• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zákon o zrušení interupce. Co si o tom myslíte?

8. března 2012 
susik ... ta žena si to ponese celý život v myšlenkách, o tom nepochybuju
kdyby to byl jen fakt: moje tělo, můžu si s ním dělat, co chci .... ale ještě tam přibývají lidská práva .... právo na život ... a už se dostaneš někam úplně do šílených věcí .... a ani se mi to nechce psát, protože je to až nechutný ..ale musím .. žena má právo na interupci a protože to není v rozporu práva na život nebo spíše nesmí to být v rozporu .--- tak .. no .. prostě právní legislativa bere človíčka jako človíčka až od několika měsíců .. to já to radši nebudu rozpitvávat, radši zůstaneme u toho, že život je dar

to bychom mohli řešit třeba sebevraždy...jestli náhodou z právního hlediska musí mít pachatel "povolení" od rodičů ..

a čekám, až někdo vytáhne euthanasii ....

takže radši už mlčím .. mít děťátko je nádherná věc a hotovo
ať každý dělá podle svýho uvážení -.-- jak psalas, následky si každý nese sám :wink:
28. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody, eutanazie už tu byla taky zmíněná :sweat_smile:
28. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody: souhlas :wink:
28. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo s tím nakonec musí žít? Kněz, politik, ten chlap...? Ne ta ženská, taky proto by to měla zvážit a v případě že tedy ten chlap neuteče, tak myslím že by k tomu taky měl mít právo se vyjádřit, i když konečné rozhodnutí by mělo být vždy na svědomí té dané ženy... :sweat_smile:
28. bře 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterko, nevím, nečtu, já akorát začnu na konci a jedu :grinning:

jinak já jsem pro eutanázii .. ale přesně podle stanovených pravidel, které musí být dodrženy .. tj. věk, způsobilost, posouzení min. 2 lékařů, psycholog. test anebo vyloučení náhodnýho selhání mysli nemocného atd atd .. nechce se mi to řešit :slight_smile:
28. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je to eutanázie, stejně jako interupce a spoustu jinejch věcí... Prostě by čloběd dle svého vědomí a svědomí měl mít tu možnost volby... :sweat_smile:
28. bře 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
susiku-nejak mi uniklo s čim souhlasíš :sweat_smile: myslim,že se to opravdu rovnat nedá-4-5týdenní embryo(d.nazvané shluk buněk)nemá na rozdíl od narozeného dítěte vyvynutou CNS,takže např nevidí,neslyší a NECÍTÍ bolest-takže tu jistě rozdíl je,zabít vs.zabít-to i rybu to bolí víc,než to embrio....
28. bře 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness, tak teď na to koukám, tak pak napíšu dojmy :wink:
28. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness, pouštíš se na tenkej led... :wink:
28. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim-právě proto jsem se do diskuze nechtěla pouštět :confused:
28. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, to je holt riziko :grinning:
28. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness: souhlasim s tim, at si kazdy dela co chce, nasledky si ponese sam...
je to proste dost filozoficka otazka: zavisi od toho, co bude schvaleno v zakone-co se bude brat jako zacatek zivota-poceti, nebo narozeni-od toho ude zaviset, jestli se interupce zakazou nebo ne.
28. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezetka : komise? To už tady bylo za komoušů, děkuji pěkně ... to fakt už ne. :grinning:
28. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to jsem opravdu zvědavá... :confounded:
28. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na to koukám a už chápu, proč se do týhle diskuze tak tahá bůh
28. bře 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik-ok,já věřim,že nezakážou :wink:
28. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč??
28. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud zvítězí zdravej rozum, tak je nezakážou
28. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím. Jednat o tom musí, ale 1. jsme jeden z nejvíc ateistických států 2. nejsme číňani
28. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter-to je vi´d,nejhorší na tom je,že já v podstatě věřim,chodíme do kostela-ze strany MP jsou všichni silně věřící,ale církev jako taková mě některejma věcma pěkně sejří....navíc když pak ještě člověk třeba narazí na takovýho Halíka :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se obávám že nezáleží na tom či jsme, nebo nejsme ateistický stát, ale záleží na tom co bude pro naše politiky výhodnější... :frowning2:
28. bře 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam se k nazoru-jak tu uz nekdo psal, ze by jsem spis rozsirila pocet babyboxu, umoznila anonymni porody a zjednodusila adopci-tim se minimalizuje pocet interupci-snad :sunglasses:
28. bře 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness, halík je naprostej debil, já jsem nevěřící a pokud mi církev nebude kecat do života, tak ok, ať si dělaj, co chcou, ale pokud mi to chce někdo cpát, tak narazí
28. bře 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt,že po tom,jak dopadá kauza Čunek už se nebudu divit ničemu-dělají si z nás pr...
tomu nevěřím...
vidíš, susiku, aspoň v něčem se shodnem, to byl můj názor :wink:
susiku a pak bych teda byla ještě za aby odpůrci potratů každej adoptovali aspoň jedno dítě...
28. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
agness, přesně tak :wink:
28. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

ještě proberte víru a je to
každý, ať věří, v co chce --- někdo je ateista, někdo deista, hinduista, budhista, někdo přiletěl z kosmu, někdo věří v sám sebe, někdo v jiný lidi, někdo věří, že se tento týden vykaká, někdo věří, že ta veverka v parku do hodiny z toho stromu sleze :slight_smile: :grinning:

jj, církev je instituce ..a ty mají obecně strašně moc chyb :grinning:
28. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
matahary: taky si to myslim :sunglasses:
agness: ja jsem taky verici ale nesnasim kdyz nekdo me presvedcuje o necem a neumi argumentovat-myslim, ze Halik to vcera podelal...nemel zadne rozumni argumenty...
28. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek