Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Začnou mi po vyškubnutí zase růst vlasy?

peppapig
24. črc 2010

Ahoj holky, mam otazecku. Nestastnou nahodou jsem si dneska vyskubla vetsi chomac vlasu. Tak nejak nad ofinou, presne v pesince. Nejen, ze to boli, ale mam tam ted viditelnou plesinu trojuhelnikoveho tvaru a at delam co delam, nejde to zamaskovat. Mozna se to bude zdat jako blbina, ale je mi z toho na nic 😢

Jaka je sance, ze me vlasy v tom miste zacnou zase rust? Stalo se vam to nekdy? Podotykam, ze muj problem nema nic spolecneho s padanim vlasu po porodu apod.

kaleilah
24. črc 2010

Řekla bych že jo, měla jsem kdysi období, že jsem si v týlu namotávala vlasy na prst amotala tak dlouho, až se vyškubli ty pramínky. A pakto zašlo tak daleko, že jsem tam měla malý cedéčko, na týle 😝 😝 Je to už několik let, tak nevim kdy, ale vlasy dorostly, obočítaky dorůstá, tak myslim že by to mělo být i u tebe v poho

Přeju rychlej růst, máš to teda v pěkně blbým viditelným místě 😅 😖

anatanka
29. črc 2010

Myslim, ze by mely. Jeden cas jsem mela takove nervy, ze mi vypadaly vlasy a mela jsem misty nekolikacentimetrove lysiny, ale dorostlo to bez problemu.

crca
29. črc 2010

No já si spíš myslím,že záleží na tom,kolik se ti jich vytrhlo s kořínkem 😅

dadous
29. črc 2010

i když si vyškubneš vlasy s kořínkem tak ti dorostou, zaleží jestli si neporušila to lužko, ale to určitě ne takže vyrž oni narostou 😵

Sem začni psát odpověď...

Odešli