• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamyslete se nad sebou a svým chováním

2. prosince 2012 
@radka8888 Né každé dítě v jalových letech musí už ve 13ti roztahovat nohy, hulit krávu nebo chlastat ... :slight_smile: Záleží na rodině a samo i okolí to jo,ale ovlivnit se to dá:slight_smile:
2. pro 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka8888 A ještě...ano musím říct, že mě irituje, že žiju v zemi, kde se toleruje souložení třináctiletých ...
2. pro 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@phuskova Tady ted nejde ani tak o zastávání té slečny jako spíš o to, že se nám tu snažíš namluvit, že pocházíš ze slušné rodiny a seš dobře vychovaná. Ano být to tak může a to ti nikdo nebere, já jsem taky byla slušně vychovaná, jako asi skoro všichni tady, dokonce jsem si skoro nikdy nezadělala na nějakej pořádnej pruser..ale i přesto si netroufnu tvrdit, že moje dítě bude to stejný co já a že mou výchovou docílím toho, že ve 13 jak ty říkáš neroztáhne nohy. Jak říkám, myslím, že to není o výchově a o tom z jaké rodiny dítě pochází.
2. pro 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniiis ok, možná to není o tom z jaký rodiny pochází, tedy jestli ze slušný nebo např. rozpadlý, ale taky jde i o sociální vrstvu...si vem kolik tmavých spoluobčanů má dítě v takhle nízkém věku, a to rasista prosím nejsem....to už je ale fuk prostě...myslím prostě že moje dítě má větší možnost se tomuhle vyhnout než dítě z těchto rodin....
2. pro 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phuskova Ano větší pravděpodobnost tu je, že se zachová tak nebo tak, dle prostředí v kterém vyrůstalo - souhlasím!! Ale jistota ne. Bohužel :frowning2: .
2. pro 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@phuskova Netoleruje, ale existuje. At zijete v jakekoliv paralelni realite.
2. pro 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek