Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

eaka
3. říj 2010

čítam a čítam a čakám na rozuzlenie, a žiadne nebolo... ☹ na Tvojom mieste by som pátrala, lebo ten môj má dlhé vlasy a ja krátke a je vždy rýchlejší ako ja... aj keď som sama a on s dcérou... (asi by som sa mala nad sebou zamyslieť) 😉

benne
3. říj 2010

ja by som nepátrala 😉 , môj muž je v sprche aj 40 min. a to z času na čas prejdem okolo sprchového kúta, že čo tam tak dlho robí a on sa fakt len sprchuje. Ale tiež maximálne nechápem 🙄

berenika39
3. říj 2010

a začíná to s tím trávením času ve sprše už v mládí, protože starší syn od říjan bude muset přispívat na domácnost s položkou: vodné stočné...fakt děs, nechápu, já tam vletím, za patnáct minut jsem venku včetně vlasů,nehtů,depilace epilace blablabla a on? přijeli jsme z bazénu v pět hodin odpo, večerní toaleta jako bychom nikde nebyli, ráno koukám, odjel do práce a na sušáku osuška - vstává s hodinovým předstihelm kvůli koupelně....jako chápu denní sprcha, to samozřejmě, ale to, že máme nejvyšší doplatek na vodu z celé bytovky o něčem svědčí🙂))))
takže pozor nejen na manžely, ale i na syny🙂)))))

mikailla
3. říj 2010

Ako som to tu cele precitala, tak ja asi fakt tyram mojho chlapa 😅 😅 😅 😅 az mam vycitky, dirigujem mu nech si trenky vymeni 2x denne, ponozky mu ocuchavam ci ich moze mat na sebe, v kuchyni mu radsej naberem a zohrejem lebo sa mi nepaci ak nieco nakyda okolo,popravi postel tak ju po nom upravujem, posklada si pradlo a ja ho preskladavam .... och ☹ ☹ ☹ sa cudujem preco je so mnou. Ved ja som ako stara bosorka.

tatiana1985
3. říj 2010

@mikailla 😀 😀 presne... chipsy nemoze jest pred telkou a potom sa dotknut dialkoveho , lebo zabijam pohladom 😀 zvonku on musi rovno do kupelne menit ponozky, 😀 😀 no a najvacsi cirkus mame, ked si cosi minule "hladal" na ramene a ja ze ci s tymi rukami sada na moj gauc 😀 😀 😀 😀
..ale ono prichodom malej sa ti to zmeni ... 😀

mikailla
3. říj 2010

@tatiana1985 - 😀 😀 😀 😀 no presne, tak nie som len ja taka "bosorka" ? hehe 😀 😀 😀 ja som kupila umelohmotne tacky a ked chce jest chipsy alebo keksik musi si drzat pod bradou,velakrat mu aj chut prejde. 😖 k ovladacke sa malo dostane,tam som panou ja 😒 boze fakt som zly clovek. Ale vravis,ze sa to zmeni prichodom drobca? tak budem v to verit... Uz teraz mi hovori,ze ho "prenasledujem" 😨

tatiana1985
3. říj 2010

@mikailla 😀 😀 😀 😀 😀 moj ma tiez v obyvacke "tacku" , s kt.musi jest vsetko co chce jest v obyvacke ..to su take co ako dekoracky sluzia... pouzivat moze len tu jednu, ostatne su "nedotknutelne" 😀 😀
...najprv sme sa strasne vadili kvoli tomu, tvrdil ze nemam co robit, len jeho sledovat co zle spravi 😀 😀

...a ked sa mala narodila...hmhm... nieco sa zmenilo, nieco pokracuje... raz mu kava ci co prskla na ten gauc, on vtedy tak na mna pozrel...paaaani,,, a cakal co sa stane 😀 😀 ale ja som bola tak unavena z malej, ze som pozrela nanho...aaaaaaaa... nepovedala nic... proste som nevladala 😀 😀 😀

weverka11
3. říj 2010

rano som este driemala a kedze som mm vcera vynadala, ze by mi mohol uz aj pomoct, ze uz ledva fučím, tak ráno začal umyvat riady. Samozrejme ma zobudil a uz som si predstavovala jak ich zasa hromadí na seba 😠 😠 , lebo takú pyramídu ako on nedokázu urobit ani egyptania 😝 a potom, ked to idem utierat tak sa mi to vacsinou zruti a nieco rozbijem... Uz uz som sa chystala na to, ako mu to vytknem... Prídem do kuchyne a tam riad pekne porozkladany, dokonca ho napadlo si dat este utierku na linku a uz ho aj utieral.... Takze k niecomu tie neustale komentare su - po troch rokoch manzelstva sa to tusim naucil 😉 este ho naucit otvorit koš na pradlo a nehadzat to naň ale dovnutra, a zavesiť si bundu na vešiak a nie do obyvačky hodiť na kreslo... možno o dalšie tri roky 😉 😉

tatiana1985
3. říj 2010

@weverka11 ano ano, to mas pravdu..musim uznat ze aj u nas sa pri tom komandovani nieco naucil... 🙂 🙂
ruky po cokolvek slanom-mastnom si ide SAM po dojedeni umyt a vie ze vsetko smradlave ako jogurt, konzervy, malej plienky a pod.sa davaju do kosa na balkon, nie do kosa v kuchyni 😉 😉 😀 😀

weverka11
3. říj 2010

@tatiana1985 ale aj tak ich lubime najviac na svete 😉

tatiana1985
3. říj 2010

@weverka11 jednoznacne 😉 😉
...inak to s tou pyramidou(som sa rozosmiala), ze si ho uz uz isla zjazdit 😀 ...ten pocit poznam...aj moj cosi tak raz spravil, ja vystartovala po nom, ze ho idem sprdnut a on to robil uuuplne dokonale ako ja...no nehnevaj sa potom na seba, aka si tapa 😉 😉 😀

weverka11
3. říj 2010

@tatiana1985 tak tak, sama som sa pred sebou rano hambila. A to bol rano este v obchode, vyvencil psa a urobil mi kavičku 🙂 Ja som vstavala az po desiatej, lebo som celu noc nespala koli tomu vetrelčekovi co sa mi hmyril v brušku 😀 ...

moncika15
3. říj 2010

@weverka11 😕 kde sa da kupit taky manzel? 😅

mikailla
3. říj 2010

@tatiana1985 - brdo aky napad si dobry dala s tym kosom, ja som uz chcela kupit kyblik na plienky aj ked tomu nedoverujem,ale davat plienky do kosa na balkon je supeeeer 😵 😵 😵 hej hej aj mne hovori ze ho len sledujem co robi a ako to robi 😀 tak dufam,ze nebudem mat potom tolko casu ho sledovat 😀 😀 😀

weverka11
3. říj 2010

@moncika15 jaaaj, pockaj vecer ti napisem... Uz odisiel na futbal a tam, kde dnes hraju su hody 😀 takze vecer az taky idealny mazel asi nebude 😎 sice som ho dunutila, aby isiel autom, ale pocitam, ze si zozenie niekoho aby ho odsoferoval... nejake to pivko urcite padne, ale nebudem mu krivdit popredu, mozno ma opat prekvapí 😀 A keby si vedela, kolko mi to dalo roboty z neho urobit to co je dnes, tak by si sa veľmi čudovala a normalna baba by ho uz niekolkokrát reklamovala, alebo vrátila ako zbožie s neodstranitelnym defektom 😀 to je idealny az posledny rok, tych 7 predtym bolo tažkých....

moncika15
3. říj 2010

@mikailla mne moj muz hovori ze som terorista 😅 ze mu furt xodim za zadkom a sledujem ci robi vsetko tak ako som mu nadiktovala 🙄 lenze ked to neskontrolujem tak e to spravene nahovno 😅

@weverka11 ja tiez mojho posielam autom na taketo akcie 😝 😉 ale aj tak mi potom vola si vybavil garaz a mam pre neho prist ja 😠
moj bol prve roky idealny ale teraz fusuje co sa da 🙄

mikailla
3. říj 2010

@moncika15 - no ty teroristka 😀 😀 😀 😀 😀 vidis tak nakoniec nie som jedina a to som mala este pred hodinou vycitky,ze len ja som "prenasledovatelka" a co fusuje? nabonzuj nieco 😉 😉 ja na toho mojho nemam co,chudak je utlacany,boze jednu jedinu vec mozem nanho povedat v zlom,lezie mi na nervy jeho vysedavanie za PC 😠 😠 😠

moncika15
3. říj 2010

@mikailla to vadilo aj mne ale teraz som ho vysackovala ja 😅 😀
tiez dokazal cele dni presedet nad nejakou strielackou..sluxatka na usiax, v izbe pritmie a len strielal jak saleny. presiel level vyletel na balkon zapalit si ked sa vratil do izby zistil ze este potrebuje ist na WC ale to zavrhol ze az po dalsom prejdenom leveli 😠
a ked som na neho nedajboze prehovorila tak "pssst nerux vyhodia ma zo serveru!" 😀

mikailla
3. říj 2010

@moncika15 - waaaa smieeeeech 😀 😀 😀 ako si to opisala sa tu sulam 😀 nuz, my sme kupili dva laptopy a ficime si momentalne obaja (ako u blbych) ja konika a on auta a fucik drvi 😠

moncika15
3. říj 2010

@mikailla 😀 moj stiha aj notebook aj normalny pc. ma to rozlozene na jednom stole a vseliako poprepajane. mne zostava taky slabsi pc vo vedlajsej miestnosti ale to je o nervy tak radsej zvolim tv 😖

nazaluj este nieco na tvojho muza nex sa zabavime 😉

@weverka11 veverka ty tiez 😀

weverka11
3. říj 2010

@moncika15 Ja sa na nom smejem stale, lebo on ja strasne zabavny... Teraz som si spomenula na nas svadobny den, to som sa rehotala furt... Išli sme zo svadobnej miestnosti na mestskom úrade - už oddaní - a naša rodinka nám urobila špalier a ja som ako vo filme slunce seno a par faciek ukazala prst s obruckou a hovorím: Máááám ho tam!!! a moj manzel na to, na plnu hubu ze: Pockaj, teprva vecer ho tam budes mat!!! 🤐 😵 Moja babka skoro spadla z kolien a mame to natocené aj na dvd, no hovadský bol... 😀 😀 😀

moncika15
3. říj 2010

@weverka11 😀 😀 😀 srandista

mikailla
3. říj 2010

@moncika15 - sila tak stiha oba pc 😀 odpadnem 😀 😀 😀 ja velmi nemam co 😒 je pri mne utlacany stale ho dirigujem tak uz je natrenovany 😀 ked som ciatala tieto temy tu ze spinave ponozky mali zeny pohadzane hocikde a slipy chlapi nemenili som sa bavila 😀 skus Ty daco mozno ma napadne 😉 😉

mikailla
3. říj 2010

@weverka11- predstavila som si babicku !!! 😀 😀 😀

elixia
3. říj 2010

Sedi oproti mne v obyvacke, vravim mu - chod sa pozriet,ked uz vrie voda na cestoviny,DAJ TAM SOL a nasyp cestoviny...neochotne vstal,isiel do kuchyne a krici na mna - a sol si do tej vody dala??? 😉 Ale ked mu vycitam,ze ma nikdy nepocuva,ked nieco vravim,to nie je pravda 🙂

romy31
3. říj 2010

@weverka11 😀 😀 😀 😀

moncika15
3. říj 2010

@mikailla ja dirigujem tiez a nepomaha to aj tak si musim nakniec vsetko sama spravit 😅 u nas je takyx prihod dost. ma s tym raz privedie do hrobu 🙄
ja som znaminim panna z toho vyplyva ze som puntickarka a vytacaju ma take veci ze nedotlaceny suflik alebo ked z neho vytrca kusok papiera, nezasunuta stolicka k stolu,nezatvoreny vrxnak na sprxaci alebo dokonca o milimeter posunuta etiketa tak ze nie je obrazok dobre viditelny z kazdej strany 😅 to je moja xoroba ale uz som sa s tym musela naucit zit a na kopu veciax aj polavit. respektive drzim hubu a krok 😅 takze suflik zavrem sama, papier popravim tak aby netrcal, stolicku zasuniem,sprxac zatvorim a etikety poposuvam tak aby vyhovovali mojmu idealu 😎

mam stastie ze moj muz sice strasny ale strasny borderlar sam neuznava kopky spinaveho oblecenia po zemy. ale zato PC stolicku ohyba az po zem co je na nej navesaneho oblecenia z kazdeho druhu po 5ks 🙄 ocuxavacia metoda funguje aj u nas lebo neverim ze by dokazal usminit a prepotit 5 triciek denne. ocuxam,prekontrolujem poskladam a sup spat do skrine. a na druhy den sa divim ze to tricko sou uz niekde videla 😕 😕 😕

moncika15
3. říj 2010

@elixia 😀 😀 😀

weverka11
3. říj 2010

ja som sa strasne zasmiala na tom, ako mi nedavno kamoska rozpravala, ako pre nu prisiel manzel do porodnice... Autosedačku zabudol doma, ale za to jej priniesol pre mimi zimný overal - podotýkam, ze rodila v auguste 😀 😀 😀 😀

mikailla
3. říj 2010

@moncika15 - 😀 😀 😀 umrem od smiechu,ze uz si to tricko niekde videla 😀 😀 tiez som taka puntickarka,ale v tomto mi pomaha drahy,ze ked trci nieco so suplika zasunie to ako ma atd.neviem uz ci som ho to naucila alebo mu to tiez vadi a podobne 😅 😅 😅

@elexia - slzy mi tiekli 😀 straasne som sa zasmiala, cakala som ze ako ides ukoncit tu vetu ze pride do kuchyne a ked si zabila s tou solou ....... 😀 😀 😀 😀