• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zadržování vody v těle před MS. Dá se tomu odpomoct?

1. května 2012 
Ahoj holky, predem se omlouvam, pokud to tady uz bylo ...... ale potrebuju rady!! Mam pocit, ze zadrzuju vodu. Pri brani HA jsem byla v poho, ted zadrzuju. Nicmene je to asi v zavislosti na MS. Cetla jsem ze je to normalni, ale me to tak neprijde. Do ovulace v pohode, pak zacnu a nejhorsi je to tyden pred :confounded: To se pomalu nevejdu do kalhot. Da se tomu nejka odpomoct? Neznate nejake recepty? Je mi to dost neprijemne, ale nevim co se s tim da delat :cry:
21. bře 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca Ahojky.Tak recept bych také potřebovala.Mě to hlavně trápí až když příjde,nebo den předem.A pak to stojí za to.Připadám si jak balón :slight_smile:
21. bře 2012 v 17:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@masel hmmm, me fakt 12-10 dni predem :confounded:
21. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masel
@medi_ivca Ahoj holky me to take trapi ale ja jeste beru HA prave chci vysadit jestli to bude bez ni lepsi nebo nee
21. bře 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca hele ja taky kdysi mivala pocit ze zadrzuju vodu pred MS... jo jinak ty vitaminy jsou http://www.lekarna.cz/orissa-pupalkovy-olej-s-vitaminem-e-cps-90/
21. bře 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smisek2011 zkus, myslim, ze vysazen HA pomuze :wink:

@mitote Gabi diky za typ!!! Vyzkousim :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
22. bře 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zadržování vody je normální,ale asi ne tak dlouho.Co se poradit s gynekologem?.Já taky hodně nateču a to jak před MS,tak před ovolucí.
22. bře 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca dnes posledni ha tak pak pisnu jestli to je lepsi bez ni
22. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, na zadržování vody je nejlepší kopřivový čaj... Ta krásně odvodňuje, takže než začneš tělo ládovat dalšíma umělýma látkama, tak zkus bylinky:slight_smile: Já zrovna nejsem bába bylinkářka, taky se směju názorům, že bylinky jsou na všechno. Ale s tou kopřivou mám fakt dobrý zkušenosti, měla jsem minulé dva měsíce to samé a tenhle jsem pila týden před MS ten čaj z nich a paráda:slight_smile:
22. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajovaevicka Ahojky.Já mám hrozně ráda bylinkové čaje.Zrovna tam mám kopřivu nasušenou,tak budu pít i jí. :grinning:
Jelikož se snažím otěhotnět,tak piju kontryhel a kotvičník. Díky za radu.
22. bře 2012 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek2011 Když vysadíš HA tak ti prospěje nejen vtom,že se ti nebude zadržovat tolik voda,ale i z vícé věcí. Kdybych mohla vrátit čas,tak nikdy žádnou HA neberu.
22. bře 2012 ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Mám rovnaký problém a ani čaje, ani vitamíny, pitný režim či tabletky na odvodnenie mi nepomáhali. Začala som teda chodiť na lymfodrenáž a od vtedy žiadna voda navyše
22. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masel souhlasim s tebou....my zenske se mame chranit kde jakym svinstvem a co chlapi??Proc oni se necpou hormonama?Pak ze zenske nejsou zodpovedne ze?
22. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smisek2011 Ženský jsou vtomo směre směre zodpovědnější a lepší než chlapy. A stejně dopadneme vždy hůř,neboť co se týče tý HA co je to za svinstvo. A my vše tohle podstupujeme.
22. bře 2012 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite zkus bylinky!
22. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkamarketa Tobě zabíraj bylinky?
22. bře 2012 ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masel no jasne!furt chodim curat :sweat_smile:
22. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já vodu nabírám ať beru HA nebo neberu :wink: teď zkouším bylinkové produkty od OKG na vlastní těle a minulý měsíc to bylo výrazně lepší. uvidíme co příští týden :wink: vaření čajů v poklusu za dětma nestíhám, tak si jen nakapu kapičky a piju vodu :wink: všechny výše zmíněné byliny by měly pomoci. a pupálkový olej taky a vitamín E....taky na odvodnění pomáhá namočit večer do studené vody pár hrozinek a přes celý den to usrkávat. Jsou na to akupunkturní a akupresurní body...aromaterapie -Hadek na to má speciální olejíčky....
http://www.okg-family.cz/synergie/ já nestíhám tak zatím vyhrává tahle firma :wink:
22. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa To já také dost chodím čůrat.Někdy mi připadá,že jde víc ven,než dovnitř :grinning:
22. bře 2012 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, na tu kopřivu bacha, mě říkala doktorka nepíto to víc než 2 měsíce, pak by to mohlo mít vliv na ledviny :frowning2: Ale to na tom čaji nepíšou :angry: Mě pomohlo skoro přestat solit. Držím teď dietu, tak je to i tím lepší, ale jím hodně ovoce, zeleniny a nesolím skoro nic. Dá se na to zvyknout :slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minina tak ja nesolim odjakziva,ale vodu zadrzuju porad. piju odvodnovaci caj (setrny na ledviny) a tam pisou,ze se muze brat dlouhodobe :fearful:
22. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa No já jsem s tím zadržováním měla problém po vysazení HAk, měla jsem během pár dní nahoře 3 kila:( Těd jsem to shodila a uvidíme, co bude:slight_smile: Podle mě odvodňovací je jinej než kopřivovej, co tu někdo doporučoval. Ale piju ten kopřivovej taky, ale jen to nejde pít neomezeně:slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já stou solí se také dost mírním,ale velké změny jsem nepocítila.

@mamkamarketa To jsi ho koupila v lékárně,či ho maj i v krámě?
22. bře 2012 ve 13:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkamarketa Děkuji.Proštuduji a případně i objednám :wink:
22. bře 2012 ve 14:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anakonyes dekuji za typy a rady. Ted zkusim ten vitamin E a uvidim. Cajiky piju tak nejka prubezne, koprivu zatim ne :slight_smile: Curat chodim furt, jsem prutokovy ohrivac, takze problem je jinde

@minina ja to nijak se soli neperehanim, uz kvuli zilam aby mi neotekaly nohy, alkohol jsem taky omezila na minimum, je to boj a peklo. Ale ja na to vyzraju :grinning:

@mamkamarketa zkusim. Diky za dalsi typ :grinning: :wink:
25. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vraj su na to vyborne tie velke biele redkvicky! Surove alebo vo vyvare, zacat tyzden pred MS.
1. kvě 2012 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek