Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

neumisa
22. srp 2010

@zd57 😀 😀 😀 😀 😀 krása, já si taky musím dávat pozor na přesné vyjádření ... jen jednou jsem si dovolila ho požádat, aby "postavil vodu na kafe" ... vykonal doslova 😀 😀 😀 😀

zd57
22. srp 2010

@neumisa 😀 😀 😀

ada32
22. srp 2010

@neumisa 😀 😀 😀 to ako dal vodu do pohara a postavil ho na dozu s kavou nie? 😀

neumisa
22. srp 2010

@ada32 přesně tak ... 😀 😀

leiinka
23. srp 2010

ja umrem! to si snáď robíte prdel!!! 🙂 ten s tou práčkou aj s tou kávou si museli robiť srandu 🙂 ale neskutočné čítanie! aspoň na niečo sú dobrí 😀

neumisa
24. srp 2010

@leiinka nevím, jak ten s pračkou, ale ten s kávou to myslel naprosto vážně, bylo to v době, kdy jsme se poznali a nebyl zvyklý z domu ochomýtat se v kuchyni, tam vládla pevnou rukou jeho matka. Ale rychle se naučil, já se v kuchyni moc nevyskytuju 😀 😀

zd57
24. srp 2010

@leiinka manžel si dělal srandu stou pračkou. Prádlo pověsil. Ale musel to prostě okomentovat, aby se to často neopakovalo. 😀 😀 😀

leiinka
25. srp 2010

@zd57
@neumisa Ďakujem, baby, za odpovede... to je super, že "ten s tou kávou" sa tak rýchlo zaučil, to moc kvitujem a svedčí to o tom, že aj keď človek raz za čas môže urobiť nejakú somarinku, neznamená to ešte, že je na zahodenie :o) a je pekné, že "ten s tou pračkou" je taký ftipálek, to sa do života hodí, nie? 🙂

juhele
22. zář 2010

Toto téma už je tak slavné, že se o něm dozvídám od kamarádek mimo MK 😀, tak jsem si ho musela vyhledat 😀 Ačkoliv mám mimořádně pořádného a puntičkářského chlapa a jsem za něj ráda, vždycky se něco najde, že? 😀
@kacenkalm přesně jako u nás, cokoliv zvrhne, rozbije, zakopne, za to můžu já, protože jsem to tam blbě dala 😀 😀 😀

snehovavlocka
22. zář 2010

@juhele 😀

atinka22
22. zář 2010

Fakt super téma. 😎
Môj manžel bol s deťmi u svokrovcov, večer prišiel domov - zabudol som tam doklady i peňaženku - (čiže išiel bez vodičáku), musel sa tam vrátiť. Na druhý deň hľadá peňaženku - našiel ju v aute. Tí chlapi na to majú nejaké školy či kde sa to všetko učia? 😨

snehovavlocka
22. zář 2010

@atinka22 hihihi😀 asi by sme sa ich to mali spytat. A mozno maju na nejakom chlapskom pokeci takuto temu o nas 😅

weverka11
22. zář 2010

moj milovany manzel mi vcera rano o pol siestej vynadal: opisem vam sit.: uz mesiac nemozem spavat, kedze nase malicke v brusku sa rozhodlo, ze bude cele noci kopavat a manzel cele noci chrápe!!! Vcera som uz bola taka vytocena ze som mu 3x v noci "cmukla" lebo chrapal jak traktorista a on mi rano znadal, ze som ho celu noc budila!!! 🙄 tak on chrápe jak periňák, ale ja som si ho dovolila zobudiť cmukaním!!!!!

a co sa týka hladania vecí - my máme na chodbe skrinku, kde je vodítko pre psa, nabijačky na mob. a jeho krížovky s perom, ktoré nutne potrebuje ked ide na wc!!!! Každý den u nás padne min. jedna otázka a to: kde su jeho krížovky, nabíjačka alebo vodítko!!!! lebo JA TO FURT SCHOVÁVAM!!!!

odkladanie vecí: najprv to bolo na kreslo v izbe určenej pre buduce mimi, ked sa izba prerobila, začal ich hadzať do obyvačky, ked som mu znadala, skončili opať v detskej, tentokrát na postielke...

A čo nechápem uplne najviac??? Mame novy rolldoor a on neni schopny zatiahnut na nom tie zasuvacie dvere. Proste ide rano do roboty a necha ich otvorene, ja vstanem a prve co vidim su otvorene dvere na rolldoori, porad ma ide porazit. A kedze ma 3 zasuvacie dvere, tak ich vzdy pomiesa a nevie ich dat normalne!!! 🙄 🙄

weverka11
22. zář 2010

a teraz ma napadlo ako si čítam tie príspevky:
telefonát v práci od manžela: "ty moja prdelko, ty moja lasečko malinká, co si ty robila celý den doma, nooo Stanko ťa lúbi ty moja ricinka..." Asi po dvoch minutách mi došlo, že manžel ma novy telefon s dotykovym displejom a baví sa s naším psom - ročnou pudlicou a náhodne sa mu vo vačku vytočil telefon 😀

pifina
22. zář 2010

@weverka11 😀 😀 😀

neumisa
22. zář 2010

Tak jsme měli malou krizi - a hádejte, kdo za to může? No jasně, že já, protože já přece můžu i za výbuch sopky na Islandu 😀 Ale už se vyřešila, klasicky za všechno můžu zase já, protože vařím veliké obědy, můj miláček je pak musí po nocích dojídat, aby se nezkazily a proto je tlustý a unavený ... 😀 😀 😀 😀

vieraj
22. zář 2010

boli sme na oslave dedkovych narodenin- cela veeelika rodina. babka doniesla malej banany a vzali si aj ostatní, boli sme vonku...sesternica si odhryzla zo svojho a hned dala odhryznut nasej NIkolke. kym som sa spamatala, znova to zopakovala. skoro ma vystrelo, ako moze dospela zena toto urobit.....a kto bol vinník? JA. mm mi povedal, ze keby sme uz boli isli domov, nestalo by sa to. ja som totiz kratko predtym vravela, ze este tak hodinku zostanme, ved este nie je tak neskoro. to som sa napocuvala ake choroby dostane od tej sesterky......a to kvoli MNE!!!!!!!!
ale povedala som mu, ze nech hlada vinnika inde a ked mu to vadi, nech ide za nou a nech jej vynada. ved ja predsa nemozem za to co urobila.....

farmarska
22. zář 2010

holky díky za todle téma 😀 😀 😀 😀 😀 od smíchu mám vždycky poprskanej monitor 😀 nikdy jsem nečetla nic lepšího a trefnějšího 😀 😀 😀 jsem ráda, že ted vím, že "todle" nemám sama doma 😀 😀 😀 😀

farmarska
22. zář 2010

viera 😀 😀 😀 😀 😀 neskutečné 😀 😀 😀

vieraj
22. zář 2010

@farmarska veru, keby nevidim, neverim 🙂 😀

buffinko
22. zář 2010

v sobotu chodí s malou na prechádzku muž - no a veeeeľmi dlho sa u nás opakovali výčitky (podotýkam, že dieťa už samo chodilo, žiadne mimino..) : To ako si malú obliekla??! Vieš ako jej bolo teplo?....Malej bolo strašne teplo....Hej, je spotená, lebo vonku je strašne teplo, načo si ju tak naobliekala? ...Ale prečo ju z tej bundičky/svetríka nevyzliekol? 😕 Prípadne opačná situácia, bunda v taške a decko studené ako žaba. Teraz vždy pred odchodom nezabudnem pripomenúť, že keď bude vonku teplo, má ju vyzliecť, resp. naopak. Čuduj sa svete, ono to funguje 😅

vieraj
22. zář 2010

@buffinko 😵 ucenlivy. moj je v tomto perfektny, ale aj tak som za vsetko vinna ja 😀 😀 pomaly aj za to, ze prsi 😨

vieraj
22. zář 2010

@weverka11 mm aspon vsetko pradlo hodi do pracky. perie rad 😀 😵

eaka
22. zář 2010

Tak tu opäť pribudlo niekoľko zážitkov s pánmi tvorstva a ja sa na recepcii konečne usmievam tak, že sa všetci, čo idú okolo, usmievajú naspäť na mňa :o) Inak neumisa, (nefunguje mi v robote ten klik "odpoveď"), to s tým jedlom mám presne doma... Každý večer vyjedá chladničku a aj keď sa teším, že na druhý deň mám o jedlo postarané, tak ráno zistím, že je to preč, to je samo moja chyba, lebo neodhadnem správne množstvá, aké treba uvariť 😉, ale keď od obeda alebo večere nič neostane, čo by mohol o 22ej zošrotovať, tak už je v špajzi, v sekcii sladkosti a šrotuje tam... asi som to mala všetko zjesť, aby to nemusel zachraňovať pred skazením, ale čo by zjedol potom, mňa? dcéru? 😀

neumisa
22. zář 2010

@eaka sněd jsem mámu, sněd jsem tátu ... 😀 😀 😀 😀

atinka22
22. zář 2010

Apropo, WC. Čo tam tí chlapi tak dlho robia? To sa už asi nedozvieme. No a keď konečne vyjdú von...hrôza. Včera bol syn na záchode a keď vyšiel hovorí - fúúúúj, tam bol taký smrad. Ja na to, čo sa čuduješ, bol tam predtým tato. A Maxik hovorí - ja viem, veď som ho cítil už z chodby. 😀

eaka
22. zář 2010

inak, asi nie som prvá ani jediná, ale ten môj, keď dostane povolenie odskočiť si "na jedno" na základe toho, že sľubuje, že je do polhodiny doma, tak tá polhodina vtedy trvá zvyčajne nie menej ako 90minút, aj to som ešte moc dobrá... tak dve a pol hodiny môžem čakať, že je skok tam a skok späť.. hm.. 😉 keď sme na pifku spolu, tak to jedno vypije ešte skôr, ako na mojom stihne padnúť pena... nie je to divné?? 😀

neumisa
22. zář 2010

@eaka a řekl ti, do které půlhodiny se vrátí? 😀 😀 😀

eaka
22. zář 2010

aha...takže takto to u Vás platí (je Čech 😉 ), tak to sa budem musieť začať pýtať 😀

evaje
2. říj 2010

chodím s klukama na bazén. Většinou sama. Zvládám to sice s odřenýma ušima, ale je to fajn zábava. Rozhodla jsem se dát staršího do plavání a chodí tam sám. Já si jdu ve stejný čas zaplavat a předáváme si děti v šatně. Vždycky, když vidím, že končí hodina, jdu do sprchy zároveň snima. Kluci jdou do svých, holky taky. A v šatně pak čekám a čekám a čekám. Převlečená, vyfoukaná, nervózní, co může 5 letý kluk dělat tak dlouho ve sprše?Dnes jsme šli i s manželem. Tak jsem mu šoupla kluky ať jdou do sprchy s ním, ať si to taky jednou užije. A trvalo mu to tak dluho, že kdybych nečekala v šatně, stihnu doma nachystat i večeři. Je možný, aby chlapi byli ve sprchách dýl jak holky? Co tam dělají? Nemluvím o oblíkání, patlání se krémama a sušení vlasů. U nás jsou tak pitomě udělané šatny, že jsou společné, ale čistě jen sprcha.A to mají u nás v rodině všichni kromě mě holé hlavy, takže ani vlasy nemusí umývat 😕 Je to pro mě záhada... 🙂