• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znamení zvěrokruhu. V jakém jste se narodili?

11. července 2012 
Zajímalo by mě, v jakém znamení jste se narodily/i (a vaši partneři, děti, třeba i rodiče ... ) a jestli vás to nějak ovlivňuje a popisy znamení sedí? :slight_smile:

jestli si sednete ve všemi znameními, nebo se stalo, že třeba s určitým znamením ne a ne najít společnou řeč ...

:slight_smile:
17. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tedy začnu :slight_smile:

Jsem Štír, můj manžel Beran a naše dráče je na hranici Býka/Blížence.

Podle popisu nejsem úplný štír, mám ascendent v panně a je to znát :slight_smile: mám ráda pořádek (né chorobný, ale věci mají své místo) a když něco dělám tak se to snažím dělat na sto procent a neodflakovat :slight_smile:
Z těch negativních vlastností na mě asi sedí to, že když mě někdo nakrkne ... tak vyčkávám, abych to mohla vrátit i s úroky :grinning: :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Profily jednotlivých znamení si můžete přečíst zde ....

http://znameni-zverokruhu.najdise.cz/
http://www.znameni.info/
http://www.foxymonk.com/Znameni_zverokruhu.php
http://znameni-zverokruhu.webnode.cz/

17. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda markytkooooooooo :grinning: :grinning:

já jsem Štír,můj manžel Váhy a náš undatrák Býk/ascendent Lev

Jinak ve spoustu věci jsem klasický štír a hlavně někdy tvrdohlavý a neustupný ve svých názorech.Myslím si že spoustu štíru ma svůj humor který je nepřehlédnutelný :grinning: :grinning: :grinning: Je pravda že pokud někdo naštve šíra má se bát je to opravdu znamení které ne vždy odpouští :sweat_smile:
17. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Panna, manžel Blíženec a náš šmudla je taky Blíženec

Jsem "tuplovaná Panna, neboť mám i ascendent v Panně, a možná proto na mě z 99% sedí všechny charakteristiky tohot znamení. Jako správná Panna musím mít poslední slovo, každá věc musí mít své místo a běda tomu, kdo to změní (tohle na mě fakt sedí - Kdo chce s nimi vyjít po dobrém, měl by si uvědomit, že jejich nároky na pořádek a poctivost jsou oprávněné a že nikomu neuškodí). A když něco dělám, tak také na 100%. Zdrženlivé chování - tak to jsem celá já :dizzy_face:

Partnerské soužití s tímto znamením (s Pannou) může být někdy poměrně náročné. Partner musí snášet všechny výtky, kritiku a rýpání, často právě kvůli detailům a pořádku. Tak o tom by mohl sáhodlouze vyprávět můj manžel. Tohle sedí na 100%.

A jak si "sedíme" s manželem dohromady? Téměř všude jsem se dočetla, že Panna a Blíženci nejdou dohromady. Lépe řečeno - buď je to láska až za hrob, nebo se vzájemně pozabíjejí. U nás je to takovej střed, ikdyž právě kvůli mé povaze se poslední dobou přibližujeme druhé možnosti. :dizzy_face:

Myslím si, že charakteristiky znamení jsou tak půl na půl, kdyby to na každého "sedělo", byli by lidé jednotvární a byli bychom si tak podobní, že bychom si asi za chvíli lezli na nervy.
17. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem chtěla dodat, že Blíženci jsou opravdu flegmatici, mám doma dva a vím, o čem mluvím. To mě, jako Pannu, dohání k šílenství :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adr: jooooo tak to je pravda :grinning: to o tom štírovi :slight_smile: já kolikrát, když něco chci, tak jsem jak zimnice :frowning2: ale vím, že to není to pravé ořechové ... navíc můj Beran si to jako dost tvrdohlavák nedá líbit :grinning:

náš undatráček má ascendent v Panně ... je narozený 21.května a to se někde uvádí jako Býk a někde jako Blíženec, ale podle času narození je to už Blíženec :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
markyt:máš pravdu je to s náma těžké,ale zase jsme citlivé a hodné a žadne znamení není bez chyby :sweat_smile: akorat moje máma je ryba a ja bych strašně chtěla rybičku doma :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem kozoroh a manžel blíženec...jsme každej úplně jinej a to nás možná přitahuje :sweat_smile:
vlastnosti na nás víceméně sedí, já jsem realista a manžel lítá v oblacích, ale po 13ti letech jsem si už tak nějak zvykla :sweat_smile: :grinning:
syna máme pannu, částečné vlastnosti panny jsou podobné trochu kozorohovi, tak uvidíme, jakým směrem se synek bude ubírat :grinning:
17. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ryba a manžel je kozoroh v některých horoskopech jsme absolutně protichůdná znamení k sobě se nehodící. Já ale musím za nás říct že si sedíme já jsem snílek a romantik manža zas trochu studený čumák a s nohama pevně na zemi ale oba občas toho druhého vtáhnem buď do snu nebo zas do reality tudíž jsme vyvážení :sweat_smile: A čekáme druhou rybičku do naší rodinky :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme s manžou taky znamení, která si dle horoskopu vůůůbec nesednou: já jsem ryba, on blíženec. Někdy to skřípe, ale nijak extrémně. Spíš bych řekla, že sedí to, co řekla jedna naše známá (mimochodem se zabývá astrologií, numerologií apod.) - že jsme jako puzzle: každý dílek je jiný, ale jeden bez druhého nemá smysl :wink: Naše malá je býček :slight_smile:

Co se týče povahy, tak základní vlastnosti ryb/blíženců na nás sedí. Já jsem citlivka (uznávám, že někdy až dost) a MM je nerozhodný :sweat_smile: Já mám ascendent v panně, odtud asi pramení to, že nesnáším jakoukoli nespravedlnost. Ovšem v čem mají ascendent Barunka a MM, to netuším, zatím mě nenapadlo to zjišťovat :sweat_smile: Jo, a na blížence jsem byla připravená, mamka je totiž taky v tomto znamení. A s tou nerozhodností je na tom podstatně hůř než MM :grinning:
17. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a - jj, nerozhodnost u Blíženců je asi typická, nejčastější manželova slova jsou: uvidíme, počkáme, nedokáže se okamžitě rozhodnout a to mě jaksi vadí. Moje mamka, Váha, ač by člověk neřekl, když něco chce, tak to musí mít hned. V tom jsme já i moje sestra po ní. Můj manžel po jedné takové "akci" pronesl, že jsme na něj moc akční. On si rád nechává projít věci hlavou a někdy s takovou časovou dostatečností, že na to kolikrát i zapomene. Což jemu, jako flegmatikovi, vůbec nevadí.
17. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Štíři opravdu, když něco dělají, tak to dělají na 100%, měla jsem možnost se o tom na vlastní kůži přesvědčit. A k Panně je to prý nejideálnější znamení.
17. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem lev a ascendent blíženci a je to tak,tyto dvě znamení se ve mě někdy perou :sweat_smile: .Syn je rak a ascendent váha a taky to sedí :wink:
17. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem štír,přítel beran a náš malej bobís je lev.mě to celkem přijde jako itálie :grinning: :grinning: nevím,přítel je až moc velký kliďas na můj vkus a to ve všem a to je u nás kámen úrazu,navíc je nemluvka a já sem úplný opak.hrozně mě to vytáčí :confused: :sweat_smile: jinak poznávací znamení na štíra na mě sedí myslím si že dost :sunglasses: u malého ještě nevím,on je hroznej flegmouš,takže čekám,kdy se pořádně projevý jako lev :grinning:
17. srp 2009 v 19:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme oba berani, ale já úplně na začátku a manža na konci a mladej je blíženec
17. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem Štír, manžel je Váhy a dcerka je Lev. Na muže výklad jeho znamení až tak moc nesedí, ale já s dcerkou jsme úplně typické (hlavně v těch negativních vlastnostech... :grinning: )
17. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivanavorlickova:jééééé to máte skoro stejné jak my až nato dítě :grinning: :grinning: :grinning: akorat ma ascendent ve lvu takže tvrdohlavej jak ďas co z něj vyroste to bude síla :sweat_smile: :confused:
18. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zajímavé téma:slight_smile: No já jsem lev (ascendent nevim a nevim jak ho zjistit), manžel je kozoroh (taky nevim ascendent) a cekame miminko koncem tydne. Bude to kluk a ja bych rada stihla jeste toho lvicka po me a z panny kluka mam strach, pac hodne lidi v okoli ma negativni zkusenosti s muzem - pannou. Co si myslite, mam to hodit za hlavu, nebo se stresovat? :slight_smile: Ja vim, ze to stejne nijak neovlivnim, ale proste nevim, co od panny cekat. A poradite mi nekdo, jak zjistit ty ascendenty? Dekuju :wink:
18. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem býk a manžel rak. Klučinu máme váhy. Taky jsem řešila jeho znamení, protože měl být štír (to jsou oba tchánovci), ale on přišel o tři týdny dřív a je zněj čistá váha. Na mě ten býk docela sedí - mám ráda domov - tedy jeho budování /hodně to pro mě znamená), kvalitní věci, jistotu a zázemí. Taky mám ráda jídlo a jsem požitkář. Jsem realista a pragmatik. Jsem v klidu, ale když mě něco vytočí, vidím rudě. Docela rychle zapomenu, když mi někdo ublíží.

