• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zákon o zrušení interupce. Co si o tom myslíte?

8. března 2012 
to myslíš vážně, panterko? Bůh je jen jeden, ale každé náboženství mu říká jinak. Jsou to většinou jen překlady. Budha rozhodně nebyl bůh a myslím, že ani tak brán není.
29. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: ano polemizovat ano, ale s IQ některých lidí nezůstane jen u toho a pak to dopadne dost bledě :rolling_eyes:
29. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko a proč teda každej ten bůh nehlásá to samý????????????
29. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka - buh je jen jeden, kazdy ma pro nej jine jmeno...
29. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maty:No jo, s tím se musí počítat. Kdybychom byli ve vládě my, hned bychom zavedly něco co by pomohlo. To je stát, no. Rozhodují ti, co o tom nejméně ví.
29. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda omlouvám se, ne každej ten bůh, ale ten jeden bůh nehlásá každýmu to samý???? :sweat_smile:
panterka: to nehlásá Bůh, ale náboženství.
panterka to jsou věci co my nevěřící nikdy nepochopíme :slight_smile:) :sunglasses: každej hlásá to co se mu hodí :grinning:
panterka, vsimni si, ze zidovstvi, krestanstvi a islam maji stejny zacatek. Myslim, ze konkretne od mista, kde prisel na radu Jezis Kristus se to zacalo lisit....
29. bře 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: protože lidi si to vyložili po svém... bůh už dávno nehlásá :wink: hlásají lidi a proto to tak špatně dopadá :sweat_smile:
29. bře 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: je snadné nenávidět něco, čemu vnitřně nevěřím, ani to vnitřně neumím procítit. náboženství a víra je velmi subjektivní věc. Nedá se studovat.
29. bře 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ateisti hlásají to co se jim hodí.
29. bře 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga -- myslím, že jsi právě uhodila hřebíček na hlavičku. Právě, že jde o ten výklad :wink: Stačí obyčejná věta, že dneska je venku hezky, ovšem pesimista z toho udělá, že by mělo být líp, že je zima, že.... a optimista pravý opak.
29. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharry, to je presne to, co jsem uz zminovala....lide si to nabozenstvi interpretuji podle sveho a to pak dava spatne jmeno
29. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nedává smysl a já teda nevidím v náboženství žádnej smysl, když si to stejně každej vysvětlí po svém :rolling_eyes:
29. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
není dobré hanět boha, či bohy ani víru, ale rozhodně se nestotožním a nebudu hlásat slovo církve, pač ta s tím původním božím (jestli teda je/byl) má jen pramálo společného :rolling_eyes:
29. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsme zase u těch potratů, takže tohle všechno nám kážou lidi a bůh to může chtít úplně jinak... jinak by přece ani antikoncepci a gynekologii nestvořil
29. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka to je teda opravdu divné... že se studuje...
a jednou už se tu církve a náboženství probíralo (no možná víckrát) a tenkrát se to tam docela dost nehezky zvrtlo...např. se řešilo jak je možné že církev udělala takové sviňárny jaké udělala...a věřící hned omlouvaly, že to bylo proto a proto...ale je fakt že neplechu dělaj i nevěřící proto já se nehádám...a nakonec tohle téma je o potratech ...
panterka: to naprosto chápu proto je ze mě ex věřící :sunglasses:
konkretne krestanstvi se bohuzel strasne zmenilo a z toho puvodniho tam opravdu moc nezbylo.
29. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V náboženství jako takovém opravdu není žádný smysl. Smysl je v osobní víře, v tom, že budu studovat v koho vlastně věřím, co ta víra vlastně obnáší, atd.
29. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: ano to je ten úhel pohledu, jak může někdo tvrdit že by chtěl aby lidi, děti, či embria a plody umírali? Ono je jednoduché omlouvat to chudákem behom, když ten se za to hádat nemůže :unamused:
29. bře 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je hrozně jednoduché říct, že církev je špatná, ale málokdo si už prostuduje, co se třeba píše v Bibli a podle toho si udělat názor.
29. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka, nevim, jestli jsi cetla to, co jsem psala xxx prispevku driv....Buh nam dal mozek, vzdelani a vedomosti, je na nas, jakym zpusobem s tim nalozime :wink:
29. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
helebella: já jsem si názor podle bible udělala a proto věřím ale v sebe a své morální zásady a nepřikláním se k tomu aby tady církev kázala ve jménu boha jedno, činila druhé a ve finále si nad vším co se nepovede umyla ruce a nejlépe se slovy "byl to Boží záměr" :angry: V tu chvíli bych vraždila...
29. bře 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam jednu otazku. Vy, ktere nejste verici, jste ateistky nebo verite treba ve sve moralni zasady - slavite Velikonoce a VAnoce? A proc?
29. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda nevím, na jedný straně tu slyším, že teda hlásá náboženství a ne bůh, ale zas na druhou stranu se tu odkazuje na bibli... a ta je dílem boha nebo náboženství :sweat_smile: prostě na tohle moje iq nestačí
29. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi, ale vanoce a velikonoce nejsou puvodne krestanske svatky.
29. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mataharyy -- souhlasím, že církev jako instituce udělala a stále dělá chyby. A ty zmiňované křížové výpravy samozřejmě ani v nejmenším neschvaluju a myslím si, že rozhodně nemohly být vedeny křesťany, kteří uznávají základní přikázání milovat bližního svého. Ale stejně tak si myslím, že církev (a teď myslím společenství křesťanů, ne konkrétní denominaci nebo rozhodnutí papeže, atd.) udělala i spoustu dobrého.
29. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tictac - nepovidej od kdy???
29. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek