Zimní zahrada - zkušenosti

bnekolov
10. srp 2018

Ahoj, chceme si udělat u domu terasu a nechat ji zasklít.. má někdo celoprosklenou zimní zahradu? Dá se tam v létě být? Ikdyž tam bude stínící technika a posuvné dveře budou otevřené,není tam jako ve skleníku? Máme to navíc situované na jih..

janapetrvalska
10. srp 2018

znama ma, a je to sklenik, ale myslim ze mobilni klima to doladi, predpokladam ze to nebude nejak extra velke ... tak pocitat s mistem na klimu a udelat zrovna vyvod a budeto parada;)

ejmate
10. srp 2018

My máme terasu zasklenou jen z půlky a v létě se tam nedá sedět...

jitka0a
10. srp 2018

@bnekolov Jestli vám tam hodně svítí sluníčko, tak se obávám, ze se tam nebude dat sedět, ale pokud to bude nějak trochu zastíněné nebo nějak odvětrávané, tak by to nemuselo být až tak hrozné.

editah222
10. srp 2018

@bnekolov kamarádka má a bez klimatizace by se tam teď nedalo vydržet 🙂 Ale s klimou je to luxusní záležitost.

bnekolov
autor
11. srp 2018

Moc děkuji za odpovědi,trochu jsem se toho obávala... teď teda vymyslet alternativu 🙄

ejmate
11. srp 2018

Já jsem viděla v jedný restauraci zašupovací skla. Takže v létě ve vedrech ty skla vyšoupli a hezky to profukovalo a v zimě to mají zadělané a normálně to vytápí a v paráda 😉 tak možná něco takového?

alcar
11. srp 2018

Sousedka ma celoprosklenou a ma nekolik dveri z kazde strany a da se to vsechno pootevirat. Nerekla bych, ze by se tam nedalo vydrzet. Je dulezite udelat tam dobre vetrani a nenechat tam udelat treba jen jedny dvere. To by bylo jinak fakt jak ve skleniku.

lenkabrum
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenkabrum
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antoinet
22. dub 2021

@bnekolov v době, kdy se zvyšují průměrné teploty, se už dávno upustilo od teras na Jih, natož zimní zahrada? Máte i jinou možnost?
Obecně to funguje tak, že lidi chtějí terasu na Jih, pak je tam horko, tak postaví pergolu, stejně je tam horko a navíc tmavo uvnitř, třeba v zimě. Nej je najít stinnou část exteriéru a ten Jih nechat volný, nejlépe s venkovními žaluziemi a v horku plně zatáhnout.

lucasice
2. pro 2021
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Mě by zajímalo co vše v těch zimních zahradách máte?