Nemocnice. Máte zkušenost Neratovice nebo Mělník?

Ahoj holky, mám dotaz nerodí teď někdo v poslední době v nemocnici Mělník nebo Neratovice ? Mám rodit v listopadu a z recenzi jsem furt nesva tak jestli nemá někdo zkušenost dekuji mockrát

zuzaaaaa
1. srp 2021

@michaelavranova12 Jsem z Melnika, co znam maminky, co tu rodily v poslednim roce, tak si to chvalej. Dokonce porodnici i rekonstruovali. Neratky netusim

michaelarousova
1. srp 2021

@michaelavranova12 moje posledni zkusenost je 3 roky zpet, ale mam dost znamejch co rodily v posledni dobe a taky si nikdo nestezoval☺️S neratovicema take nemam zkusenost..a ta rekonstrukce si myslim,ze se dost povedla i co se tyka ambulanci a celkove cele budovy

mmichaella
1. srp 2021

Před rokem jsem rodila v Neratovicich a opravdu nadherny porod, super prostředí, skvělý personál, cajk jídlo, laktacini poradkyně nonstop k dispozici, jediná otrava vážení maleho před a po jidle, ale jinak spokojenost. Prispivala jsem i tady do skupiny k porodnici hned po porodu, tak si to přečti🙂 Kdybych se neodstehovala, rodim jedine tam.

bbarshaa
2. srp 2021

🙂 Já rodila na Mělníku. 16.7 Se mi narodila dcera.
Za mě muzu určitě doporučit. Jako personal opravdu naprosto skvělý úplně všichni s kým sem se setkala.
Kdybych měla mít další dítě vůbec nepremyslim, ze bych šla jinam. 😉

bbarshaa
2. srp 2021

Jediný tedy co stalo za prd bylo jídlo. To fakt nebylo dobrý a to já nejsem rozhodne vybírava, sním všechno…. 😁
Takže něco ssebou případně, ale jinak jak sem psala, všichni byli hrozne fajn.

michaelarousova
2. srp 2021

@bbarshaa souhlas!😂 ja tam lezela 14 dni a mozna diky tomu jsem zhubla vsexhno co jsem nabrala😂

sylvka
2. srp 2021

@michaelavranova12 ahoj,já mám tp taky v listopadu a chystám se do Neratovic.asi před měsícem jsem tam lezela jednu noc po pádu na břicho. Musím říct,že všichni byli miloucky,hodný,stala kontrola,pěkné prostředí. Přijali mě v situaci,kdy na kdy jsme na oddělení byli 4,takže jsem měla pokoj pro sebe.jen teda samoz.jidlo no 😬 v nera jsem rodila před 9 lety a byla to paráda,takže jasná volba. Neratovice doporučuji ♥️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru