Zamlklý potrat

18. lis 2021

Právě jsem dorazila domů z prohlídky u gynekoga a jsem otřesená, v šoku, smutná... Před pár dny jsem zjistila, že mám pozitivní těhotenský test. Dle MS jsem téměř v 7 týdnu. Gynekolog vypadal počas kontroly ultrazvukem trochu v šoku. Plod spíš vypadá na stáří 3 nebo 4 týdny a spíš se přestal vyvíjet. Víc bude vědět až za 14 dní na další kontrole. Pak řekl, že mám ihned nahlásit krvácení, jakoby spíš věděl, že to není v pořádku ...některé těhotenské příznaky jako chutě, nebo bolest prsou a pocit na zvracení zmizely. Ale myslela jsem si, že je to normální. Vůbec nevím co teď... Zažila jse některá z vás to, že se ukázalo být všechno v pořádku?

ivya
18. lis 2021

Nezáleží až tak na MS, jako na ovulaci. Já třeba věděla přesně, kdy byla ovulace, takže když mi na kontrole kvůli špinění řekli, co vidí, věděla jsem, že je to špatně, i když tvrdili, že jen může být mladší. A taky to bylo špatné. Pokud ale nevíš, kdy byla ovulace, tak je šance...

inssomnia
18. lis 2021

Mrzí mě to. Já jsem čerstvě po revizi. V pondělí na kontrole v 11. týdnu bylo na ultrazvuku mrtvé embryo, které bylo asi tři týdny pozadu s velikostí. Do nemocnice jsem šla hned druhý den ráno a ta noc byla naprosto příšerná. :( protože příznaky jsem měla pořád, žádné krvácení nic. A měla jsem najednou pocit, že mám v břiše kámen. Vůbec ti nezávidím tu nejistotu a to, že musíš tak dlouho čekat, jestli náhodou nebude zázrak. Moc bych ti ho přála <3

marikaf87
18. lis 2021

Bohužel vím co prozivas, sama jsem hledala na internetu různé dizkuze na tohle téma a naději.. Já jsem to bohužel zažila dvakrát zamlklé těhotenství, přitom posledním mi doktor dal ještě týden čas jestli se náhodou něco nezmění v pozitivní zprávu, bohužel to tak nebylo.. Ale četla jsem, že někomu se stalo, že plod mohl být menší a nakonec vše dobře dopadlo.. Držím ti palce a ať vše dobře dopadne.

rnika
18. lis 2021

Mám za sebou 3x zamlklé těhotenství ( 2x vše odešlo samo, jednou jsme musela na revizi). Takto na začátku to je hop nebo trop. Držím palec...

autor
18. lis 2021

Moc vám děkuji... Budeme muset jenom čekat a doufat ❤️

katherine177
18. lis 2021

Mám za sebou dvě zamlklá těhotenství a dvě revize v 7.a 8.tt,poprvé krvácení a bolesti ,podruhé jen na UZV bez srdeční akce .Třetí těhotenství už bylo v pořádku.

jjasmina
18. lis 2021

Noo jako uvidíš za dva týdny, já takhle brzy neměla příznaky žádné, spíš později, ale moc se nepozoruju

syslounek
18. lis 2021

Ono opravdu záleží na tom, jaký máš cyklus a kdy máš ovulaci. Mě myslím u všech tří těhotenství na první kontrole vypočetla tak o dva týdny mladší plod, ale já měla cyklus 30-50 dní, takže mě to nijak nestresovalo. Ale teda na kontrolu před první srdeční akcí si mě zvala tak po týdnu, ne až za 14 dní.