Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
7. lis 2009

tak nakonec jsem dělala obyč.bábovku 🙂 Se koukám na discopříběh-ty účesy a moda vůbec... 😀 Michul manža má 31.
Já jsem té kontrol.nenadala,ale názorně jsem jí ukázala,že ta činnost,co mě nutila dělat 8hodin(to jak jsem psala,že budeme mít kvůli toho přesčas,který mimochodem byl 😖 ,ale já nešla)tak že to nemělo smysl.Holky kdyby jste viděly ten ksicht co udělala! 😀 uznala to inženýýýýrka jedna.Bylo mi pravdu dobře 😎 Jsem si udělala romantiku-zapálila jsem si plno svíček.Manža šel do bazénu(mi se nechtělo),tak mám klid. 🙂

larri
7. lis 2009

Ahoj holky,
lili, u Apolinare se pri ET zavede,10 min.lezi a pa domu. 🙂

michule
autor
7. lis 2009

Teď jsem se vrátila z Kaufu, nakoupeno, utráceno a můžeme se do toho opět pustit jako termiti. Ještě jsem nalouskala ořechy do závinu a mám ruku jak po obrně. 😀 😀 😀 😀
Lili - to byla móda, co? Živě si to pamatuji, byla jsem zhruba ve stejném věku. A jak nám bylo hezky 😀 😀 😀 😀. Vy máte v baráčku bazén? To provokuješ jako z jakého důvodu??? 😀 😀 😀 😵 😉 Já mám vanu šedesátku, sotva se do ní narvu a závidět můžu tedy právem!!!! 😀
Lari - stav se častěji a povykládej jak pokračuješ a jak je v Praze??? No a já si taky mylsím, že je jedno jestli 4 hod nebo 10 minut. Myslím, že oni ví co dělají. Vím, že ve Fertimedu je to na celý den ( myslím, nevím!!!! )

lilienka
7. lis 2009

michul kaj bazén 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jel do Opavy se porachtat 😀 😀 😀 😀

michule
autor
7. lis 2009

Lili - aha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - tak to se ted směju jak ujetá. Ale bylo by to skvělé, no ni? 😀 😀 😀 😀

larri
7. lis 2009

Michul,ja bych sla hned zpatky do Opavy.Ale toho mojeho tam nedostanu a hlavne,co s praci.

Ja si ted chodim naddelavat nejake hodiny,at pak po ET muzu byt doma.Mam uz jenom 4,5 dne dovci,tak jeste nejaky ten den.
Koncem listopadu nych mela dostat mrchu a zacnu stimulovat.

Ja ted zase chodim na facebook.Zacali tam chodit kolegove z prace,tak jsem se musela zaregistrovat.Jsem tam bez fotky a oni mi ji tam dali na zed. 😠

lilienka
7. lis 2009

že váháš.Mít doma bazén...a nejlépe s protiproudem 🙂 Se koukám na novu.Měl být romantický večer,ale manža po loku vína lehl a už začíná spát 😀 jsem tu jen až se stáhne film(at víš že rom.večer netrávím u pc 🙂 -ale nejspíše to tak skončí)jsem se dnes koukala na stahovát a čoooověče-se mi to začíná líbit.Ti kluci jsou fakt ujetí 🙂

lajcikova
8. lis 2009

ahoj ženy 😀
sem teda neodolala a napišu
lari no že se jako ukažeš 😠 😀 vypada to že budeš mit vanočni dareček 🙂

evi klido se přidej toho 28.11,takže sme UŽ 3,vlastně 4 ještě koczi 🙂 no budu mezi vama fakt zařit.těhule ,mamina a ja slon 😝 ale mě to neva.

michul ta buchta byla fialova,protože sme davala do těsta marmeladu,ale spletla sme to a misto jahodove dala boruvkouvou 😝 🙄 takže sme měli fialovou buchtu.

nic jdu ještě poležet,a zase do prace 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😠

evkaa25
9. lis 2009

Ahojky 🙂
O víkendu jsem nějak nestíhala tady nakouknout.Pořád se něco dělo.
V sobotu jsme se byli podívat u nás na výlovu.Bylo to fajn.Potkala jsem tam známé,co jsem je dlouho neviděla. 🙂 Akorát počasí bylo dosti sychravé,tak nešlo tam moc dlouho vydržet.
No a večer jsem byla s kámoškama na dámské jízdě,což bylo taky super.Ony pily a já jedla. 😅 Jsem si dala obrovskou pizzu a byla jsem spokojená. 😀 😀 😀
No a neděli jsme strávili v poklidu s miláčkem.Hrozně rychle ten víkend zase utekl.
Ted už jsem vyprala dvě pračky prádla a samozřejmně skoukla Moonka. 😀
Lili a jak u vás?Slavili jste myslím manžovy narozky,že?!?
Lajci ta buchta musela vypadat fakt zajímavě,ale hlavně že byla chutově dobrá,což určitě byla!!!
At ti to v práci rychle uteče......
Larri,tak to budu držet v listopadu palečky.A ozvi se jak to probíhá. 🙂 Jak dlouho už jsi v Praze??
Michul,jak jsi se mněla ty o víkendu?Koukala jsem se ti zase do alba a vidím,že už máš pro rybičku pokojík témněř vybavený.Postýlka,pod ní vanička,přebalovák........To máš super.Já postýlku dostanu až těsně před porodem od ségry a na nákupy takových těch drobností/lahvičky,dodlíky,odsávačka hlenů atd./se chci jet podívat s manžou do pl.Ale manža nějak pořád nemá čas.Využívají toho,že ještě nesněží a můžou pracovat.Já jim to tedy jako vůbec nezávidím v té zimně celý den venku.Fůůůůůůůůj........
Jo a novinka je,že včera si manža povídal se svištíkem v bříšku a ono pak začlo pěkně kopat.Tak manža přiložil ruku a poprvé ucítil,jak miminko kope!! 🙂 🙂 🙂

evkaa25
9. lis 2009

Michul,zeptám se ještě jako úplný blbec.Kde najdu rozepsané to který týden znamená který mněsíc.Já jsem to nějak v tom tvém albu nenašla.Je tam nějaká tabulka,nebo tak???

michule
autor
9. lis 2009

Ahoj holky. Tak já byla na obědě a za chvilku běžím k MUDr. obvodní. Takže ještě před jsem koukla, napsáno je tu pár řádku ( že Evi 😀 😀 😀 😀 ) tak rychle napíšu. Včera jsem taky celý den ležela a pletla, jenže mi z těch jehlic natíkají prsty, takže pomalu. 😉
Lari - no jo, ale zase pokud máte v Praze práci, tak není čeho litovat. Každopádně ti i já budu moc držet palečky na listopad a ať to má šťastný konec 😉 s mimiskem v náručí. 😵
Lajci - já jsem vůl. No to mě vůbec nenapadlo, že z borůvek fialová buchta. To je jasné. Já jsem si myslela, že jsi tam mrskla potravinové barvivo. Ale pak jsem si říkala, proč? No a asi proto, že mají rádi barevné jídla, né????!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Lili - když to s tím bazénem tak vyznělo. Já jsem myslela, že si šel zaplavat, tobě se nechtělo, tak jsi zůstla při svíčkách. No jo, jaká rozežranost - říkám si. Ale pak zjišťuji, že i ti moji dva blázni pořád chodí plavat a já si raději hovím doma. Fakt mi to těhotenství zasáhlo část mozku ( nebo celý ??? ). 😀 😀 😀 😀
Evi - já mám fakt vše. Teď tu byla na skok mamča a říká mi, že začátkem prosince už budeme spolu dávat dohromady ten rybiččin hadřinec. Vyperu to a ona mi příjde pomoct žehlit. Takže fakt budu mít vše, pak hodím fotky do alba, krásně uložené a uklízené komodky. No a nezdá se mi, že se ptáš jak blbec, to já se ptám daleko hůř, takže buď v naprostém klidu. Nevím z jakého důvodu se ten můj kalendář nezobrazí hned, ale až tehdy, když na něj klikneš. Mladý mi to tam uložil takhle. Ale pokud se ptáš kde ho najdeš, tak já jsem si ho okopírovala od holek z koníku. Když mi pošleš mejlík do IP, tak ti ho pošlu a ty můžeš mít dokonalý přehled o týdnech. Nevím tedy, jestli si se ptala na toto, takže pokud jsem tě nepochopila, tak je to tím tlakem na mozek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Já s těma kopancema už mám někdy fakt dost. Ona kope jako šílenec malý ďáblovský. Pořád. Jen chvilinku během dne mám klid, ale když spustí do měchýře, nebo se začne točit tak nechápu. Kde jako bere pořád tu energii, a už teď??? 😀 😀 😀 No jo, ale nebudu se rouhat, jen ať kope, ale je to desetibojařka a hotovo. 😅 Jinak odpol hodím do alba fotku mě a kamarádky, která čeká dvojčátka a dnes jsme se měřily navzvájem a dopadlo to takhle. Jsme přesně o 10 týdnu, navíc já jednoho prďolku, ona dva. Tak se pak koukni!!!! Jsou povedené a strašně jsme se u toho pak bavily. Jaký je to neuvěřitelný rozdíl. 😀
Tak já utíkám a pak kouknu. Zatím.......papa 😎

evkaa25
9. lis 2009

Michul,pochopila jsi mně správně.Mail už máš v IP a já předem děkuji. 🙂
Tak ty doma po nedělích pleteš,jo?!To je super.Já na pletení nějak nemám bunky a většinou tedy ani nervy,takže radši nepletu. 😀
Proč jdeš dneska k obvodačce?Já si mám k obvodačce taky zajít pro razítko do těhu průkajdy,aby potvrdila,že jem úplně v pořádku.Ale mně se tam ted v tom chřipkovém období absolutně nechce.Už tak bojuju pořád s rýmou.A tam ti nemocní lidi...... 😝 😒
To je fajn,že ti mamka pomůže s žehlením.Bude toho myslím hodně. 🙂 Já oblečky taky nakonec ještě protřídím a vyperu najednou.To ale až někdy po vánocích. 🙂
Michul,tobě se to tedy pěkně krátí.Je to šílené.Po vánocích to sletí raz dva a v únoru budeš rodit. 😀 😀 😀

michule
autor
9. lis 2009

Evi - tak už to máš posláno. 😀 No já mám nemocenskou od obvodní, takže musím za ní co 14 dní na návštěvu. Vždy jsem objednána a tudíž se s nemocnýma ani nesetkávám. Vždy chodím až odpoledne. Navíc už jen měsíc nemocenskou, pak musím vybrat v prosinci dovolenou, mám asi 18 dní a v lednu na mateřskou. Mám to složitější, jelikož MUDr na gyndě měla tehdy dovolenou a tak jsem šla k obvodní a ta mi řekla, že mi to napíše a v průběhu mě pak odešle zpět na gyndu, jenže už se tak nestalo a drží si mě u sebe. Ale to je jedno, aspoň jsem tlakově hlídaná i u ní a teď mi bude dělat i EKG, takže tak. No a zítra jdu zase na hematologii, tak doufám, že krev bude v poho a já si zbytek těhotenství užiju i nadále bez injekcí. Asi mi zase dá jen železo, ale to je normální. Evi - letí to u všech. Vždyť ty jsi nedávno byla v Egyptě a dovezla sis druhou čárku a dnes už 21tt. To je masakr. Každopádně pak přeletí leden a už nebude čas, nálada a ani pomyšlení vymýšlet, takže pomalu v průběhu prosince je to asi fakt rozumné dělat. Ty hned po mě, v lednu nejlépe, takže žádné otáleníííí 😀 😀 😀 😀 😀 . Já pletu všechno a pořád ( páte přes deváte 😀 😀 😀 ), ale záda, ruky - ouvej ouvej. Teď mě jen kamarádka poprosila o upletení šály a tak to je rychlovka a já ji to chci do čtvrtku doplést. Na malou mi plete mamka, je to její koníček, takže já rybičce maximálně ponožečky 😉 . ( Jen co dojde mladý, hodí mi fota do alba!!!! - se pobavíš!!! 😀 😀 😀 )

evkaa25
9. lis 2009

Michul,tak ty to máš s tou nemocenskou takové složité,jo?!Já jsem byla u obvodačky jen prvních 14dní a pak hned si mně převzala gyndařka.Ale ono je to vlastně jedno.Hlavně že máš nemocenskou. 🙂
Zítra budu držet palečky,aby na hematologii bylo vše ok.
Jo dík za ten kalendář.Tak ted už přesně vím,jak se to počítá. 🙂
Jo Michul,budu se těšit na nové příspěvky v albíčku.
Já jsem si chtěla to album založit v pátek.Založit jsem ho založila,ale neumím do něj vložit fotky.Mám je nějaké velké a neumím je zmenšit.Tak jsem to nakonec zase vzdala a budu holt muset počkat,až zas někdy dojede synovec a pomůže mi s tím.
No takže tak.Zatím pa pa..................

michule
autor
10. lis 2009

Ahoj holky. No to je teda docházka!!!!! 😖 😝 Práce nepráce - píšu, ne!!!!! 😀 😀 😀 ( No tak už jsem vás pozlobila a teď vás jdu pozdravit - Ahojte 😉 ).
Evi - je to tam. Děkuji za palce, za chvilku vyrážím, tak snad budeme obě OK. Hned pak napíšu. Večer mě čekají třídní schůzky, přivalím se tam s tím pupkem a zase budu řešit. Mě totiž nenechá nic v klidu, takže hlavně se držet a nebýt příliž upřímná. No a s těma fotkama to máš pravdu. Já se na to ptala tehdy Koczurky, jak se to zmenšuje, protože oni jsou fakt moc velké. Jenže nakonec mi to mladý ukázal ( já to nepochopila a tak to dodnes dělá on!!!! ). Hned až příjde tvůj synovec ať ti to ukáže, ono to ve finále fakt není složité. A já se chci taky dívat na nějaké fotky 😀 !!!! A nebo ti to podrobně můžu ( mladý asi ) popsat v mejlíku. No a teď se už loučím. Po ,, hemošce ,, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kuknu, doufám, že bude na co!!!!!!
Zdravím pracanty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lajcikova
10. lis 2009

ahoj
dneska sem uplne v pi....u segry u nich v dědině maji takovou rodinu a ten chlap trpi nějakou nemoci nevym jestli je to schyzofronie nebo aishamer,ale to je fuk finale je že si vzaly asi před dvouma měsicu do baraku takoveho bezdomovce a on ho včera zabil ☹ ještě ted se klepu,už sme byla 2krat vrhat.to je síííla 😒 takže ho prej konečně zavřou do ustavu ale bezdak je mrtvej.a ta jeho žena chodila pořad za doktorem at ho odvezou,a on ji vždycky řekl že je to dobre...no a tak to dopadlo.

tak snad sme vas nevyděsila ale je mi fakt bludno...........nic jdu něco dělat

evkaa25
10. lis 2009

Ahojky,ahojky 🙂
Tak koukám,že si tu pomalu s Michulí píšem samy.Holky kde jste kdo??? 😕 😵
Micul,tak pak pisni jak jsi dopadla.A na těch zchůzkách se moc nenervuj.Ono někdy je asi fakt lepší nebýt moc upřímná a držet h..u a krok.Ale mně to někdy taky nejde.Hlavně né v práci. 🙂
S těma fotkama radši počkám na toho synovce,jelikož už mi někdo radil,jak to mám udělat/nějak přes malování a osekat nebo co 😕 /ale já jsem to stejně nepochopila. 😅 😅
No jdu ted žehlit a pak zase nakouknu.
😉

michule
autor
10. lis 2009

Ahoj holky. Tak jsem zpět. U hematoložky jsem čekala 2 hod. kroutila jsem se tam jak had, už jsem nemohla usedět, ale zprávy staly za to. Vše v normě, injekce píchat nemusím, kontrola za 8 týdnu, chybí mi opět jen železo a vitamíny ( rybička mi prostě bere vše ) a vyfasovala jsem stahovací punčochy, které si mám ráno oblíknout a večer sundat, ale než si je navlíknu, tak budu spocená jak po spinningu, je to fuška. No vím to proto, že jsem musela v lékarně do kabinky a tam jsem si je musela vyzkoušet a než jsem je na sebe dostala, tak jsem nemohla dýchat a tak mi magistra pomohla je zase sundat, no co vám budu vyprávět!!!!! 😀 😀 😀 😀
Lajci - ty jsi boroku jak ,, černá kronika ,, ovšem to co se děje kolem nás a teď zvlášť kolem tebe je pěkně na palici. To je fakt brutální. Dneska máš volno? 😉
Evi - jojo, přesně tak mi to mladý vysvětluje, ale nechápu ho. Takže si počkej na odbornou pomoc a pak albumuj. Taky musím žehlit, ale teď asi hodím ouško a pak se uvidíííí 😀 😀 😀 😀 😀 . Když to je pořád dokola. Praní, žehlení. Mám radost, když je to hotovo a pár dnů nato, zase to samé. No jo, co by jsme chtěly, jsme doma tak si nestěžujme. 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
10. lis 2009

Lajci,to je teda děsný příběh. 😖 Bezdomovec byl beztak rád,že má střechu nad hlavou,jak si ho k sobě vzali a on ho po dvou mněsících zabije. 😖 Je to smutné.No tak snad už toho nemocného člověka zavřou někde,kde to je pro něj vhodné.Jestli má teda schyzofrenii,tak třeba ani neví,co udělal................. 😖 😖 😖
Michul,gratulka k tomu,že ti testy dopadly dobře. 🙂 Ty nějak otékáš,nebo tak?Že ti daly ty punčocháče?
Holky hrozně dlouho tu nebyla Monali.Přestala psát tak nějak ze dne na den.Nevíte o ní někdo něco?
Petista psala,že si dává od koníka pauzu,což chápu,ale Monali tu chodila docela pravidelně a už nepíše.
Taky by mně zajímalo,jak pokračuje Mimco,tak snad někdy pisne.
A taky Gabka slibovala,že bude víc psát.
Jo a Lili,jak to vydíš ty na sraz???Ztím účast přislíbily:Michul
Lajci
Evka
Koczurka

evkaa25
10. lis 2009

sraz 28.11.
účast přislíbily:
Michul
Lajci
Evka
Koczurka

lilienka
10. lis 2009

evi já nepříjdu-ten den máme večírek z práce

evkaa25
10. lis 2009

Lili tak to je fakt škoda. ☹

evkaa25
11. lis 2009

Hoj všichni. 🙂
Tak koukám,žeto "tady žije". 😀 😀 😀 😀 😀
Já jsem byla ted s tchánem a tchyní v Opavě u doktora a pak jsme zašli do Globusu na oběd a něco málo nakoupit.Připadalo mi,že nic nemám a 500kč v pr....i. 😕 Ale neodolala jsem bílým ponoštičkám s krémovýma tlapkama a hlavou psíka.Stály sice 34,90kč,ale fakt parádní.Hrozně miloučké.No a taky jsem svištíkovi koupila jeho první dudlík.Oranžovobílý od značky NUK.Ještě jsem se dívala na lahve,ale nevím,kolik stojí v jiném obchodě,tak to budu muset ještě omrknout a teprve až pak nakupovat. 😵
Lajci,jak je?Doufám,že už líp a že moc nemyslíš na toho souseda.
Lili,tak vy máte 28.11 sraz z práce,že?!?A jdou i kontrolorky. 😝 😕 ??
Michul,tak co ty punčochy?Už si na ně zvykáš??
A samozřejmně všechnyostatní holčiny moc pozdravuju..............

michule
autor
11. lis 2009

Ahoj holky. No já dnes celý den cestuji a už toho mám ( pro dnešek 😀 😀 )dost. Takže jdu rychle pozdravit, vlastně jen Evču 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Pracanty taky, ale ti tu nejsou!!!!!!
Lili - škoda, že nebudeš moci. Já tě snad nikdy nepoznám!!!!!! ☹
Evi - ty punčošky jsou fakt moc pěkné. Normálně se dají nosit pod sukni. Takže to asi ,, prubnu ,, zítra k šatovce. Jenže jsou to samodržičky a asi by mi fouklo pod sukýnku 😀 😀 😀 😀 😵 S tím nákupem to znám. Já to mám vždy když jsem v obchodě a šílím u pasu. Jednu igelitku a peněženka prázdná. 😀 Jéééé - tak už máš cumlíka, to je fajnééééé. Taky mám NUKy, jsou prý nejlepší. Jo a Evi, ty lahvičky já mám z umělé hmoty a mám je taky z Globusu a zrovna tam jsou nejlevnější. 1 malou a 1 velkou - jak jinak než růžové a všude jinde byli o něco málo dražší. Takže by jsi chybu neudělala, ale taky jsem si hodně obchodu prošla než jsem začala nakupovat. Na srazík se těším.
Všem krásný večer, jdu kuknout na Přešlapy a zítra písnu.

evkaa25
12. lis 2009

Ahojky 🙂
Tak koukám,že si tu dneska asi zase budu psát sama,ale nevy. 🙂
Byla jsem hned od rána u kámošky na návštěvě a už jsem doma a chystám se koukat na Moonka a pak udělat nějaký rychlý oběd.Už mi teda docházejí nápady,co mám pořád vařit.Tak to vidím na zapečené brambory a kašlu na to. 😉
Michul a na co máš ty punčocháče?Natékají ti nohy?Nebo tak?
Tak říkáš,že jsem mohla ty lahvičky koupit,jo?!Tak já příště rozhodně koupim.Líbily se mi oranžová větší a modrá menší.Ty to budeš mít fajn,že budeš mít vše v jedné barvě.Ale já myslím,že u takových věcí nebude vadit ani modrá,i kdyby to byla holčička. 🙂 Nejvíc se mi líbí oranžové věcičky z těch takových neutrálních.A těch je naštěstí taky dost. 😉
Koukala jsem ti do alby a ty fotky s kámoškou nemají chyby!!!! 😀 😀 😀 To jsou bříška.
Jo a ještě jedna nepříjemná novinka.Začínají se mi dělat strie na spodku prsou.Ano už ted!!! ☹ Mám už prsa větší skoro o dvě čísla.Vůbec nevím,jak budu vypadat před porodem a až se mi prsa nalijou mlíkem...........
A to poctivě mažu a mažu.Asi holt kdo na to trpí,tak ho to nemine a může mazat jak chce..... ☹ 😠

dajamal
12. lis 2009

Zdravím po dlouhé době a moc prosím o odpověď na otázku, zda ve fn dělají ultrazvuky 2 DC i u víkendu příp. o svátku, jak to vyjde na úterý?
Čekám rudou kamarádku každým dnem a teď je víkend a svátek, tak jsem zvědavá, jak to vyjde. Už bych tak rááááda začala konečně stimulovat 🙂
Díky za odpověď.

michule
autor
12. lis 2009

Ahoj holky a všem krásný podvečer. 😉
Dajo - ano, dělají je tam dokonce po domluvě i o svátcích. I mě vyšel několikkrát ultrazvuk na víkend a nebyl problém, naopak tam bylo jen pár lidí. Hodně štěstí a pokud začneš se stimulkou, tak pod stromeček ti moc přeji //. 😀 😀 😀
Evi - takže my tu nakonec fakt zůstaly samotné. Lili i Lajci asi makají jak o dušu!!!!! Já jsem dnes byla za holkama v práci, zjistit kolik mám dovolené a kdy ukončit tu nemocenskou a zda nastoupit 8 nebo 6 týdnu před termínem na mateřskou. Takže jsem si to hezky vyřídila. Pak jsem navštívila ségru a teď už mám i vyžehleno.
Neutrální věcičky i různé kravinky vůbec nevadí. To já jsem magor a asi jsem moc poslouchala písničku od Czákové - .......jen růžová to může být ........ 😀 😀 😀 😀 😀 Ale v podstatě je jedno jestli budeme mít modrou nebo zelenou lahvičku. Mě ano, ale když je ta možnost 😀 😀 😀 . S obědama mi to ani neříkej. To je na palici, pořád vymýšlet, mě z hlavy kouří. No a ty punčochy mám mít jen preventivně, nenatékají mi nohy - zatím. Jen jsem se ji zmínila, že mám křeče v lýtku ( beru magnezium ) a ona říkala, že to dáme jen pro případ. Každopádně vím, že s něma budu rodit. Ale jak říkám, to je tak malý problém, že s tím udělám ještě parádu 😀 . Jo a jedna snad pro tebe uspokojující zpráva - mě u mladého prsa poprasklay tak moc, že to až bolelo. Jen prsa a to nešetřím na olejích a ani na krémech, je to dané a nic neuděláme. Bříško zatím nic? Já si ho kontroluju a mažu a všechno mám mastné a drahý, když ho poprosím, tak musí kleknout a dívat se z dola na břuško, jestli je všechno v pořádku. Chtěla bych mít aspoň něco beze skvrny 😀 😀 😀 😀 - to víš, všude jizvy a strie. Hlavně, že budeme mít miminka zdravé, no ne?????????

lajcikova
12. lis 2009

achooooooooooj
ja makala jak bulhar ale mam konečně volno.jinka sme už v pohodě,bylo to i v novinach lidi to samo nafoukly že měl sekyru v zadech atakove keci 🙄 jo a bracha jak boural minuly tyden tak tam jel prej 140km/hod, brali jim krev na THC a měli to pozitivni 😠 kreten,mati ta zas ječela že mohl někoho zabit atd.no děs.sme zvědava co z toho bude mit,aspon tu hlavu si měl rozbit třebaq by se mu rozsvitilo--no ale nejspiš ne.ten co jel s nima tak ma od kolena dolu v noze šruby a co ja vim co ☹ mrzak do konce života,nějake divne obdobi.......... 😔

jinak hlasim že sme dostala po sto letech ms bez injekce teda pokud se to da nazvat ms,jen takovy ružovy vytok,stači mi jen intimka -to teda fakt nevim co je????????????? 😒 a přišlo to už 24DC,asi brzo ne?????????no necham to konovi ma větši hlavu,tak zatim páááááá jdu na ordinaci 🙂

dajamal
12. lis 2009

Michule, děkuji za odpověd. A mám tam den předem zavolat nebo se můžu objevit rovnou ve futrech? A ještě mi prosím připomeňte, pojedu od Ostravy, sjíždí se z dálnice na Olomouc Centrum nebo to bylo jinak? Už si to nepamatuju. Díky.

lajcikova
13. lis 2009

no ahoj,teda jako to je dochazka 😠 že tu nejsme my pracujici no budiž ale těhule?????????????????a takhle to flakat?! 😠 😝
mam konečně volno tak sem myslela že pokecam no tak možna s tou bednou 😀 zitra jedm do cinestaru na BOBULE2,tak sme zvědava jdem asi postoletech do kina 😖 ale aspon no..........
tak zase nakouknu zatim čauky