Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
27. bře 2008

Koczurko tak jsme se Michul nedočkaly 😒 Tak snad zítra. 😀

Ilci to jo, my jsme určitě pozitivně naladěné 🙂 A teď ještě víc, když víme, že to v Olomouci je úplně jiné než v OV.

daisy008
28. bře 2008

Ili Jo 1. ket vyšel,asi 4 dny před ketem jsem brala utrogestan 2-2-2 a ten beru do teď.

Tak vám držím palce ať to v tom Olmíku vyjde,akorát kdybych si měla vybrat tak jedu taky do FN, protože známá má odtamtud mimi. (no jak jinak)
Tak všem hodně štěstí 🙂

michule
autor
28. bře 2008

Ahoj holky.
Ježiš já jsem teď normálně nemohla uvěřit vlastním očím. Vy jste šikovné. Tolik stránek popsaných. A proč jsem tu nebyla? Protože mám hnusácký internet a zase nešel. Čeakala jsem a stepovala, že se snad umoudří a nic. Vzala jsem knížku a šla si číst. Zkoušela jsem to ještě kolem 22hod, ale pořád nic. Tak teď píšu z práce, musím si to vynahradit za včerejšek. ŽE??? 😀
Ili - nevzdávej to!! Vím, že problémy má každý, ale zkus bojovat.
Daisy - gratulace k prvnímu a úspěšnému pokusu. To je zázrak a držím palečky, ať vše dobře dopadne.
Mimco - taky se neučím. Dělám všechno, ale neučím se a ani nevím kdy začnu, i když už moc času nemáme, že?? 😀
Gabi a Koczurko - teda vy jste taky spisovatelky, to je mi tak líto, že jsem tu nebyla, mohly jsme všechny tak drbat a mi jak naschvál nic nefungovalo. No a sice jsem to přečetla poctivě, ale vlastně ani nevím na co jste se chtěly zeptat?? Chytrá jsem, že?? No každopádně drahý dostal léky, které jsou nejen na sperma, ale taky na špatnou prostatu, kterou zdědil po otci a taky mu doc. Oborná diagnostikovala ,, oxidační stres ,, tak jsem hned zjišťovala co to je, no a vyšlo mi z toho, že se jedná o vliv životního prostředí a že ho prostě ty léky tak trochu posílí. Jmenuji se Lykopen a jsou na objednání v lékarně, ne na předpis, dají se volně koupit, ale normálně nejsou, ale každá lékárná je objedná. Takže Koczurko - drahému je nekupuj, on asni problém s prostatou namá 😀 😀 😀 !!! Každopádně to vyšetření bylo VYŠETŘENÍ. No a s těma embryema: ve čtvrtek je budou mít v OV připravené v kontejnéru i dusíkem a my musíme jet rychleji ať je dovezeme v pořádku, je jich 10, takže se uloží do dusíku v OL a cestou zpět vrátíme ten kontejnér zase do OV.
Doufám, že se dnes sejdeme opět v plném počtu a mě půjde net. Jinak to letí z okna!!!!
Koczurko - ty jsi byla u MUDr. se zádama???
Gabi - to byla rychllovka z té práce a úplně si živě dovedu představit mladého jak šílel a stepoval, když jsi byla na koníku. To znám a mám na mladého taky pěkné nervy.
Přeji hezký den a zase se tu v průběhu pracovní doby ukážu, takže tu buďte pokud budete moci. PAPA

michule
autor
28. bře 2008

Vlastně jsem chtěla ještě napsat, že opravdu v OV NELÉČÍ, v OV se tahají prachy a chodí bez vyšetření na IVF. Je to ostuda, že 3ti největší město v republice má takovou špatnou reputaci a že všechny Ostravačky se musí hnát za dítětem do Olomouce. Vím, že my s tím asi nic neuděláme, že politika je tak zavšivená, ale alespoň tady můžeme dát najevo své emoce. Ježiš, já jsem se zase tak nervla. No nic, jdu pracovat. Papa.

princ
28. bře 2008

🙂 Ahojky, jak tak vidím ta Olomouc je superrrrrr .... je mi líto lidí co neví o těchto stránkách a jdou do Ostravy (taky jsem tam byla no škoda mluvit ... nechala jsem tak 1000,- a kdybych to věděla tak hned jedu do OL)ale už jsem tady tak se nemůžu dočkat .... 😉
Dneska jsem volala do OL a jsem objdenana na přístí pátek (kontrola dělohy .... a odebrání vajíček... mám sice trochu strach z bolesti ale na druhou stranu si říkám, že to za tu bolest stojí mít mimčo... Chyba není na mojí straně a tak od manžela dost často slyším jestli tohle všechno chci podstoupit jenom kvůli němu .... 🙂

Jestě k té Ostravě ... je to můj názor ... je to fakt jenom o penězích,co se týče dr. Čermáka (vždyť ten luxus co má ve svojí ordinaci taky něco stojí... oni vůbec nemají snahu lidem pomáhat .... mě osobně připadalo,že když má manžel špatné střelivo tak je na odpis a hned nám nabízel spermoše od jiného dárce .... no hrůza jeho chování ... né každý má to štěstí si vrznout a mít dítě... jako by se vysmíval takovým lidem .... A nevím jestli tady můžu psát ohledně ceny?? Ale zkusím to ... OV co mi chtěli dělat ICSI a léky 26.000 a Olomouc ICSI bez léku protože nemají důvod tak jenom 13.000,- myslím si že to ale dosti velký rozdíl, vždyť ani tolik neprojezdím do OL za benzín, a jestli dám nějakou koruna na víc tak mě to nebude štvát tak jako bych to dávala Ostravě .... 😝 😝 😝 Ostatním přeji všechno nej .... hlavně těhu ... a zase se ozvu ..... 🙂

porubka
28. bře 2008

Ahoj holky,

jsem tady poprvé. Na vaši diskusi jsem narazila náhodou, když jsem hledala kontakt na centrum do OStravy a narazila jsem na vaši první diskusi, kde jste byli nespokojeni a přecházeli jste hromadně do Gyncentra v Olomouci.

Jen jsem Vám chtěla napsat svou zkušenost. Já jelikož jsem měla dvě mimoděložní těhotenství, tak jsem přišla o oba vejcovody a tudíž cesta mít miminko byla pouze tato. A tak jsem dlouho zvažovala, kam vyrazím a nakonec jsem byla přesvědčena , že v Brně je to nejlepší. Absolvovala jsem tam 2 pokusy , stálo to podstatně víc peněz než v Ostravě a neúspěšně. Nakonec jsem se na třetí pokus vydala do OStravy k p. Mudr. Čermákovi, můžu říct, že jeho přístup byl normální. Nakonec se mi to povedlo až na po šesté, takže mám dneska krásného již 3 letého syna. Jeho míry při narození byli taky úžasné a to 53cm a 4,35kg, takže opravdu to stojí za to vydržet.

Ale chápu Vás, protože ta psychika je šílená. Co já jsem se nabrečela, když jsem byla po zákroku a zase to nevyšlo, ale holky věřte , že to stojí za to!!!! Můj syn nám náš život totálně změnil a velice obohatil. Takže Všem přeji, aby jste byli stejně štastné jako já!

PS: Myslím si, že je jedno kam jdete, všude jsou jen lidi a podle mě je to osud. Když mi můj manžel poprvé řekl, že nám to vyjde až si to celé zaplatíme, tak jsem mu říkala, že je blázen jestli si myslí, že na to půjdu 4 x a vidíte vyšlo to až na po 6x.

michule
autor
28. bře 2008

Porubko - vše stojí za to. Jízda třeba do Prahy, Olomuoce i do Brna. Úplně tě chápu. My víme, že nám Olomouc nemusí vyjít, že budeme zklamané a brečet, ale dnes už taky víme, že nám lidským slovem řeknou, že je jim to líto pokud to nevyjde. Už jsme asi měli dost arogance a odmítání, dost slov, které byly plané. Vždyť tolik vět co jsem včera slyšela od doc. Oborné, jsem za rok a půl od Čermáka neslyšela, taky vyšetření. Kolikrát jsem byla u něj na křesle? Jednoduché počty. A ležíci včera na křesle jsem strávila asi 10 minut a to je doba!!!! 😀 😀 😀
Obdivuji vašich 6 pokusů a víru. Taky budeme bojovat až do vytuoženého konce.
Princ - ty stimuluješ?? A kde ve Fertimedu nebo ve FN?? Už začínám ztrácet přehled, tak se omlouvám. A bolesti se neboj, stojí to za to.

koczurka
28. bře 2008

Ahojky holky!
Porubko,je to moc fajn že se Vám to nakonec povedlo a taky obdivuji Vaší výdrž.Ale musím nesouhlasit s tím,že je jedno kam půjdem a že jsou všude jen lidi!!!???Já myslím že nepřecházíme jen tak pro nic za nic a že je nás víc nespokojených to nasvědčuje všemu!Nemluvím o nezdařených pokusech,ale o odbornosti,vyšetření a přístupu a to je to podle mně nejdůležitější! 😎
Michul,to je smůla že zrovna včera Ti nešel internet co?Musela jsi být jak na trní! 😀 😀 A oni drahého včera nějak vyšetřovali?Jak mu zjistili že má to co má?

n1993
28. bře 2008

Ahoj holky, taky Vás chci jen povzbudit svým příkladem. V Gyncentru Ova jsem absolvovala 2xIUI za velice podivných okolností. Jak jinak než u Čermáka 😠 Nejsem schopna ani toho člověka nazvat lékařem, bohužel. Těsně před IVF, kdy nám za 5 sekund vyčíslil sumu 26000 Kč a nejlíp zaplatit dopředu jsme vzali roha a objednali se do Fertimed Olomouc. Přístup byl teda naprosto odlišný, i když se nám 1. pokus IVF nevydařil ani zde, nakonec jsme otěhotněli přirozenou cestou a dnes už na to těžké a bolestné období neradi vzpomínáme. Neplodnost se bohužel stává těžkým byznysem a bojím se, že to bude stále horší a horší... Ale Všem Vám moc fandím, ono to jednou vyjde, držím pěsti já i naše mimčo 😵

michule
autor
28. bře 2008

N1993 - blahopřejeme a užívej těhulkování. To je super, že to nemuselo jít přes CAR. To je sen každé z nás, ale bohužel. 😒
Koczurko - když doc. Oborná dělala s námi anamnézu rodiny, tak jsme ji řekli o otci od drahého, ten zemřel na karcinom prostaty, pak ji vyjmenoval své problémy od útlého mladí, kdy se potýkal s návštěvama u urologa a pak jeho operace třísel a problém byl na světě. Pak taky řekl kde pracuje a v jakém prostředí se pohybuje a dle tohoto pohovoru mu okamžitě řekla jaký je jeho problém. Ty léky má brát buď půl roku vkuse, nebo 3 měsíce, 3 měsíce pauza a zase léky. Ve čtvrtek musí odevzdat opět vzorek a ten se DŮKLADNĚ vyšetří. No a pak stejně půjdeme nejdříve na KET a do té doby by se mohlo střelivo vzpamatovat, ale to není jisté. Každopádně je to na delší cestu, ale když mají pomoci, nespěchám. No a včera jsem byla fakt na nervy. Já píšu teď z práce a velice doufám, že když příjdu domů, půjde mi net. Jinak se odstěhuju do nějaké internetové kavárny. 😀 😀 😀

ili5
28. bře 2008

Porubko,to znamená 4 pokusy v OV,no to je důvěra,to se nechce ani věřit.Nejsi nějaký lobista placený OV? 😀 😀 😀 .Je divné,že po přístupu 2x Brno a pak 4 x OV je až neskutečné.Ještě nám napiš,že v OV to bylo lepší než v Brně a my se z chutí zasmějem.Že jo holky.
Jinak jste se dnes rozepsaly,to je jen dobře.Tak pište.papa 😉

ili5
28. bře 2008

Porubka má zatím 2 příspěvky,marně se snažím najít ten druhý na diskuzi.Pc mi jde pomalu,je furt zavirován,tak to asi nenajdu.Kdyby jste ho našly,tak pískněte.
Jinak jste kde,to děláte přesčasy v pátek 😀 ?

koczurka
28. bře 2008

Ahojky!
Ili,Ty jses taky dneska rozepsala,šikula. 😀
Co plánujete na víkend?Já jdu za chvilku na pivko. 😀

michule
autor
28. bře 2008

Ili - tak jsem se jen tak podívala náhodou na centurm IVF v Olomouci a tam psala poprvé Porubka a holky ji odepsali, že ,, hromadně odcházející do OL jsou holky na jiné diskuzi. ,, Tak potom napsala tady, teda je to úplně stejná zpráva. Tak ať to víš, když tě to tak zajímalo a já jsem ještě šílený špion, když se nudím, a to bych neměla, tak si čtu jiné diskuze. No a je pravda, že jsem dnes v práci zůstala déle, ale hned jak jsem přišla domů, tak jsem si na chvilku ducla.
Koczurko - tak jsem si na netu zjišťovala na co jsou ty léky a kolik stojí. 60 tablet 438kč. .......Američtí onkologové během výzkumů účinků lykopenu na širokém vzorku populace zjistili, že užívání lykopenu jako doplňku stravy brání vzniku rakoviny plic, kůže, prostaty a zažívacího ústrojí a zcela brání přenosu rakovinových buněk z jednoho orgádu na druhý. ( To jsem ti okopírovala, nejsem tak chytrá. 😀 😀 😀 ) Ovšem paní magistra se na mě dnes v lékarně dívala divně, hodně divně, nevěděla která je pravá a levá. 😀 Takže to asi ojbednáme přes net. No a teď ještě posílám dodatek co tam píšou a čemu jsem se hodně smála......Přípravek je určen všem osobám z dědičnou dispozicí k rakovině, všem osobám, které užívají nikotin a alkohol, nebo se často vystavují při opalování UV záření....Tím chci říct, že drahý nekouří, nepije ( moc ) a chudák je tak bledý, že by mu solárko vůbec neuškodilo. 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
28. bře 2008

Ahoj Michul,no to jsem nevěděla ani,že jde to hromadně posílat na víc témat.Poslala to úplně stejně,nějaký profík 😎 .
Koczurko,tak to nepřežeň na tom pivku,ať není zítra hadr na čele 😀

ili5
28. bře 2008

no,nikdo tady není,tak se jdu koupat a nyny k televizce.Dobrou noc. 😔

smilers
28. bře 2008

nazdarek,njn porubka nam to vlepila do diskuze aniz by premejslela, ze ol neni ov😀 jinak ili5 hromadne to poslat nejde ale staci text oznacit dat ctrl c a v te dalsi diskuzi, kam chces prispevek dat , dat ctrl v 😉

michule
autor
28. bře 2008

Holky, já tu jsem.
Koczurko - tak jdi na pivko a bav se i za nás. Takže dneska tu prostě nebudeš. No nic. 😉 😎 😀
Ili - přesně jak psala Smil - celý text si označ a vlož ho do jakékoliv jiné diskuze. Jednoduché!!!
Smil - ještě, že umíš odkázat holky jinam, jsi dobrá!!!!! Taky to na koníku pěkně šéfuješ 😀 😀 😀 .
Gabi - ještě asi v práci, že??? 😎

smilers
28. bře 2008

michule😀😀 ja a sefovat? Ja vubec😀

michule
autor
28. bře 2008

Jako myslela jsem, že máš celkem přehled. Jako, že jsi dobrá a u nás se tomu tak říká jako, že máš všechno ošefované 😀 😀 .

