• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

12. října 2014 
Po utrogestanu se má chvilku ležet že?Sice to tam nepíšou ale já ležím s noťasem na břiše.
14. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte holky měla jsem jich tolik a mám z nich jen 6.
14. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dobrá tedy. Už jsem chytřejší. Já zkusím smlouvat :grinning: :grinning: :grinning: . Důležité teď je, ať to všechno dobře dopadne. Tak budeš těhulka o pár dnů dříve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
14. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To máš skvělé, že máš ten ,, noťás ,, já budu doma o n ěj taky bojovat. Jen pěkně lež. A nezoufej. Já poprvé měla 15 a oplodnilo se taky 6. Podruhé jsem měla 25 a oplodnilo se 13. Teď jen ať se dobře rozmrazí a přežijou to. Nezáleží na počtu, ale na kvalitě. :grinning: :sunglasses:
14. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak,hlavně ať se jim u mně líbí.O co chceš smlouvat?
14. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aťmi tam dají hodně emroušku!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to nevím jestly uspěješ.Ale u ketu je to možná jinak. :wink:
14. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to mi ještě řekla jak jsem se ptala jestly mi budou dávat dvě tak mi řekla že mi můžou zkusit udělat prodlouženou kultivaci a že mi dají jen jedno.Tak to jsem hned řekla že nee.
14. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že je prodloužená kultivace moc dobrá věc,ale jedno je málo.
14. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bára tak jsem tě koczuku koněčně našla . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ahoj Baruš!!! :grinning:
14. zář 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je kolegyně co jsme spolu byly na punkci...
14. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi dobrá že jsi mně našla... :sunglasses:
14. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvilkou jsem ti poslala meilíka...
14. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdem spolu i na transfér... :grinning:
14. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to mám na 8 ale mám strach zustalu jich hodně málo a taky jen pře icsi
14. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky :sunglasses: . To je skvělé. :grinning: Vítám tě Baro - tak a jak to vypadá s tebou??
Koczurko - asi ne, i u KETu to bude stejné, dělám si legrácky. Nesmím být sobec a musím jím v tom dusíku nějaké sourozence nechat. :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zůstali mi 3 z 13 a ztoho je jedno pomalejší takže mám jen na jeden pokus :rolling_eyes:
14. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michul,to je fakt.Pak by jim mohlo být smutno.
Barun,buďme vděčné fakt že vůbec něco máme. :wink: Jak jsem mluvila s embrioložkou tak zrovna někdo volal a ptal se jak to vypadá a jen řekla že nemá dobré zprávy že se neoplodnilo ani jedno.Což musí být hrozné.Ale prý se to stává často.
14. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barun takže hlavu vzhůru,to se povede uvidíš.Víš že jsem byla pozitivní i před punkcí tak budem dál. :wink: :grinning:
14. zář 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Helča se ti neozvala?Mně teda vůbec... :unamused:
14. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michul,děláš nakonec to rizoto?Já užho mám hotové. :grinning:
14. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY,
tady je receptík na výbornou buchtu:
3 hrnky pol.mouky,1 hrnek cukr,1 prášek do pečiva(to vše smíchat dohromady).
Náplň:3 tvarohy(v kelímku),3 vejce,1 hrnek cukr,půl litru mléka,můžete přidat citr.kůru a rozinky.(to vše ušlehat).
Na dobře vymazaný plech vysypeme 2 hrnky směsi(je to divné ale to těsto je vlastně sypká směs tak se nelekněte.Já jsem se poprvé divila).Na tu směs rozetřeme tu tvarohovou náplň a na tu směs vysypeme zbytek sypké směsy.Na to nakrájíme čtrvrt až půl čerstvého másla(na tenké plátky).
Pečeme v mírné troubě asi 30min.
Je fakt výborná. :wink: :grinning:
14. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koczurko - jasně, že dělám a teď jsem dala do truby hrnkovou buchtu. Recept si hned opíšu, stejně bych ji nemohla dělat, jelikož nemám tvaroh, ale příští víkend je v troubě :grinning: :grinning: . Kromě rozinek, ty přímo nesnáším, ale jinak vypadá skvělé, to bude mlska, mňam. :grinning: :grinning: Tak moc děkujeme. Já od rána něco vymýšlím. Už jsem předělala šatník i botník. Doufám, že ještě příjdou třicítky a já se půjdu oběsit :grinning: :grinning: :grinning: .
14. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak třicítky určitě nepříjdou to určitě ne.Tak ať buchtičku nespálíš,kuchťo. :grinning: :grinning: Já si jdu dát hlavu do kupy a taky trochu pouklízet.Když už budu od zítřka ležet.Zatím pa a určo ještě dneska tady budu.
14. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně jdi. Pak už neuděláš nic. Tak pa a taky kouknu k večeru.
Všem dobrou chuť k obědu. :grinning: :sunglasses:
14. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne děvčata.Venku kosa čím dál víc,co?Je mi divné,že ty Koczurko bereš ten utrogestan bereš už ted a mi ho dali až po ICSI.Ta buchta vypadá lákavě :slight_smile:
14. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se chci zeptat,myslíte,že mi uškodí trocha kávy? Piju ted Caro,ale na kávu to nemá :slight_smile:
14. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lili,trocha kávy ti určitě neuškodí. :wink: Káva se nedá nahradit ničím že? :grinning: Já vlastně utrogestan začla brát až dnes ráno,takže den před embriotransferem.
14. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně at je co platný,co?Budu na tebe myslet,at se všechno podaří. :slight_smile:
14. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek