Ženáč a těhotenství

veruberuveru
22. dub 2021

Ahoj holky. Vim ze me spousta z vas odsoudi ale treba je zde nekdo kdo to mel podobne. Poznala jsem chlapa. Byl uzasnej milej a ja se proste bezhlave zamilovala a myslim ze i on. Uzivali jsme si spolu kazdou volnou chvili a sex byl proste uzasnej. Jenze. Byl zenaty. A ja to tak nejak i byla schopna asi vydrzet. Samozrejme prisla pohadka o tom jak je nestastny jak to nefunguje jak chce odejit a jak ja jsem pro nej impulz. Trvalo to nekolik mesicu a najednou se prehoupl rok. Porad chtel cas na to to nejak vyresit a ja mu ho naivne davala. Jednoho dne jsem se dozvedela ze mam asi 5 procent na to otehotnrt prirozenou cestou. Byl to pro me sok. Ale ono se to nejakym zazrakem povedlo. Kdyz jsem mu to rekla mel radost. Tesil de. Byl rad ze se to povedlo a ze budem rodice. Jenze najednou se zacal vztah kazit. Me vadilo ze jezdi mene a mene a a pridly hadky. Nakonec se tu neukazal mesic a pak mi rrkl ze miluje svou zenu... a ze proste nikdy neodejde. Ja ve 4mesici. A najednou se mi zhroutil cely svet. Jsem sama. Postavil se k tomu tak zvlastne a zr nepodepise ani otcovstvi abych nemela dukaz. Nechapu co se stalo. Vim ze si za to muzu sama a ze jsem nemela mit nic se zenatym chlapem ale ja se proste zamilovala. Bezhlave. Ted tu sedim sama a premyslim nad zivotem.

mimi1004
23. dub 2021

@burnette Měla by ses krotit. Na nevěru musí být dva. A zatím co ona nikoho nepodváděla, jeho čekala doma rodina. Nic není černobílé, paní světice 😠

burnette
23. dub 2021

@elvira tak copak ten chlap tady brečí na MK? Ne to ona. Když se jí zamlouval ženač tak ať potom nese následky.

burnette
23. dub 2021

@mimi1004 já nejsem světice ale před tím než jsem poznala svého manžela, jsem nespala s ženačem a potom nefnukala po sítích jak jsem chudáček 😉 můžete jí tady glorifikovat jak chcete, ale už je dospělá a snad nějaký ten mozek má, aby před tím zvážila všechny možné scénáře jak ten její román mohl skončit. Místo toho jí napadne že nejlepší bude si udělat dítě s člověkem který už jí rok tvrdí že odejde od manželky.

elvira
23. dub 2021

@burnette chlap je dospělý a svepravny a když zasune bez ochrany, tak by měl nést dusledky. Navíc on měl doma děti a manželku. Tím nechci říct, že by milenka byla chudera. Prostě vinu nesou oba, ale bohužel to nejvíc odskacou děti - ty co už jsou na světě i ty, co se teprve narodí. A to je to jádro pudla.😕

pavkova28
23. dub 2021

@veruberuveru soustředila bych se na miminko, ale zároveň bych bojovala, aby byl zapsaný v rodném listě. Jinak od něj nikdy žádné peníze neuvidíš. A pokud to odmítne tak jak psaly holky nahoře, tak to řešit přes soud. Přeci jen jako maminka samoživitelka to nebude snadné. A schovávat všechny účtenky od vybavičky 🙂 přeji hodně sil a málo slz. Bojuj za sebe a své dítě

klokanka31
23. dub 2021

@mimi1004 Každá milenka by se ale měla vcítit do toho, jak by bylo jí, kdyby jejího manžela zlákala nějaká svobodná....

kamino
23. dub 2021

Za sebe - asi bych takového chlapa nechtěla jako partnera, ale na zápisu do RL bych trvala. Nebo smlouva u notáře, že bude posílat měsíčně peníze , částku zvyšující se o inflaci a dle potřeb a věku dítěte. Na vznik dítěte jsou vždycky dva, z toho by se vyktoutit neměl. Každopádně manželce bych nic neříkala, co tím získáš.. on bude naštvaný a chceš vztah z trucu? To je blbost. Ona možná časem sama pozná, co má doma za dáreček..

sahrazad1
24. dub 2021

@netopejr nesouhlasím s tebou v tomto . Tímto omlouvas , ze dítě nebude vědět , kdo je jeden jeho rodič ? Tohle do budoucna bouchne , a pro tady zakladtelku to nebude dobre . Ne , promiň , tohle je elementární požadavek a právo znát svoje rodiče . Tady výmluvy cos uvedla , neobstojí .