• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vztah bez sexu. Přítel mě nepřitahuje

6. června 2017 
a jinak je vas vztah vporadku? my sjme taky tak zacali a pridali se postupne dasli a dalsi problemy. Ted uz jse to rok , co jsme spolu neco meli. Taky se uz neda mluvit o vztahu. Proste uz jen cekam na prilezitost a odchazim
4. led 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu spat, ale zase nakouknu. dobrou
4. led 2010 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli to tak bylo vždycky,tak v tom asi jiný problém nebude,on prostě takový je.
4. led 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vztah bez sexu? neviem, neviem...zalezi na osobe, jasom doste sexualna ale ked tak porozmyslam ze muz ochorie a napriklad pride o penis co ja viem :sweat_smile: tak ho koli tomu urcite neopustim.sex nieje iba o penetracii.......uspokojit sa da vseliako..ale ked uz ide o to ze clovek nema chut toho druheho uspokojovat, asi by som to neprezila, citila by som sa nepritazliva, nesexy a nemilovana.
4. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, Rimmel uz si sa vratila? ako bolo? :slight_smile:

inac myslim si asi to co Rimmel. aj ked moze byt aj vztah bez sexu.....ale musi to obom vyhovovat....
4. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj filipal bolo dobre, ani jedna hadka ale to skor preto lebo mama nebola vo svojej kozi, syn ju trapi tak nemala energiu buzerovat MNA :grinning:
5. led 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. I já bych chtěla přispět stejným problémem. :frowning2: Nemiluji a nechci s ním spát,ale jinak je jako chlap skvelej. :frowning2: Strašná kombinace. On mě miluje,dokonce i mé dvě děti.. Měla bych mu být vděčná,ale...
6. čer ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek