• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvětšení prsou bez silikonu, tukem. Co si o tom myslíte?

12. února 2017 
@padyska byla jsem na body klinika na údolní v brně (jedna z prvních, která začala s touto metodou) a s personálem a vše kolem jsem byla spokojená, dr. Menšík opravdu řekne i negativa při vstupní prohlídce, nemaže jen med kolem pusy. Jsem vcelku hubená (52kg), vpichy jsou opravdu minimální (ani to nesleduji), ale když byl zákrok čerstvě po, bylo to opravdu jen štípnutí, skoro zanedbatelné. kanila je opravdu tenoučká, stejně moc tuku se ani neodebírá. Celkově 750g. Na stehnech jsem odběr ani nepoznala, poznala jsem změnu na bocích (tukové polštářky nad okrajem kalhot). Hrbolky až tak nebyly, měla jsem celulitidu vždycky, ale žádné výrazné HRBOLY nejsou, to by musela být klasická liposukce, toto je jen mini :slight_smile:. Já než na to šla, přečetla jsem asi 1000 diskuzí. Mám po zákroku 6tý měsíc a zatím nelituji. Opravdu se tuk vstřebal dost, je s tím potřeba počítat. pošlu foto jestli je zájem. Ale mně to takto stačí, nemám vyschlé švestky aspoň :grinning:, pokud další dítě neplánuješ a máš peníze, běž do toho :slight_smile:
16. dub 2016 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrianso1 Děkuji Ti za Tvoji odpověď. Malému je 5, kojila jsem do 2,5 let a podle toho moje prsa vypadají, nebo spíš je problém je skoro i nalézt :frowning2: Do silikonů jít nechci a navíc mám dost tuku ve spodní části těla, takže se tento typ zvětšení a vylepšení jeví pro mě jako ideální. Manžel mě v tom podporuje, tak do toho asi půjdu. Jestli jo, tak dám vědět. No jestli nejsou fotky moc indiskrétní, zajímaly by mě. :slight_smile:
17. dub 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padyska tvuj mail?
17. dub 2016 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
@adrianso1 Ahoj, nad zákrokem taky uvažuju. Můžu i já poprosit o fotku do mailu? :slight_smile: Moc díky :slight_smile: janip@seznam.cz
5. lis 2016 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrianso1 Mohla bych prosím také požádat o fotografie před zákrokem, těsně po zákroku a po vstřebání? Děkuji moc. zubnatko85@seznam.cz
12. únor v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek