• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zumba, Mělník, Neratovice a okolí. Víte o kurzu?

21. dubna 2011 
ahojky, ráda bych začala znova cvičit a tento způsob pohybu mě moc láká. Nechci ale dojíždět až do Prahy, je to daleko a také dražší. Nevíte o nějakém kurzu v Mělníku, Neratovicích či okolí?
23. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zumba Slaný a Kralupy nad Vltavou,ale nevím jestli to uý nebude stejně daleko jako do Prahy :confused:
23. črc 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bredmax, asi máš pravdu :slight_smile: je to min. 40 km, to je dost.
23. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci, v Mělníku u Krajů v hotelu Olympionik je zumba... mrkni na jejich stránky, myslím, že úterky, pátky a neděle :slight_smile: ... http://www.hotel-olympionik.cz/sportcentrum/rozvrh-hodin/
30. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
danny, dík y a moc gratuluju k dalšímu miminku :wink:
30. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kamaradka si chvayi zumbu v Neratovicich tak jestli budete chtit tak napiste a zjistim kde to presne v Nera je :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
vím o hodinách zumby dokonce jsem sama instruktorka a na Váš dotaz jsem narazila náhodou :slight_smile:
takže pokud by jste měly zájem ZAZUMBIT SI :slight_smile: moje hodiny na Mělníku, Neratovicích a Předboji najdete zde :slight_smile:
www.zumbaniki.webnode.cz
2. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky poradí mi někdo kde v Kralupech se mužu přihlásit na zumbu .skoušela jsem se na internetu tam to nikde nepíšou.díky za odpověd Lenka cukota
7. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukota Ahoj, v Kralupech se zumba cvičí v sokole - tuším že v pátek večer, ale fakt nevím přesně, to by ses musela podívat, a potom na zimáku http://www.fitforyou.cz/o-nas/. Tak hodně štěstí při výběru :wink:
7. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova V Neratovicích je na třech místech co vím... OLYMPIE, DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE,
TŠ MANŽELŮ KVASNIČKOVÝCH, možná i TOPAS. :wink:
31. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dendaz jj tam už chodím i s malým :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zkouším to tady: hledám dvd , podle kterého se dá zumba cvičit doma, potřebuji to nutně jako dárek...máte někdo zkušenost s nějakým dobrým? díky!
21. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek