Wobenzym, je to takový zázrak?

pocestny
2. bře 2018

Ahojte mám dotaz na ty ,kteří berete,nebo jste brali lek Wobenzym Tak jestli je to takovy zázrak jak se všude píše Nebo je to jen reklama.popř jak z čeho se to zkládá co třeba jist apod.Mam totiž kazy a záněty v zubech tak.jestli by mi to mohlo.pomoci ?

pettischwarz
2. bře 2018

je to jen doplněk, sám o sobě ti zánět v zubu nevyleci

leniczka23
2. bře 2018

Ano pomaha, ale rozhodne ti nevyleci kazy a zanety v zubech..to muze jedine zubar. Wobenzyn ti muze pomoct s rekonvalescenci po tomto zakroku a zuby se ti rychleji zahoji.

absintka19
2. bře 2018

Pomuze s rekonvalescenci, neni to lek takze neleci. Ale moji rekonvalescenci zkratil na ¹/10 času.

77moona
2. bře 2018

Tatovi se při jeho užívání mnohem lépe hojily rány po dvou totálních endoprotézach.

babanci
5. bře 2018

Moje dcera brala dlouhodobě na podporu imunity, byla pořád nějak nachlazená a opakovaly se jí anginy. Žádný efekt. Ale můj muž si upustil na nohu vrata od garáže, měl pořád nehojící se ránu infikovanou nějakou bakterií a po nasazení Wobenzinu se začala zázračně rychle hojit. Tak nevíme, jak si to máme vyhodnotit.

margrethe5656
5. bře 2018

Moje tchyně brala Wobenzyn, když ji zjistili boreliózu v pokročilém stádiu a prý ji to tehdy pomohlo se z toho dostat.