast. Elinko, princezno malá, andílku krásný, odpočívej v pokoji a ochraňuj maminku, tatínka a Kristýnku. Byla jsi statečná!
25. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
:hearts:Elinko:hearts: andilku , odpocivej sladce :hearts: Hlubokou soustrast cele rodine :frowning2:
25. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško ted uz jsi v nebičku obklopena hodnymi andilky. Nic te neboli a vsichni tady na tebe vzpominame jako na velkou bojovnici!
25. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím na Tebe, Eliško, posílám pohlazení a s úsměvem dávej pozor na maminku a sestřičku....
25. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro maličkou bojovničku Elišku.První miminko narozené mezi námi prosincovkami.všechny jsme ti držely pěstičky a těšily se,až se v tvém albu konečně objeví i fotečky z domova,na kterých se objeví i tvůj úsměv.Teď už se na nás usmíváš z nebíčka.
25. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Upřímnou soustrast celé rodině :frowning2: :frowning2:
25. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Drahá Eliško, stal se z tebe ANDÍLEK, který bude dávat pozor na svoji milovanou rodinu a nejbližšší. Všichni tady na tebe myslíme a víme, že jsi to nejstatečnější miminko, které se snažilo se vším bojovat za každou cenu. Stále jsi mezi námi......
25. dub 2012 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
holcicko malinka ,sice neznam tvuj pribeh ,ale verim ,ze jsi byla velka bojivnice a ze ted je ti nahore mezi andilkama dobre :frowning2: uprimnou soustrast cele rodine
25. dub 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro berušku Elinku. Sbohem :frowning2:
25. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško malinká ,posíláme plamínek na cestu k nebíčku .....Teď už budeš tam shora hlídat maminku,tatínka i Krystínku.....My jim teď všechny budeme posílat co nejvíce sil .
25. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Také moooc myslíme na Elinku a aspoň takto posílám rodině hodně síl a upřímnou soustrast :cry:
25. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Elinko malinká, byla jsi velká bojovnice, bohužel jsi svůj boj prohrála :frowning2: Stal se z tebe andílek, který bude ochraňovat své blízké. Posílám mnoho sil rodině!
25. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Je mi moc líto co se stalo,Eliško,beruško malinká,tam nahoře už je ti určitě dobře,opatruj tam ze zhora celou svojí rodinu.
Rodině posílám Upřímnou soustrast a hodně sil.Zvládnete to
25. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško,andílku..byla jsi statečná..opatruj svou rodinku..myslím a pláču pro Tebe :frowning2: :angry:
25. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ten další smajlík tam být neměl :astonished:
25. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ať Ti plamínky svíček svítí na cestu do nebíčka ...byla jsi kouzelná holčička s nejkrásnějšíma očičkama...máme Tě v srdíčku....
25. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím Vás, koukám na tuto diskuzi poprvé. Copak se proboha stalo?.... :frowning2:
25. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško, teď už je dobře ... rodině vyjadřuji upřímnou soustrast a přeji hodně sil do dalších dnů a měsíců
25. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Elinko, myslíme na Tebe a zapalíme svíčku... sledovala jsem Váš příběh a je nám to moc líto...;( ;( ;(
25. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško, všichni na tebe moc myslíme, byla jsi veliká bojovnice a my ti všichni drželi palce...teď už jsi ale v nebíčku, odkud budeš ochraňovat své nejbližší... :frowning2:
25. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro tebe Eliško :frowning2:(((
25. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Je mi to moc líto co se Elince stalo, upřímnou soustrast. :frowning2:
25. dub 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moc krásná princezna,nespravedlivej život:frowning2:
25. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc nádherná holčička.Eliško,posílám ti do nebíčka pusinky :pensive: Je mi to opravdu hrozne moc lito :frowning2:
25. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
...Mrzí mě,co Vás potkalo,upřímnou soustrast,byla to krásná beruška,tohle není fér,nikdy tohle nepochopím,proč se to stává,teď je jí lépe,že jí nic nebolí,ač je to blbé takhle psát,protože tady by se měla krásně,jen kdyby byl někdo někde spravedlivý a nadělil jí lepší osud! :cry: :pensive:
25. dub 2012 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek