Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
5. srp 2009

Takže můj porod:
7.6. odpoledne jsem začla špinit,tak jsem volala do porodnice,kde už jsem jednou byla na kontrole jestly mám přijet nebo ne.Sestra mi řekla kdybych začla krvácet tak mám určitě přijet.Pak špinění ustoupilo.Večer byla bouřka,my ležíme u televize a mně začlo bolet břicho jak když to mám dostat.Honza usnul a já jsem si řekla že se ještě půjdu vyčůrat a půjdu spát(to bylo kolem 22h).Příjdu na záchod a já začla krvácet.Začla jsem zmatkovat,začlo mi bít strašně srdce,oblíkla jsem se a vzbudila Honzu.Dobalila jsem si věci a jely jsme.Přijeli jsme do porodnice,tam natočili monitor a už si mně tam nechali.Dali mi injekci a že se mám jít prospat(srandisti 😀 ).Tak jsem jen ležela,bolesti byly silnější každou hodinou.Ráno mi udělaly klystýr a chtěli mně holit,naštěstí jsem oholená byla. 😅 Pak hned ráno přijel za mnou Honza.Nechali jsme si hekárnu nadstandard(je to lepší mít soukromí,vlastní sprchu a všechno).Kolem poledne mi začly už šílené bolesti,chodily mně každou chvilku vyšetřovat.Nechala jsem si píchnout epidural,ale myslím že mi to nezabralo.Navíc to bylo dost nepříjemné a docela to bolelo. 😝 Ale to jsem ještě nevěděla co je to bolest. 😀 Pak se bolesti stupňovali a zkracovala se doba mezi kontrakcema,no masakr.Honza byl chudák úplně nešťastný ze mně,pořád se ptal jak mi může pomoct a tak.Utíral mi nohy jak jsem šla ze sprchy,pomáhal mi vstanout a tak,fakt jsem ráda že tam byl se mnou. 😵 Kolem 16h jsem si říkala že to snad brzo skončí a já se podívám na ulici a zprávy. 😀 A ne,kolem 19h mně už přestěhovali na sál a tam to začlo neskutečně tlačit samo a já taky měla tlačit.Normálně jsem slyšela jak to tam křupe. 😀 No a potom už pár hlavních zatlačení a bylo to.V 19,55h maličký byl mezi námi. 😵 Přenádherný pocit!!! 😵 Moc jsem tam všem začla děkovat. 😅 Honza mi přitahoval hlavu k břichu při tlačení,zvládl to prostě perfektně.Akorát mu bylo špatně protože celý den nic nejedl a nepil. :-
Pak mi nešla placenta ven tak jsem musela zase tlačit,šílené.Trvalo to dlouho,malý už ležel vedle mně v postýlce a drahý taky vedle mně.Doktor mně šil a mně začlo být strašně špatně,nemohli mi naměřit tlak,no děs.Hned mi napíchli nějakou kapačku a pořád se mně ptali jak mi je.Prý jsem byla zelená jak sedma.Ztratila jsem prý hodně krve díky té placentě.Pak mně převezli na oddělení a já měla hrozný hlad tak jsem je prosila ještě o něco k snědku. 😀 Na druhý den mi chtěli dát transfúzi,měla jsem špatný krevní obraz tak mi dali železo.Malého mi přivezli vždycky jen na chvíli protože jsem nemohla vstanout,motala se mi hlava a byla jsem hrozně slabá.Až následující den mi ho dovezli napořád.
Rodila jsem na Fifejdách a nemůžu si stěžovat,měla jsem perfektní porodní asistentku.Jsou tam moc milí,fakt.
No a to je asi vše z mého porodu,můžu říct že já už rodit 100% URČITĚ nepůjdu. 😎 Samozřejmě každý to má jinak.
Honza do dneška říká,,ale všechno jsou malé věci,není nic horšího než porod ne?". 😀 😀 😀 😀 😀
Takže je si vědom toho že to není žádná sranda.
Vy to ale budete mít určitě v pohodě holky. 😉 Moc vám to přeju.
Tak dobrou noc děvčátka.

koczurka
5. srp 2009

Jo a nejhorší bylo jak jsem přijela do porodnice že chtěli vidět mojí vložku! 😕 😨 😨 Z toho jsem byla v šoku.

monali
6. srp 2009

dobré ráno, 😉
jenom narychlo zdravím z práce

Lajci, jo ta výstava je v Olympii a vstup 350,00 Strávili jsme tam 2hodiny a nebylo to tak hrozné. Chodili
tam lidi i s děckama. Tak si hezky užij dovolenou a pořád něco nedělej. 😉
Koczur, porod teda hrůza, ani si to nedovedu představit, ale zase máš Honzíka a naštěstí jste oba OK, takže
to za to určitě stálo.
Ili, snad ti už dnes bude líp a depka zmizneˇ. Vždyť i bez ní máš starostí nad hlavu, obdivuju jak to všechno
zvládáš.
Michul, tak co se zase pokazilo dalšího? 😀 Jo a když jsem byla doma taky jsem každé ráno sledovala Zora
v telce, aspoň bylo u čeho snídat. A co, už se jim narodilo to dítě? co čekal s Esmeraldou - tak se myslím
jmenovala

zatím pa, holt tady někdo pracovat musí 😠 když ostatní jsou doma 😀

michule
autor
6. srp 2009

Ahoj holky. Všechny zdravím a obzvlášť Moni - borok jeden jediný co pracuje 😀 😀 😀 . Vrátila jsem se právě z Vítkovické nemocnice a musím říct, že jsem naprosto nadšená. Byla jsem tam na krev a na vše se důkladně zeptala sestřiček. Takže každou středu jsou prohlídky porodnice a od 25 týdne začínají předporodní kurzy. Před 17 lety to byla nemocnice na odstřela a teď takový luxus. Příští pátek jdu na screening, taky tam. 2 Lékaři v nemocnici mají akreditaci na toto vyšetření a že jsou špičky. Tak se na rybičku zase těším a hlavně doufám, že bude v pořádku.
Moni - Esmeralda má Chuanita ( chlapečka ), už se zase setkali se Zorem. Je to doják, proto jsem taky spěchala z nemocnice, ať se můžu dívat. Vypadá to dobře, ale bylo to místy napínavé 😀 😀 😀 ( nejvíce u te snídaně trpí mladý ).
Jinak na ledničku čekám, nejpozději do úterka, rozváží totiž jen úterý - pátek. Teď máme provizorní, malou, ale stačí. Je to tam naskládano nasobě, takže nic nemůžu najít. Je to velký rozdíl z 2 m na 80 cm. Čistila jsem teď žehličku, vypínala a konvice přestává křičet, tak nějak divně hrčí. Myslím, že to obě zvládnou, no musí, jinak nežehlím a vařím vodu na peci. 😀 😀 😀 Jsi šikula, že tak brzy ráno píšeš. 😀
Ili - ráno ve snídani říkali, že nejlepší pro těhulky na depresi jsou ryby. Já taky občas chytnu nějakou tu depku, ale už vím jak se budu bránit, půjdu na ryby a pak je hned za sirova sežeru ( všem ochráncům se omlouvám 😀 😀 😀 ) No a já jsem přesně 11 tt. Na poradnu jdu 3.9, na screening 14.8, na genetiku 13.8, pak taky na hematologii a dnes ještě mě čeká neurolog, začínám chodit na rehábku ohledně krční páteře, často mě bolí hlava a mám ústřely. Navíc mám kámošku co mě bude cvičit, tak se těším, že mi začne něco jiného než nuda.
Koczurko - TO NÉÉÉ. Úplně jsem trpěla u čtení. ( Všem holkám - já rodila 2h 15 min a byla to úplná pohoda - to jen pro ty, které by to chtěly vzdát ). Úplně tě lituji. Hlavně, že jste oba zdravoučcí a já na toho císaře prostě půjdu i kdyby z nebe prachy padaly 😀 😀 😀 😀 .

ili5
6. srp 2009

Ahoj, koczi, no to jsi teda vytrpěla a dlouho, nuselas být moc unavená. Já myslela, že ten epidural je úpllně bez bolesti, že od pasu dolů nic necítíš, alespoň se to tvrdí. Vidíš a je na prd a ještě může uškodit miminku.
jsem taky o tom uvažovala, ale dělám ve špitálu ve zdrqvo. skladu a prohlížela jsem si balíček epidurál 😀 . holky, ta jehla co se píchá do míchy je hrubá a velká no jehla na koberce je vláseček 😀 . A ty hadičky, prostě odstrašující balíček, který mě odradil a ještě můžou nastat komplikace jak pro matku( ochrnutí dočasné) tak pro mimi. Asi taky přemýšlím o císaři, uvidím jak bude velké jestli na to mám, ať se nerozervu. byla jsem dost sešitá, vnitřní i venkovní, hráz, dlouho to bolelo, dodnes cítím při menzes hráz a stehy vždy nabydou a to je 16 let.
Jinak kdybych rodila normál, tak moc nechci do Karviné, ale raději Ostrava, jela bych se podívat na den otevřených dveří.
Michul, to jsi o 4 týdny pozadu jen, super. A neboj oni Ti taky přidají, mě už přidali 2 týdny, takže budem rodit spolu. Máš už nějaký termín předběžný?
Monali, co je to za výstavu, jela bych se taky podívat, nějak jsem zaspala 🙂 .

ili5
6. srp 2009

Holky na třetí straně?????

lajcikova
6. srp 2009

ne ja posouvam 😀 neni čas,nak nestiham už zase co?koczi teda ja mam zase odrozene 😀 😝 uplně sem měla křeče v břichu chuděrko.ale stalo to za to ne???ja myslim že určo. 😉

rencav
6. srp 2009

ahoj ili psala jsi mi že nemáme chodit do gyncentra. Mohla by jsi mi napsat kolik se platí ve fakultce ??? dík moc

ili5
6. srp 2009

renco, já platila v Ov 26 000 myslím, tak nějak a nyní ve fakultce to samé+ větší dávky injekcí, za které se neplatí jsem platila ICSi a to jsem měla hodně vajuch!!§ pak PK, AH, prostě vše co jde při IVf a platila jsem ne dopředu, ale až po všem šekem 14 000

ili5
6. srp 2009

jsme tady přeběhlice a 3 těhu a jedna po porodu měsíc. Vypadá to, že se ve FA dělají kluci 😀

michule
autor
7. srp 2009

Ahoj holky. Takže včera to tady muselo být opět živé, když jsem četla, že se neustále posouvalo ze třetí strany. No jo, když jsou ty dovolené, tak doufám, že od září to trochu ožije. Včera jsem měla chodící den a nebylo to vůbec patné. Dnes jdeme s kámoškou ( je ve 21 tt a čeká dvojky ) do obchodu, ona, že začne už kupovat věcičky a já budu nakukovat a tiše závidět. No a odpol zase kuknu.
Ili - jojo, jsme přesně o 4 týdny, no a já jsem zvědavá na ten příští pátek. Tam mi řekne MUDr kolik rybička měří a váží a taky přesnost TT. No a jestli posunou, tak jen dobře, pak tedy už ani já chápat nebudu, jak se to počítá. 😀 😀 😀
Lajci - vždycky to stojí za to, neboj, však to brzy zažiješ CHLUSTÁÁÁÁÁÁN bacilky...... 😀 😀 😀 😀
Rencav - poslechni ILI, má pravdu a jen doufám, že to s těma klukama nemyslí úplně vážně. 😀 😀 😀

lajcikova
7. srp 2009

holky tak sem si pročitala naši diskuzi od začatku i sem se tedy zasmamal,jak nam smil pslala že čeka trojky,pak ty potraty muj a lili,ani michulce to nevyšlo,jen koči jak nam napslal že je těhotna,sem si teda pěkně pobečela,všechno před rokem a dneska je to všechno uplně jinak,koczi mam maleho doma jen ja a lil sme zustaly jakesi prazdne ☹
michul když si to promitnu tak ja sme tě uplně zazdila že sme si tam psaly už před rokem 😀 nic tak sem zazpominala a ted kupředu 🙂

monali
7. srp 2009

ahojky 😉
Lajci, pročíst diskuzi od začátku to je teda výkon hodný obdivu 😀 Je fakt že na hodně věcí se už jakoby
zapoměla a prostě se jede dále.
Michul, užij si nákupy aspoň přes kámošku. A dík o info o Zorovi 😀 hned jak budu mít dovču zkouknu
aspoň 2 díly ať jsem v obraze a pak mě budeš postupně informovat. 😀
Ili, ta výstava, co jsme tu řešili se jmenuje BODIES, je v Brně a jsou to vlastně vystavené mrtvé živé těla, kosti,
vnitřnosti atd. A je to fakt zajímavé.

monali
7. srp 2009

kde jste všichni? 😉
dneska se v práci nic moc neděje tak tady nakukávám, a tady mrtvo 😠 Za chvíli už jdu naštěstí domů,
pak jenom 3dny a od čtvrtku mám taky dovču. Konečně!!!

Užijte si víkend. 🙂

lajcikova
7. srp 2009

holčičky moje změna palnu odjiždime už zitra,takže se jdu s vami rozloučit a popřat krasny tyden plny slunička,atd. 😵 bude my po vas smutno,ale tam se k netu nedostanu-sou tam 100let za opicema 😀 ale ten klid 🙂 vracime se ve čtvrtek tak ještě na vas kouknu.
ještě večer nakouknu jetsli něco noveho 🙂

monali
7. srp 2009

Lajci, tak si to hlavně užijte a starosti hoďte za hlavu 🙂

ili5
7. srp 2009

Lajci, hodně odpočívej a mysli pozitivně.
Taky jezdíme na Slováky na východ, tam ještě babky chodí v těch sukních na zem, počítače ta snad nemá nikdo. Koupili jsme jim satelit, tak to chodili sousedi ohlížet co to mají za talíř UFO. Ale je ta krásně, jezdím tam relaxovat, to ticho, žádné auta, hluk, nic. Jen lesy nádhera. Příští rok tam pojedu i s miminem.

lajcikova
7. srp 2009

ILI TAK NĚJAK TO TAM JE,SICE MAJI SATELIT I PC,ALE TEN INTERNET NEMAJI 😠 ALE CO VYDRŽET SE TO DA.ZITRA FRČIME ODPOLEDNE DO BRATISLAVY ZA DARINKOU,TAK SME ZVĚDAVA JAK SE MA.SNAD UŽ LIP.
POZDRAVUJTE MICHULKU,A EVKU,NO PROSTĚ VŠECHNY.

JO MONI NEBOJ BUDU RELAXOVAT,UŽ MAME PLNEJ KUFR A TO JEŠTĚ NENI VŠECHNO 😀 SEM ZVĚDAVA KAM TO JAKO DAME,A TO JEDEM JEN DVA V AUTĚ 😝 TAK KAMION ABY SME MĚLY.MAM PLNEJ BATOH JEN KOSMETIKY SE MI JAKO VUBEC NIKDO NESMAL.ALE KDYŽ JA TO VŠECHNO POTŘEBUJU 😅 NIC JDU ČUMĚT NA DĚDICTVI,TAK KDYBYCH TO UŽ ZITRA NESTIHLA NAPSAT ATK SE TEDY S VAMI LOUČIM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎

koczurka
7. srp 2009

Ahoj holky!!!

Lajci,tak si to moc pěkně užíjte a odreaguj se a odpočiň.Až přijedeš tak písni zážitky. 😉
Jinak vás všechny moc zdravím,jdu dočítat.

koczurka
7. srp 2009

Michul,tak jaké byly nákupy?Za chvilku taky začneš neboj,letí to jak blázen ten čas.
Monali,ty zase v práci?Ty jsi tam božatko taky pořád. 😨
Ili, já taky myslela že po epidurálu to nebude bolet 😀 .
Jinak my jsme teď s Honzíčkem sami doma,tatínek nám odjel na víkend s klukama.Tak jsem si vyžehlila,uklidila a vegetím u netu po dlouhé době. 😵

michule
autor
8. srp 2009

AHOJ všechny holky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Krásný slunečný den a lepší náladu než mám já ☹
Lajci - jen pro případ, že ještě nakoukneš. Krásnou dovolenou, ať už tam bydlíte třeba v zemljance 😀 😀 😀 , užij si to nejvíc, naber sílu a energii a nechej doma i mobil, když bez vymožeností tak pořádně 😀 😀 😀 . Šťastnou cestu tam i zpět a pak hned napiš jak bylo.
Moni - já jsem ti vlastně nic nenapsala, počkej až uvidíš ty změny ( v Zorovi ). Včera to bylo tak romantické, že jsem zase bečela. Tak ty jsi včera psala a tady nikdo. No já to znám velice dobře. V jiných doskuzích si holky píšou a hned odpovídají. My tady taky, ale odpovídáme si tak za 24 až 48 hod. Hlavně, že o sobě víme. 😀
Ili - tak s těmi počty - o den po mě byla na ET holka, co byla se mnou na punkci. Jsme spolu pořád v kontaktu. Včera mi psala, že už má prvotrimestrální screening za sebou a že je přesně 12 tt. Dle mého posledního UV bych dnes měla být 11 + 1 a ona o den méně. Posunuli ji termín na 20.2, tzn. že až příští pátek uvidí mou rybičku, tak budu už 13 tt???? No nevím, ale víš co, řekli ji, že to vypadá na kluka. Takže další pytlík. Jenže si myslím, že je na 100% přesnost ještě brzy. No uvidíme. Jak to vypadá doma????
Koczurko - tak malý má dnes 2 měsíce. Ježiš to je neskutečné. A na těch nových fotkách, to je fakt macík. Nevěřím vlastním očím. JInak nákupy dopadly tak, že si Market nekoupila nic pro miminka, ale utratila 5 000kč za velké trička, ryfle, kraťasy a podprsenky. Ne po jednom kuse, ale po kvantech to nosila do kabinky. Čučela jsem jak tele na nové vrata, já jsem maniak na nákupy, ale toto jsem viděla poprvé. Je pravda, že chudák už má asi 15 kg nahoře a nemá v čem chodit a to je bobek teprve konec 5 měsíce. Ale ty dvojčátka jdou fakt poznat na tom těle. Mě se směje, že vypadám spíše jak přežraná, ale byly jsme směšné kuličky. No a já jsem si koupila 3 trička, taky větší a při ceně těhotenských ryflí mě opět natáhlo. 😀 😀 😀 😀 Počkám, až to Markéta bude mít malé a to nebude dlouho trvat. 😀 😀 Tak užijte si víkend bez taťky.

ili5
8. srp 2009

Ahoj holčiny,
Kkoczi, toto letí, malý už je velký 🙂
Michul, ten screming se dělá jen do 13+6 tt, já jela 13+2 a tam mi zas zvýšil na 14+3, kže ať to stihneš!!A kam na něj jedeš, taky koOlomouce? J8 tern pytlík tam viděla, on si to mimi natočí jak chce v tom elkým UZ, je to paráda, ještě jsem to nikdy neviděla. roztažené nohy a z toho visí pytlík. Musel by to být zázrak aby to nebylo toto 😀
Asi se fakt klubou kluci, ale Ty to určo prolomíš a začne vlna holek, takže tebou začíná. Já jsem sama se psem, Niki odjela s babičkou na chatu na týden. Snad se nebudu v noci bát sama.
Musím do zubaře, ta plomba mi vypadla a mám tam džuznu jak studnu. Dlouho nevyddržela, co? Jo a kýve se mita 6 i 5 zub, doufám, že do porodu nebudu ščerbato. 😀 😀 😀
Díra veklká, ale i přes to jím dortu. Sousedka slaví narozky, tak mi kousek poslala, v zubu šmigo, ale láduju se dál, však to vyistím. Furt něco jím, takže jsem stále v koupelně a čistím ho, bude se leskout jak psovi kulky.

Monali, tak na tu výstavu bych jela se mrknout. Takové věci mě zajímají. Je to ae od ruky dost. Letos jsme nikde nebyli, ani hrad, zámek, nic. Na mě zanevřeli všichni. Aspoň, že můžu na koníka.

michule
autor
9. srp 2009

Ahoj holky. Tak neděle a pusto prázdno. Já vždy kolem poledne jedu k ségře, ta navaří a jedeme na Skalku na Ostravici, už 2 víkend. Jsem taky sama, mladý je o víkendech na brigádě a drahý....no to je jedno 😒
Ili - na ten screening jdu k nám do Vítkovické nemocnice v pátek 14.8. O OL jsem věděla, ale když mě má MUDr poslala do Vítkovic, že tam jsou lékaři, kteří mají akreditaci, tak je zbytečné jezdit tak daleko. Tady dělají úplně vše. Ulevilo se mi, mám to autem 10 minut a to je paráda. No a s tím pytlíkem, neříkám, že to nejde vidět, já si jen myslím, že to klidně mohla být pupeční šňůra a to miminko od te mé kamarádky má 5,53 mm, tak mi to moc neleze do hlavy jak to mohlo jít vidět, ale jak říkám, nehádám se 😀 😀 😀 😀 . Ta kámoška co jsem s ní byla na nákupy, tak ve 12tt byla v OL na screening a řekli ji, že má asi 2 holčičky. No a teď 21tt se vyklubal jeden kluk a to druhé miminko nejde zatím vidět pohlaví. No a tak to je 😀 😀 😀 😀 . I u mě se pomalu ozývají zuby, hlavně krčky. Musím co nejdříve zajít i s průkazkou, i když jsem byla přesně před měsícem, no jenže víme, že ty miminka si z nás vezmou to co potřebují a začínáme zubama 😀 😀 😀 😀 . Kolegyni v práci po porodu vypadly vlasy na čele a dodnes má borok kouty jako chlap. Takže naprosté krasavice. 😀 😵
No tak se loučím, večer po horách nakouknu a snad se brzy začne něco dít. 😀 😎

ili5
9. srp 2009

Ahoj, michul, to by bylo jen dobře, kdyby to byla pupeční šňůry 🙂 , ale mám před očima pytlík. Ze předu roztažené nohy, jak bys přebalovala mimi zřetelně jak hrom. Snad to bylo nějaké střevo, zázraky se dějí. Kdyby mě poslal do OV, tak bych raději taky jela tam, zbytečně tak dalekoa to mám jít ještě ve 20tt. Nevím.
Ten zub mě dost bolí. A včera na mě spadl robot. Jsem koupila kilo játry na ját. knd a brala z vrchu z linky robot, nechtěla lést na židsli, nudržela jsem ho a spadl mi na hlavu, z dřezu shodil hrnek s čajem, který mě polil a koberec,. Na hlavě mám bouli červenou jak by mě někdo trefil tenisákem. Krasavice inteligentní 😀
Mě už se nehty zpevnily, vlasy zhoustlyl naopak, jen ty zuby.... Koupila pastu porodentax, je hnusná že ráno nemůžu s ní umývat, bych cse poblila 😀

michule
autor
11. srp 2009

Ahoj holky. Posunuji nás ze 4 strany. No co už, my to tu s Ili asi nevytrhnem 😖 .
Ili - tak jsem si tě přečetla na jiné diskuzi a hlavně, že už máš zub zalepený.
Konečně prší, vzduch skvělý, ale zase nemůžu jít projít. No jo, věčně nespokojená.
A vzkaz pro Moni - dneska nám skončil Zoro a pěkně jsem to osmutnila. Takže jsi to nestihla a ve čtvrtek se nemáš ( ani já ) na co dívat. Doufám, že brzy začne něco nového!!!!

ili5
11. srp 2009

Ahooooj michul, já myslela, že jsi nemosná. Zítra máš poradnu, tak držím palečky. Vidíš mě naopak ubral nějaký den, takže se dostávám pomalu do normálu. Jen mě překvapila váha, fakt jsem myslela, že jsem přibrala nejmíň 5 kilo. Je to zajímavé.
Jak se cítíš jinak? Já dnes vařím fazolačku, už jsem snědla, a dusím kuřecí čtvrtky, šla koupit KND, ale ještě nevím jak ho dodělat, čí na paprice, nebo jen zerleninovou majdu, to příjde až to budu zahušťovat. 😀

larri
11. srp 2009

Ahoj holky,byla jsem na MOrave a mamka nema net,tak nevim co se u vas deje.Ja se byla dneska uschopnit a zitra do prace.

Vy jste taky koukaly na Zora? Ja to zrala,ale komu jsem to rekla,tak na mne koukal jako na blbce,takze jsem radci mlcela.
Mne se nejvic libil ten mlady cikan.

Jdu pomalu docitat vas.

evkaa25
11. srp 2009

Ahojky holčiny,tak se hlásím po dlouhé době.Jsem mněla po vás pěkný absták 😀
Minulé úterý ráno,jsem chtěla zapnout net a kouknout na Koníka/ostatně jako každé ráno 🙂 /no a internet mi nešel.Začlajsem se pídit proč a zjistila jsem,že jsme nemněli zaplaceno a oni nás pro to bez varování odpojili.To mně fakt naštvalo!! 😠 Platíme totiž většinou na celý rok dopředu,ale letos jsme nemněli v lednu tolik peněz,tak jsme si internet zaplatili jen na půl roku a samozřejmně jsme na to zapomněli. 😅 Ale myslím,že to se může stát každému a pěkně mně teda naštvalo,že jsme nedostali žádné upozornění a hned nás odpojili. 🙄
No ale už jsme to samozřejmně zaplatili a internet už zase máme.Nejradši bych teda přešla k někomu jinému,protože tam mně fakt naštvali a manža se s nima v telefonu zhádal. 😎 Ale tady u nás žádné jiné připojení neni.Jen nějaké UFO a to chceme zkusit.Prý to můžem vyzkoušet na 14 dní zdarma.Je to bezdrátové připojení.Ale platí se tam 600kč mněsíčně a tak drahý internet my nepotřebujem,ani nechcem.Ted platíme 300kč za mněsíc a to je rozdíl!
No takže pro to jsem tu tak dlouho nebyla.Na víkend jsme pak byli u rodiny v čechách.Bylo fajn,akorát jsem celý víkend kýchala.Bylo tam všude spoustu sena,tak nevím,jestli se u mně neprojevuje nějaká alergie,nebo senná rýma.Nikdy jsem na takové věci netrpěla,ale poslední dobou opravdu často kýchám a natékají mi oči.Je to děs,tak snad to není nic vážného.Když si tak hodně kýchnu úplně ve mně trne,aby to nějak neublížilo miminku.Jsou to přece jen otřesy.........
Michul,takže ty jdeš zítra do poradny,tak pak pisni co a jak nového.Já jdu na ko až příští středu.
Ili,doufám,že zub už moc nezlobí.Je to jedna z nejhorších bolestí,co?!
Koczi,četla jsem si průběh tvého porodu a mám z toho teda dost!Ale určitě to za to stálo.Honzík je čím dál krásnější. 🙂
Moni,chudáčku ty pořád v té práci.Ale už se to blíží,co?! 😉
Lajci už je na dovči,tak konečně trochu vypne.A Lili se má ted někdy myslím vracet.Jsem zvědavá,jak se jí líbilo. 😕
Larri,takže zítra nástup do práce?!Tak pak pisni,jaké jsou dojmy z prvního dne.Vůbec ti ale nezávidím 😒
No a Peti se to v lázních už taky pěkně krátí.Myslím,že nastupovala 19,7,tak to by mněla příští týden končit pobyt.Snad se pak ozve a poreferuje,jak bylo. 🙂
No nic holky,jdu ted s pejskem ven a večer zas juknu. 🙂

ili5
11. srp 2009

eavko, internet máš u koho, kabelovka? Já jj a platím měsíčně 444 za internet.
Venku je škaredě, ale dýchá se dobře. Jdu taky s pejskem, tak papa.

evkaa25
11. srp 2009

Ili já mám internet přes hlučín.net.dá se to u nich nastavit,že platíš 300,400 nebo 500kč.My máme ten nejmín výkonný.Stačí nám to a ten je za 300kč...