Wobenzym. Máte zkušenost?

kajjinka
10. bře 2008

Ahojky, mohly byste se podelit o zkusenosti s timto enzymovym pripravkem na celkovou imunitu a infekce? budu vdecna za jakekoliv poznatky, uvazuji o jeho uzivani... 🙂

reninka123
9. říj 2016

@eleanis ...no nevím či ti to pomůže, ale můžu jen říct, že jsem Wobenzym brala jenom jednou v životě, a to asi tak před 10ti lety, kdy jsme se já i můj tehdejší partner asi tak po 3 letech společného života nakazily chlamydiemi...nevím kde a jak....ale to je jedno...můj gynekolog nám napsal soupis asi tak 4 různých druhů léků, včetně Wobenzymu..v lékárně jsme tehdá nechali přes 5000kč 😲....řídily jsme se pravidly, které pro úspěšnou léčbu platí, vše jsme poctivě dobrali a chlamydie byly ta tam 😀 😀

jelenahora
23. říj 2016
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Tak hlavně si myslm, že wobenzym sám o sobě chlamýdie vyléčit nemůže. Je to podpůrný lék, což znamená, že podporuje imunitní systém a zvyšuje účinnost léků, který člověk bere (například atb.). Co se týče těch gynekologických potíží, tak bych do toho wobenzymu klidně šla a taky bych si zkusila zajít na imunologii.

mariskle
7. lis 2016

Už jsem to tu někde psala, ale Wobenzymu se opravdu bát nemusíte. Je skvělý a dětem rozhodně vyřešil celkem časté absence ve škole.

jaroslavpospisil
19. říj 2017
Uživatel jaroslavpospisil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jaroslavpospisil.

Ahoj , wobenzym rozhodně nedoporučuji , mám s nim zkušenost a prakticky mi vůbec nepomohl. Co jsem zjišťoval tak se nejedna ani o lék , je to jen jejich reklamní trik. Ze své vlastní zkušenosti ale můžu doporučit alternativní produkt FYTOZYM který je dokonce i o polovinu levnější ale hlavně mi opravdu pomohl, tak že se i doktor všimnul ze vidí obrovský pokrok a vyptával se čím to , když sem se zmínil o fytozymu tak už ale věděl a říkal sám ze ho to zajímá a dal bude doporučovat 🙂

lisianne
19. říj 2017

@jaroslavpospisil nejste obchodák fytozymu? 😅 za mě wobenzym super, rychle jsem se po porodu zahojila a to jsem měla hematom jak dětskou pěst.

apoline
23. říj 2017

@jaroslavpospisil taky nechápu, kde jste vzal informaci, že se nejedná o lék. Wobenzym je registrován jako léčivý přípravek. A jinak za mě wobenzym taky super.

jaroslavpospisil
30. říj 2017
Uživatel jaroslavpospisil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jaroslavpospisil.

@lisianne No to ještě tak , samozřejmě nejsem ale teď si mužů myslet ze Vy děláte pro Wobenzym😀, nebudu zde nikoho přesvědčovat ale je třeba rozdělovat léky . Ne každý lék léčí ačkoli wobenzym je vlastně všelék 🙂

mariskle
5. lis 2017

Myslím, že zmiňovaný Fytozym už byl zakázán. Jako mnoho potravinových doplňků parazitoval na dobrém jménu enzymoterapie a Wobenzymu.

anetanova
6. lis 2017
Uživatel anetanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anetanova.

Ahojte s Wobenzymem nemám dobre zkušenosti , mám ale srovnání se zmiňovaným fytozymem a ten mužů jen doporučit . A co se tyče nějakého zákazu tak je to blábol , můžete ho bez problému koupit (já ho koupila minuly tyden naposled). Pro ty kteří chtějí srovnávat kvalitu nechť ať se kouknou na složení a hned vám bude jasno ze fytozym obsahuje všechno co wobenzym s tím rozdílem ze v mnohem větších hodnotách a navíc serapepthaze 🙂

lmartinkova85
5. bře 2018

Začala jsem užívat Wobenzim kvůli imunity...často nemocná. Nasadila jsem ho porpve pred pul rokem v lete....ze začátku jsem měla probemy s močovými cestami...štípání pálení....poté gynekologicky zánět. Tehdy jak jsem ho brala jsem po dlouhé době snazeni otěhotněla, jestli to bylo díky wobenzimu kdo ví.....bohužel to nedopadlo potratila jsem v 7tt. Pul roku na to jsem si opět pořídila Wobenzim...nadále neslo otěhotnět.....ty stejne problémy....štípání pálení při malé straně poté gynekologycky zánět...celkové jsem se celá sesypala...zánět dutin kašel antibiotika beru již pet dni a porad zimnice celková slabost......jsem na tom hůř než jsem jej brala... a jestli pomuze k miminku kdo ví... za me ale nedoporucuji, vyhozené penize.

emilkamilka
12. zář 2018

doporučíte mi někdo něco i na bolavé klouby? Máte někdo nějaký přípravek, potravinový doplněk, který je v tomto opravdu dobrý a pomáha? Bez ohledu na cenu

zavodnice
12. zář 2018

@emilkamilka Mně pomohl Artenal (3 tobolky denně dle ortopeda). Mám artrozu v některých kloubech a jsem s nim spokojena. Začnu ho brát vždycky, když začnu mít potíže.

zavodnice
12. zář 2018

Jinak Wobenzymu jsem taky podlehla. Byla jsem po operaci kolena a za vysokou cenu to mělo mít vynikající účinky na bolest, hojení a proti krvácení. Je to fakt drahé placebo, krvácelo mi to dovnitř, bolest strašná. Pochybuju, že bez toho by to mohlo byt horší.

petardina
24. lis 2019

@obyvatelka já ho uzivala kdysi také na opakované záněty močáku a sem tam kvasinkový zánět. Pomohl mi, brala jsem ho teda dlouhodobe a v mezidobí se sem tam nějaký zánět objevil. Ale ne tak často jako dřív. Teď už mám klid, zánět močaku mám jednou za několik let. Teď řeším chřipku a nic moc průběh. To mám už třetím rokem. Vždy mě nějaká viróza sejme a jsem v horečkách 4 dny. Tak teď zkouším Wobenzym opět.

vincent73
25. bře 2024

Wobenzym užívám nárazově, jednou za dva roky, když už nevím jak jinak podpořit regeneraci po úrazu, nadměrném přetížení... Pozitivní účinky nejsem schopen posoudit, žádný zázrak se nekoná. Beru to jako jednu z posledních možností jak vylepšit zdraví. Co ale mohu potvrdit, je nepříjemné nadýmání, pokud beru v úvodní fázi 10 tabletek, 3 x denně. Především večer velké bolesti a křeče do břicha. U mě stačí změna a užívat jen 5 tabletek a problémy se neobjevují.