Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
3. srp 2009

hezké skoropoledne 🙂

Lajči, to máš fajn, že už máš volno, já ještě 14dní 😒 a pak si užiju aspoň týden. Mi po Agolutinu chodívá
MS vždycky 6.den přesně, akorát dneska je to 6.den a zatím nic 😠 Tak jsem zvědavá.
A co Peťa, neozvala se z lázní?

Ili,koprovku bych si taky dala. A gratuluju k chlapečkovi, třeba to bude nakonec ještě holka 😉

lajcikova
3. srp 2009

ahoj moni mě vždycky chodi třeti den 😕 ,v patek to bude sedmej den,tak počkam pak zajdu asi k mudr.at s tim něco uděla 😉 třeba ji ani nedostaneš,a ja tu budu asi fakt sama či co 😠 s petkou sem nemluvila ale určo sema krasně.
ili ja koprovku mooooooooc rad 😝 my měly kuř.pol.a těstoviny.

michule
autor
3. srp 2009

Ahoj holky. To není možné, jsme tu 4!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Já jsem taky po obědě, slepičí polévka a bramborové šišky s mákem. No mladý si moc nepošmákl, ale když já na ně měla chuť, tak co jako??? 😵 Jinak nám taky odešla lednička. Máme ji asi 7 let, jako nová. No a jde jen mražák a chladnička má 25 st. Takže jsem ráno vyhodila co se dalo a dnes musíme jít koupit novou. Prý nám už přesluhuje, říkal pán opravář, že normálně vydrží jen 6 let. Takže bezva. Uvidíme co se ještě dalšího vysmolí, vždycky odchází 3 spotřebiče. Fajn a miminko nebude mít ani bryndák. 😀
Moni - to ti uteče jako nic a budeš si dovolovat. 😀 Už se těšíš, že? No a já se zase těším do práce. Je možné, že si po pár dnech řeknu, že jsem blbá, že jsem tam lezla, ale já to doma fakt nedávám. Normálně mě občas chytne nějaká debilní depka, jako, že jsem naprosto neužitečná a to já nemůžu dopustit. 😀 Takže po všech těch nezbytných vyšetřeních mažu do práce. Chtěla bych jít tak začátkem září. No uvidíme.
Lajci - ty pařmenka, to bych chtěla vidět jak jste dělaly ostudu. To úplně miluju, hlavně tam, kde mě nikdo nezná 😀 😀 .Jinak ten agolutin je na vyvolání MS, že? Vzpomínám si, že když jsem jednu dobu trpěla na cysty, tak jsem taky chodila na vyvolávání a vždy mi sestřička říkala, že do 11 dnů to dostanu. No ale vy máte asi trochu jiné zkušenosti. Ale moc vám přeji, ať to už nedostanete nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!
Ili - už se někdo ozval na okna?? Jinak vám se tedy nechystají opravovat barák? Tudíž si okna budete dělat na své náklady, že? Plasovky jsou skvělé, to je bezkonkurenční, ale kdo je u nás kdy umyje je ve hvězdách. Pořád lanařím maldého, že si může udělat príma brigádu, ale moc ty okna nevoní, že by si připadal jak Gay, že to je práce ženských. Od kdy mají ti volové takové názory?? 😀 😀
Zbytek holek moc zdravím, Evka je asi v těch Čechách. Ale kde je LILI a taky Gabča se hodně dlouho neozvala. A o zbytku ani 🙄 😀 😎 nemluvím.

ili5
3. srp 2009

Tak já Agolutin dostala v CAR nebo jsem měla zas cystu, tak prý praskne po injekci, měla jsem takové bolesti že jsem po injekci za 2 dny zkončila ve špitálu, ale zmizela. Pak mi doporučil jíst wobenzin 3x 6 tablet denně pak 3x5 tablet, vybrala jsem 3 balení po 200 tablet, vitamín E a ono se povedlo otěhotnět, tak něco na tom wobenzinu bude. Už mi to před 1. IVF doporučil gyn. ale já tomu nevěřila jsou dost drahé, ale fakt pomohly na tu mou imunitu.
Na okna zatím jedna FA, ale je dražší než ta polská u nás, tak zatím ještě vyčkávám.
No, my zrovna kupujem byty, už jsem poslala 5 000 jistinu, tak čekám na dopis a zbytek doplatit. Určitě si pak necháme zateplit barák, ale myslím, že mě levněji vyjde si koupit okna za své, než co mi dohodí oni. Jen se bojím aby ostatním nedali okna před zateplením a budou fond oprav platit stejně jak my co si to koupili na své náklady, nevím. Nevíte jak to chodí?
Lajci, tak Ty si už dovoluješ, tak to už pojedete na Slováky? Se máš.
Monali, vítej po delšídobě, tak možná taky budeš těhu přirozeně, se nám tady fakt daří, co?
Na gabku jsem myslela včera jak se jí daří a jak pokračuje, jestli už může jít na to IVF jak dopadla na neurolce....
Koczi, slíbilas nám průběh porodu a pak jsi na nás zapomněla, tak piš. Uvažuji rodit v OV, asi nad fakultkou. Tys byla taky ve FA, že? Může se tam rodit i do vody, jak je pokoj s vanou volný. Rodila tam švagrovka,ale zrovna byl obsazený. Moc si to tam chválila. Jsou tam i den otevřených dveří pro veřejnost, tak bych se tam jela podívat. Ale jestli bude mimi opravdu tak velký jak mě straší už nyní a bude mít přes 3 kg, tak půkdu císařem u nás v KA a nechám se řezat od svého asistenta co k těmu chodím.

monali
3. srp 2009

vy si teda baštíte,
Michul, já bych si klidně dala i ty šišky s mákem. Jestli se ti podaří mladého přemluvit na ty okna, pošli ho
prosííííííííííííííííííím k nám. Je to kousek do Poruby. 😀 😀 S tou ledničkou to je smůla, ale snad se k tomu nepřidá
třeba ještě pračka, a mikrovlnka, a varná konvice, a myčka a televize a....... už mě nenapadá, co by se
ještě mohlo zkazit 😀 😀

Ili, brácha si taky nechal v bytě (družstevní v Havířově) udělat okna na vlastní náklady, protože to družstvo
pořád odkládalo. Vyšlo ho to myslím na nějakých 60 000. No a za 2 roky to potom nechalo družstvo dělat
v celém baráku, a protože se to platilo z fondu tak mu zaplatili celou to hodnotu oken, co platilo družsto,
takže na tom ještě vydělal, protože družstvo platilo asi 80 000,00. Ale jestli to tak je všude nevím.

No a já u sebe těhu vůbec neřeším, buď MS dorazí večer nebo později, ale po tom všem si už nedělám
iluze a radši se na to dívam hodně střízlivě. 😒

evkaa25
3. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Nejsem v čechách,ale celý tenhle víkend jsem mněla strašně hektický a dostala jsem se tu až ted.Vidím,že vy jste ale nelenili.Mněla jsem co dělat vás dočíst a už ani nevím, co jsem chtěla všechno napsat. 😅
Zítra mi přijede ségra s dětma,tak tu budu mít zase veselo.
Jinak se mně stále drží spavá nemoc.Je to opravdu síla.Celé dopoledne prochrápu 😕
Lajci,tak ty už máš dovču!!To je super.Kdy fičíte na to Slovensko?
Lili,ta se jak jsem četla v pátek pěkně bavila se šampíčkem a sangrií a od té doby se neukázala.Snad nemá prodlouženou kocovinu 😀 😀
Michul,takže ty chceš jít v září do práce?Jako sama od sebe a dobrovolně 😀 ??
Monali dva týdny uběhnou jako nic a budeš si taky dovolovat. 🙂
Ili a tobě gratuluji k chlapečkovi!!Je teda blbé,že ti to řekli i když jsi to nechtěla vědět,ale co se dá dělat.Ségře udělal dr. to samé.Nechtěla to vědět a on ji omylem ukázal zřetelně pindoura.Tak bylo jasno. 🙂
Michul ty budeš chtít vědět,co to je?Já asi ne.Je mi to opravdu jedno.Hlavně at je vše tak,jak má. 🙂

lilienka
3. srp 2009

ahojky holky
u nás nic nového,tak nemám co psát.Včera naši konečně přijeli z dovče.Měli přiletět o půl2 ráno,ale let měl zpoždění,tak přiletěli až ve 3:45.Segra u nás byla,že pojede s náma a jak psali,že mají to spožd.tak jsme se rozhodli,že si půjdem na chvilku zdřimout,jenže-já blb zaklapla budík a zaspali jsme vstávali jsme ve 3:11přesně🙂 ale na cestě jsem to dohnala(moc jsem předpisy tentokrát nedodržovala se přiznám 😅 ale když já se na mě tak těšila) jela jsem jak fitipaldy 😀 jsem byla celkem ve střehu-jsem uhla ježkovi co se tam připlatal na cestu,ale zpátky už byl bohužel na kaši chudáček 😖 Jinak už máme zabaleno-jsem se i divila normálně máme ty zavazadla fakt těch 20kg a ted-já 6 a manža 10kg 😀 světe div se 🙂
Nám dělali okna za též něco kolem 60 tis.ale to bylo do celého baráku a+2x dveře.Což si myslím,že je levné.
S těma mrchama se člověk jen trápí co holky?Snad vám ani nedorazí 😉

ili5
3. srp 2009

No, tak mi zatím vychází nejlevnější 260280 kč. je trojdílné a sruhé dvojdílné + balkon. dveře, žaluzky, parapety, práce, prostě vše. Ještě čekám kdo napíše.
Děkuji za gratulace, nemyslíám, ale že by se změnila na holku, mám furt před očima ten pytlíček. No, ale zázraky se dějí přece.

michule
autor
3. srp 2009

Lili - já ti závidím.Teď si píšu s mamkou,píše jak je moc dobře na pláži a že je opálená jak černoch. No já se na to vyprdnu. To je jasné, že chlap má více kilo, my máme totiž krásné malé věcičky co se nám vlezou do kapes a ty jejich velké kusy musí vážit tolik. To je jasné. ( Já začínám mít alergii na všechny chlapy ) 😀 😀 😀
Ili - přesně tak jak psala Moni. Naši si taky nechávali dělat okna na své náklady a pak jich to fond oprav zaplatil celé. Tak se neboj a myslím, že ta poslední cena je moc dobrá. Se vvším i se žaluzkama, tak na co čekáš, huponi do toho. A jak se asi kuličky změní na kačulku?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Moni - poslala bych ti ho ihned. Jenom ho musím motivovat, chci mu totiž říct, že by mohl jít ještě vysat auto, do myčky už zajedu sama. 😀 😀 😀 😀 😀 Jen musím opatrně. Já fakt čekám, že ještě něco vyhodím. Žehlička taky už přesluhuje a konvici došla záruka, takže jen se směj, ale pak zakládám konto ,, chudobných po IVF ,, .
Evi - já to chci určitě vědět. Já sice pořád píšu, že chci holčandu, ale fakt je mi to jedno. Kdyby se to mělo měřit dle těhotenství, tak moje první bylo úplně jiné a tušila jsem kluka. Takže teď je to taky jiné, tuším holčičku, ale budu překvapená jako Ili. 😀 😀 No a s tou prací to myslím vážně. Já mám fajn práci, jen trochu popřemýšlím s MUDr ohledně infekcí. Ta tam totiž hrozí nejvíc. Navíc nemám vybranou dovolenou a těch pár měsíců do odchodů na mateřskou chci ještě užít svět. Vždyť já se od rána nehnu z domů, těším se když mám jít někam k lékařům, to si fakt užívám.

evkaa25
3. srp 2009

Lili a kdy teda letíte?Po pravdě ti taky trochu závidím,protože Egypt miluju,ale samozřejmně mám mnohem příjemnější těhulkování. 🙂
A budete tam jen u moře,nebo si zaplatíte některý ze zájezdů?My s manželem,když jsme byli v Hurhadě jsme byli v Káhiře,Luxoru u Beduinů a na Seascope.To je lod s proskleným dnem.Bylo to super.My jsme totiž dost akční.Nevydržíme se jen smažit u moře.Musíme mít pořád nějaké dobrodružství. 🙂
Michul a co že to vlastně děláš za práci?Jsem hrozná skleroza....

ili5
3. srp 2009

Jééé, mě se tam k ceně místo mezery ocitla o, takže znova stojí 26 280 kč.
já mám ještě dovolenku z loňska 6 dní a letošní celou 25 dní, ale do práce nepůjdu, nebo jak jsem psala není to tam už jako bývalo, takže mi to vyšlo v sam ráz. Tak si to nechám proplatit.
Egypt mě láká, smad se tam někdy taky podívám. Možná jak se mi daří, mimi, tak snad i najdu nějakého tatínka který nás tam vezme 😀 , kdo ví.

lajcikova
3. srp 2009

teda vy ste toho nakecaly 😝 my sme byli u tchanovcu a dovezly si asi 15kg broskvi 😝 tak mam zitra o zabavu postarano.
na slovensko jedem bud v sobotu nebo až v ponděli to bude jiste v patek.

lilienka
3. srp 2009

evi chci se zeptat,jak to je na tom jejich letišti?dávali jste nějaký ten bakšiš? jsme si ted četli nějaké ty recenze a tam všichni psali o těch penězích.Drobné nemáme-ve směnárně neměli.Já jim nic dávat nebudu-kdo nám co dá zadara???Jedem už zítra 12:20 máme odlet.A na výlet asi ne.Na každé dovolené jsme někde trajdali,tak ted si chceme tak trochu dáchnout a žrát u moře 😀 a máme to jen na týden a z toho 2 dny tam prakticky nebudem-přiletíme k večeru a odlétáme už v 6 ráno na zpět takže...ili já si říkala,že ty okna budete mít asi ze zlata za ty prachy 😀 holky nezávidte-já su asi divná,ale mi se tam nechce.Já prakticky každou dovču u moře protrpím-jezdím tam jen kvůli manžovi(ten nic ale netuší)Loni jsem tam přečetla 4knížky.No letos si beru jen 2-snad vystačí 🙂 Já bych to hned vyměnila za ranní nevolnosti 😉

lajcikova
3. srp 2009

tak už slabě špinim takže je to jasne ☹ kur...se na to fakt vyseru.pořad mam doma ty papiry na tu adopci asi je vyplnim............. 😔

lilienka
3. srp 2009

lajči jestli chceš adoptovat,tak vzhůru do toho! já osobně bych asi neměla tu sílu.Byla bych z toho na nervy a pak bych byla naštvaná,že si nemůžu vzít všechny. Vůbec nemám šajnu,jak to probíhá,ale prý je dost tvrdé...ale možná je to lehčí než to co ted prožíváme a řešíme. uvidíš no

evkaa25
3. srp 2009

Lili,tak ty fičíš už zítra jo?! 😀
No s těma penězma,to je tak:Oni čekají bakšiš úplně za všechno.Bakšiš jsou drobné.My jsme dávali bakšiš pokojskému a třeba když jsme šli na vodní dýmku.Tomu pokojskému se to myslím vyplatí.Dali jsme většinou tak 1 dolar,nebo nějaké egyptské liry,nebo foundy.Prostě drobné.Oni ti za to udělají témněř všechno,co ti na očích vidí.
Jsou s tím ale pořááááááááááááááááááááádně otravní.Na to se připrav!!!Já jsem z toho byla poprvé v rozpacích a dost špatná,že všichni natahujou ruce pro bakšiš.Ale tam to tak prostě chodí.
Taky je tam národní zvyk smlouvání.Jestli neumíš smlouvat,tak tam nakoupíš šíleně draze.To vám určitě všechno řekne delegátka.Já jsem do sebe vždycky nalila trochu vínka a hned se líp smlouvalo. 😀 Manžel se mi smál,ale já holt nakupovala a smlouvala jen,když jsem mněla vypité. 😅
Znám lidi kteří Egypt právě kvůli tomu nemají rádi. 😖 Ale já jsem si na to zvykla. 🙂 Jsem zvědavá,jak se ti bude líbit.Pořádně si to tam s manžou užijte...................................

evkaa25
3. srp 2009

Ili kolik oken zahrnuje teda ta cena?
Lajci a manžel by přistoupil na adopci?Já osobně jsem o adopci dost přemýšlela.

michule
autor
4. srp 2009

Ahoj holky a všem krásné ( konečně trochu chladné ) ránko.
Lili - užijte nádhernou a pohodovou dovelonou. Oddechujte, dělejte děti, vegetujte a až dojedeš, CHLUSTTTTTTTTTTT.................ať je ti ráno špatně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Evi - dělám v domově pro seniory - ergoterapeuta. S babičkama a dědulkama máme dílnu, kde malujeme, pleteme, šijeme, vyšíváme, lepíme....no prostě všechno co se dělá v mateřské školce, jen to jsou senioři. Takže práce úžasná, jen nikdy nevíš s čím příjdou ti klienti do ergodílíny. A můžu ti říct, že je to někdy směska infektů. Takže sice se nenadřu, i když psychika někdy skáče, ale riziko infekce je tam veliké. My sice máme povinné očkování, ale to teď v mém stavu nehrozí. No prostě se domluvím s MUDr a budu chytřejší. A jedete do těch Čech? Já závidím i toto natož Egypt. 😀 😀 😀
Lajci - takže dneska zavařování, že? Jsem šťastná, že to u nás nikdo nejí, nedovedu si představit, že zavařuji. Ale samozřejmě tě obdivují. Jo a jak se tak nudím, tak jsem si přečetla diskusi ADOPCE a psala tam jedna kočka, co má adoptované dvě děti, asi romy. Psala to tam tak pěkně, že jsem u toho brečela. Opět. No každopádně já jsem pro, jen můj drahý o tom nikdy nechtěl ani slyšet. Genům neporučíš a z nich se skládá celý ten človíček. Tak to říká a já jen cituji. Ale ty žádnou adpoci nebudeš potřebovat, ty budeš mít děti jako smetí ( a když ne jako smetí, tak aspoň jednoho uzlíka ) 😀 😀 😀 😀 😀
Ili - takže nového taťku a šupky do Egyptu, jo?? 😀 😀 😀 Aspoň v tom máš jasno. Já jsem to hned pochopila s těma nulama, bylo mi jasné, že za 260 tis. by jsi měla dotaci na půl baráku 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
4. srp 2009

Ahoj, aevko, jsou to 2 okna.
Já dnes v noci zas nespala, ale jsem ho jak došel v 1 noci nepustila dom, jen hodila klíče od auta z okna. Ráno si došel pro nějaké oblečení před šichtou a táhl. Bylo to už na mě dost, už jsem psych. na dně.... ráno jsem už šla v 7 do večerky, pak do masny, ale jak jsem došla, tak spala do teď. Udělala jsem si kávu s mlékem ať mě to přejde a jdu vařit. Koupila jsem kuřecí řízky, tak asi v těstíčku a kaši bramborovou a rajčatkový saátek. Uvidím ještě.
Koczi, včera jsem si zas prohlížela fotečky, je zvláštní jak se to miminko mění den co den a roste, je nádherný, připadá mi dost, že je podobný na Tebe, světlunký, manžel si musí počkat na druhé mimi s podobou 🙂 .
Mě se narodila malá a známa ji viděla venku a prý věděla že je to moje dítě, že prý jak by viděla mě , chodily jsme spolu do školy, pak se neviděly dlouho a ona v ní viděla mě.
Nejlepší paradox zas je, jak jsme šli s manžou po cestě, drbna od vedle šla podívala na malou a prý celý tatínek, ten se nezapře.... 😀 Kdyby tak věděla, že není biologický. Byl potěšený a prý vidíš jak se mění a začíná být na mě podobná?? 😀
Co vaříte? Nevím jakou polévku, většinou si vymýšlím, ale nějak nemám na nic chuť.

michule
autor
4. srp 2009

Jejda...tady je dnes živo a přitom je venku tak škaredě, no nevadí. Byla jsem na dopoledním maratonu se segrou v ,, šopinu ,, a teď odpočívám. No a taky máme objednanou ledničku, ale k mání bude až příští úterý, vymyslela jsem si totiž chromovanou s protiotiskovou plochou, tak tu na skladě nemají, ale já stejně vím, že kluci ten povrch dokážou tak zasvinit, že žádné opatrovací povchy být nemusely. 😀 😀 😀
Kde jako jste všechny??? 😀 😀 😀
Ili - nám se stalo totéž. Všichni jsme blonďatí a když okolí neví, tak každý říkal, ty jsi celý tatík. No to jsem se bavila. 😀 😀 Tak jsem zvědavá co bude teď. Jinak ty máš fakt nervy ze zlata. To je ...... no ani nemám slov. Teď když bychom měly být v klidu. Já jsem hotová. Navíc teď jsem více zlá než kdykoli před tím. Takže si dovedu představit tebe jak jsi trpěla. Kdy už dáš fotečky do alba???? 😀

michule
autor
5. srp 2009

Ahoj holky. Jdu vás všechny opět jen pozdravit a vzhledem k tomu, že se tady nic neděje, tak jdu vytírat. Vyžehleno mám, tak aspoň nás posouvám z 3ti stránky. No ještě se kouknu kolem poledne a opět nás posunu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
5. srp 2009

Ahojky, dnes nemusím vařit, Nikol dělá kuřecí salát s těstovinou, tak mám veget.
Je nějak zataženo, nevím jestli vyprat, nebo počkat na lepší počasí...

michule
autor
5. srp 2009

Já jsem prala, ale raději to dala domů na sušák. Ty se máš, Nikča je šikulka. Mladý dělá brigádu v kuchyni. Vaří tam o víkendu a zařek se, že doma ho do kuchnyně nedostane nikdo. Navíc mu včera přijela jeho kočka, takže jen co se vyspí, maže ven. Já si uvařím zeleninovou polévku, co jiného!!! 😀 😀 😀

ili5
5. srp 2009

já si dělala večer zeleninovou a zahustila ji vločkama, vajíčka, jsem snědla plný hrnec, na dnešek tak 1 porce. udělám kuřecí, pejskovi oberu masíčko, to on má rád.

lajcikova
5. srp 2009

😝 ahoj
ja nak nestiham,sem myslaela že budu mti veget,ale je to horši než dvanactky v praci 😝 a včera bylo naky divny počasi,sem cely den chrapala bolely mě nohy ruce no hruza jak duchodce 😀 sem večer do sebe vrazila CETEBE ještě jakejsi komplet vitamin adneska je mi fajn,sme dali konečeně do ložnice ten koberec,a upekla sem pl.papriky i zavin upekla 🙂 a manža si šel na nočni a mym autem 😠 tak sem uvazana doma,ale od zitřka ma taky dovču 😎 ale mam chutr na polivku asi zeleninovou,jak to mam tak bych sežrala i kona.

moni ta vystava je v tom obchod.centru v tom brně???a kolik je vlezne?jedem až v to ponděli,tak vymyšlime program na sobotu,chceme do kroměřiže na zamek,a chtěly bysme tu vystavu ale podle těch fotek se asi pobleju 😝 😀 no snad to dam.

ili5
5. srp 2009

Lajci, tak už se vám dovča blíží, proč už nejedete zítra? Zavařeno už máš? šetři se a odpočívej jak máš dovču. proto je lepší vypadnout z bytu, nebo Tě to doma nutí furt něco dělat.
Dnes jsem jak mimo, nic se mi nechce, mám nějakou depku, jsem unavená a spát nemůžu, chce se mi brečet, ale to bych měla plný nos, tak se držím 😀 Byla jsem ser projít se psem, ale je mi furt divně. Se mi furt něco sere, ještěže to mimi je Ok jjinak bych to už asi nedala...
Michul, kdy jdeš do poradny a v kterém jsi tt podle posledního UZ?

lajcikova
5. srp 2009

jojo ili už se to bliži,nejedem k vuli segře jedem všichni společně a jeji muž musi ještě do prace 😝 ale i 4dny budou dobre a v patek pak jedem na vikend na tu bystřičku.

ja tu depku nebo co to bylo měla včera ☹ dneska je mi fajn,a mam asi 15sklenic zbytek už dojime se špatně loupaly 😠 sem myslelal že poleti na hnuj 🤐

ili5
5. srp 2009

Tak si to neměla loupat, až takovou prácičku sis dala, zavařené by se loupaly lépe 😀
Já tu depku mám od včera. A bolí mě v krku taky od včera, z nervů dostanu ještě nějakou virozu určo.
za chvíli je Top stár tak se loučím. papa

lajcikova
5. srp 2009

joj myzim taky na topstar 😀 a ja je tedy loupala,sem si řiklala že to nebudu flakat 😝 sem klidně mohla 😀 tak hezkou dobrou noc 🙂

koczurka
5. srp 2009

Ahojky holky!!!

Tak jsem tu po dlouhé době. 😵 Jsem pořád v jednom kole takže nic nového že? 😀 😀
Honzík je na mně pěkný závislák,jen se vzdálím a je řev. 😝 Takže mám chvilku pro sebe fakt jen večer když usne.
Ili,ten porod ti tu popíšu neboj,už se na to chystám. 😉 Nervíky odháněj od sebe ať není nerváček pak miminko. 😉
Lajci,už se na práci vyprdni.Už si pěkně sbal tašku ať na nic nezapomeneš. 😉
Michul,tak vám odešla lednička jo?To je radost co?To já taky brzo čekám co mi odejde,už dlouho nic nebylo.
Jinak zdravím ostatní.... 😵
Jen si teď něco dodělám a jdu psát průběh mého porodu. 😉 😀
zatím