Kačkaj - nestresuj, myslím, že je to celé nesmysl - hlavně i kdyby, tak záleží na ascendentu a tak může být i lev i panna chlap báječný a naopak. Já zase mám babičku lva a taky jednoho chlapa, který je lev - a jsou to hrozné povahy. Takže stejně je to o něčem jiném. Hlavně a't je prcek v pořádku:o)
18. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kackaj: http://astrologie.najdise.cz/vypocet-znameni tady ... zadáš včetně hodiny a místa narození a vyjede ti kompletní horoskop s ascendentem a postavením planet :slight_smile:

jinak z klučíka panny bych neměla strach :slight_smile: on stejně bude mít i něco ze lvíčka ... to tak bývá ... kdo je v prvním dekanu (prvních 10 dní) tak má něco z předchozího znamení, střed je těch středních 10 dní trvání znamení to pak mají většinu ze svého a poslední dekan má zase některé vlastnosti následujícího znamení :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj: MM je panna a nemůžu si na něj stěžovat, je teda hodně praktickej, systematickej, pečlivěj - pořád chodí a uklízí po malé hračky:slight_smile:, je logik, vše mu musím říct jasně, ne nic naznačovat, ale je i hodně romantickej, takže nevím proč by ses měla bát chlapa v panně :slight_smile: jinak já jsem ve vahách s ascendentem ve štířu a docela to na mě sedí a dcerka je taky ve vahách...jinak podle horoskopů se váhy a panna k sobě jako partneři moc nehodí hmmm
18. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
artu, jsi mě uklinila s tím chlapem pannou :sweat_smile: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My k sobě podle horoskopu taky nesedíme :slight_smile: štír a beran je prý vražedná kombinace, zatím to jde :grinning:
18. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
markytkaa: my to máme stejně. :wink:
19. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rak..manzel panna T ryba M blizenec :sunglasses:
19. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem Blíženec, manža Rak, Fifíšek Vodnář a Lin Panna (ale tu to znamení hooooooooooodně minulo)
22. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přidám do klubu štírek, manža je panna a náš malej je vodnář. Nevím jestli štír a panna jde k sobě, za určitých okolností to zatím jde. Ale fakt,že když mě někdo podrazí, tak nezapomínám. Manža je puntičkářská panna, je hrozně kritickej a rýpavej, což mě naprosto přivádí k šílenství, ale že by byl teda pořádnej? Tak to ani náhodou. Uklidit umí, ale musí se k tomu dokopat. Zase vše plánuje, dovolenou, výlety, vše má nastudováno, houfky katalogů, internet a vybírá pečlivě, plánuje cestu. Ale dělá mu problém improvizace na místě se rozhodnout jinak spontánně, což zase dělám já.
11. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem beran, slečna dcera je beran, pan syn je beran.........
Všichni tři jsme nejchytřejší, neustále musíme mít poslední slovo, neuznáváme žádné autority a ječíme na sebe, až se hory zelenají. Nejvíc ječím já. :grinning:
Tatínek je štír - s beránkama fakt vražedná kombinace.........my jsme soptíci, on je mlčoch.......my startujeme na první našlápnutí, on je kliďas........určitě se milujeme, ale je to pro silný povahy..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika70 :grinning: , my to máme trochu podobný :grinning:
já jsem beran, nejstarší kluk je beran, sice mu je zatím jen 11, ale když se dohadujem, taky musíme mít každý poslední slovo, no už se těšim na pubertu :grinning:, prostřední kluk je lev, nejmladší je vodnář.
Přítel je ryba - klidná citlivá rybička a ječící paličatej beran :slight_smile: ale klape nám to, on už si zvykl :wink:
12. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka my doma máme pohodová znamení až na mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já beran horoskopové vyprávění sedí na 99.9% a manžel střelec také sedí , je klidný a váhavý, syn rybička citlivý a klidný,společnský tvor a naše nejmladší lev a ta tomu znamení dělá čest od narození, pohodová a ospaná , a věčně hladová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak pokud můžu říct hvězdy nám přály :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek