Wish stránka, máte skúsenosť?

slavkakopaskova
11. kvě 2017

Ahojte holky 😉🙂 nemáte niektorá z Vás skusenosť so strankou https://www.wish.com/ 😲 ?

Dakujem

novamamina
11. kvě 2017

@slavkakopaskova Jo jo, apku mám v telefonu a objednávám celkem často. Ještě se mi nestalo že by to nepřišlo.

freddyq
11. kvě 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Nemám.

slavkakopaskova
autor
11. kvě 2017

@novamamina za kolko dni ti to cca prišlo?

luciza
11. kvě 2017

I ja pouzivam. Zatim taky vzdy vse prislo. Trva to jak kdy. Nekdy se stane, ze mam zbozi za 14 dni doma, obcas treba za mesic a pul, ale nejcasteji tak kolem toho mesice..

novamamina
12. kvě 2017

@slavkakopaskova jak pise Luciza. Kolem mesice.

slavkakopaskova
autor
12. kvě 2017

@luciza
@novamamina Dakujem Vám 🙂 pretože chcem si objednať vecičky,ale neviem či do 22 juna by došli .Budem dufať,že ano 😀

novamamina
12. kvě 2017

@slavkakopaskova Já myslim že když je objednáš hned, tak dorazí 🙂

nijij
12. kvě 2017

hdwycnb holky použijte tento kód a mate slevu 50%

slavkakopaskova
autor
15. kvě 2017

@novamamina dneska som objednvála vecičky tak dufam,že do mesiaca dojdu :D

freddyq
16. kvě 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Víš jako, to jsou cinske blbosti, jen ta dodací lhuta je desná a nemuzes si byt ani jistá, jestli to dorazí. Stejne jako ebay nebo aliexpress, o tom je wish.

slavkakopaskova
autor
16. kvě 2017

@freddyq z alika som objednvala a bola som spokojna...aj 1000 kc vec je niekedy z činy .

zipak
6. čer 2017

@luciza Dobrý den, také bych se chtěla zeptat na stránku wish. com. Byla bych moc ráda, kdybyste mi trošku poradily. Přihlásila jsem se přes facebook, jinak mě to nechce pustit k registraci. Chtěla jsem se zeptat, jestli na zaplacení stačí jakákoliv platební karta, když mám elektronické bankovnictví. Nestalo se někomu, že by potom někdo naboural můj bankovní účet? Hlavně, když je to přes facebook.
A ještě se zeptám, odpovídají velikosti? Děkuji za odpověď. Ivana

luciza
6. čer 2017

@zipak S tou kartou - mne to slo, jestli jde vsem, kdo maji internetove bankovnictvi netusim. Do uctu se mi zatim nikdo nenaboural, jinak jsem si radeji nastavila i maximalni denni limit. Velikosti odpovidaji jak kdy. Radeji objednavam o cislo vetsi, vetsinou sedi. U kazde veci jsou recenze, je dobre si je procist (hlavne v cizich jazycich), poradi i ohledne te velikosti

zipak
6. čer 2017

Dobrý den, moc děkuji. Zkusím a uvidím. Za ty peníze se mi to zdá přímo skvělé.
S pozdravem Ivana D.

gabipo
11. črc 2017

Taky mi zatim vse prislo a jak pise luciza, velikosti radeji vzdycky o cislo vetsi, asiate jsou celkove mensi a podle toho je casto jinak cislovane i obleceni.

radava12
1. srp 2017

Ahoj, chtěla bych se optat, zda nemáte taky problém s platbou na Wish. Při platbě mi to odpoví, že neproběhla pro malý zůstatek na účtu i přes to, že mám na účtu docela velký obnos peněz. Nesetkala jste se některá s tím? Děkuji za případné zkušenosti.

luciza
1. srp 2017

@radava12
A nemáš tam zadaný nějaký limit? Já si zadala pro platby kartou přes internet 2000,-, pro jistotu a vždycky se do toho limitu na Wish vlezu, takže jsem nikdy s platbou neměla problém.

radava12
1. srp 2017

@luciza Dekujuuu. Jsem na ty mateřský nějak bez mozku. Jasně že jsem si zapomněla prednastavit limit. Díky, díky, díky 😂

evitang
13. zář 2017

Ahoj holky. A co kvalita oblečení? Včera jsem na zkoušku objednala jedno triko pro sebe a jedno pro manžela a jsem moc zvědavá jak moc podobné obrázku to bude, a jestli se to do měsíce nerozpadne. Moje tričko je jen za padíka a jedna slečna v komentu píše, že zpracování odpovídá ceně :D

liliput15
24. říj 2017

Ahoj holky chtela jsem se zeptat nemel nekdo problém s celni zpravou?já si obednala tablet a telefon chtěli po mne papíry tak jsem jim to poslala a ted mne prislo emailem od celni zprávy ze po mne chtějí 741kc za zdržení zásilky u nich tak nevim

hattonka
16. čer 2018

Použíjte pro první nakup na Wish kód mcqbqfg 🙂