smilers
28. bře 2008

hi,hi se snazim met prehled😀 a dobra jsem jennekdy🙂))) a jinak jak se vede?

smilers
28. bře 2008

sem se jukla do pasu a az sem se zdesila jak jsem tady dlouho, tu porad strasim😀😀

michule
autor
28. bře 2008

To ne, to já jsem tady určitě dýl, buď v klidu. No a daří se fajn, díky za optání. Hlavně, že je volno, ale my tomu v práci říkáme megarychlý víkend. Neskutečně to uteče a proč jako se ten týden tak vleče???? 😀 😀 . A jak jste na tom vy???

smilers
28. bře 2008

michule taky me ta so a ne hrozne utika 😠 u nas vse ok, v po jdu naten utz a daji me nejake prasky a ja jen doufam, ze uz jim to rozhodnuti ohledne prasku na ivf doslo a muzu v dubnu, jakmile prijde ms zacit stimulovat 😠

michule
autor
28. bře 2008

Tak to jo, držím palce ať se to pohne. Už se asi těšíš, že?? No ani se ti nedivím a budeme všichni držet palce. U vás holkám v diskuzi se celkem daří, že??? To je tím Olmíkem, uvidíš, že se nám to všem postupně podaří!!!!! 😀

smilers
28. bře 2008

jj u nas v diskuzi se to ted pekne rozjizdi 😉 ja budu stimulovat jako posledni, takze pokud se podari tak budu zatim posledni tehule😀😀

jj jinak se moc tesim, uz sem si dokonce dala i do sveho alba vecicky na mimco,segra sila a kocarek, tak uz blaznim😀😀

michule
autor
28. bře 2008

To ti moc přeju a dívala jsem se do alba, takže to vím. No já to raději dělat nebudu, ale třeba když jsem v obchodě, tak si každou malou věcičku musím aspoň osahat a pohoupat kočárek. Ale to je tak asi všechno. Budeme tě sledovat a držet palce. 🙂 😀 😅

smilers
28. bře 2008

no ja si to album taky nechtela delat, kdysi jsem tu uz jedno mela ale smazla jsem ho, no ale jelikoz se segra s tim sitim zblaznila, tak sem to dala do alba a treba jit to hodi nejakej kseft😀😀 ale jinak v obchode me to do kojeneckeho netahne vubec, ale na aukcich to slintam😀😀 jinak ja vas tady taky sleduju a drzim palce 😀

gabka14
29. bře 2008

Ahoj holky!!!
Jeden den jsem tu nebyla a teda pěkně čumím!! 😀 Jste tu kecaly o stošest....a beze mně! ☹ Tak to mám za to, že se někde toulám.Ale snažila jsem se poctivě si všechno přečíst. 🙂

koczurka
30. bře 2008

Ahojky holky!
Tak je zase pomalu a jistě po víkendu,toto ale letí že?Ale to je dobře že to letí,protože aspoň vím že se blíží den kdy už konečně pojedu do Olmíku. 😀 😀
Princ,tak super že už jsi taky v Olomouci.Držím pěsti a podávej nám tu info ju?
n1993,to je super že Vám to nakonec vyšlo přirozenou cestou.A můžu se zeptat co jste měly za problém?
Ili,tak s hadrem na čele jsem neskončila,naštěstí. 😀
Smilers,na Tebe taky často narazím v diskuzích.Máš v tom zkrátka přehled.Moc pěkné album máš. 😀 😉
Gabi,zase Tě k tomu PC nechcou pustit?Už se těšíš do OL?
Michul,tak to jsou machři že na to přišly z vykládání že?A to že tvůj drahý nekouří,moc nepije,atd. jak jsi psala na co jsou ty léky,tak u toho jsem se fakt usmála! 😀 😀 😀
Tak už někdo napište...